Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Aralık 2020 Çarşamba 22:49:45

Kuruluş Osman 40. Bölüm izle ATV 30 Aralık Kuruluş Osman son bölüm izle Osman Devleti kuruyor

Kuruluş Osman 40. bölüm izle. Kuruluş Osman 40. bölüm ATV ekranlarında yayınlanıyor. Kuruluş Osman 40. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle. ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 40. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman 40. son bölüm izle. 30 Aralık Kuruluş Osman son bölüm izle. 30 Aralık 2020 Kuruluş Osman yeni bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm tamamı izle. Osman Bey oldu, devleti kuruyor.

Kuruluş Osman 40. bölüm izle. Kuruluş Osman 40. bölüm ATV ekranlarında yayınlanıyor. Kuruluş Osman 40. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle. ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 40. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman 40. son bölüm izle. 30 Aralık Kuruluş Osman son bölüm izle. 30 Aralık 2020 Kuruluş Osman yeni bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm tamamı izle. Osman Bey oldu, devleti kuruyor.

Kuruluş Osman 40. Bölüm izle ATV

ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 40. Bölüm izle. Kuruluş Osman 40. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı her çarşamba akşamı rekorlar kıran Kuruluş Osman 40. bölüm izle! Kuruluş Osman 30 Aralık çarşamba bölümü izle. Kuruluş Osman 30 Aralık 2020 son bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle!

Kuruluş Osman 40. Bölüm İzle! ATV Kuruluş Osman 30 Aralık Çarşamba Son Bölüm

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 30 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00’da 40. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin 40. bölümünü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyen diziseverler araştırmalara başladılar. Kuruluş Osman 40. bölümde neler oldu? ATV Kuruluş Osman 40. bölüm izle, Kuruluş Osman 30 Aralık yeni – son bölüm izle seçenekleriyle Kuruluş Osman’ın 40. bölümüne dair tüm detaylar ve gelecek bölüm analizi haberimizin devamında sizlerle…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam 40. bölümüyle ekranlardaydı. ATV’de Kuruluş Osman 40. bölümün sona ermesiyle birlikte dizi tutkunları araştırmalara başladılar. Kuruluş Osman 40. bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 40. bölümde Osman Bey komploları, tuzakları boşa çıkardı mı? Nikola’nın hain emellerine karşı plan yapan Osman Bey, Ertuğrul Bey’i kaybetmenin acısına karşın oba için her şeyi yapmaya devam ediyor. Bu arada Ertuğrul Bey’in vasiyeti de gün yüzüne çıkıyor! Kuruluş Osman 40. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüme dair tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Kuruluş Osman 40. Bölüm izle! ATV Kuruluş Osman 30 Aralık Yeni Bölümü

Ertuğrul Bey artık ölüm döşeğindedir. Son olarak beyleri toplayan Ertuğrul Bey, toyda Osman Bey ile Savcı Bey arasındaki anlaşmazlığa da nihayet verir! Aksallılar’la bir araya gelen Ertuğrul Bey, ölümünün ardından obanın başına geçecek ve bey olacak varisini seçmek için de harekete geçer.

Diğer tarafta Targun Hatun, Nikola’nın hain planını anlatır! Osman Bey’e Nikola’nın Kayı beyleri için yaptığı “zehir” planı aktaran Targun Hatun, Osman Bey’e büyük bir imkan tanımış olur. Şimdi Osman Bey, Nikola için bir karşı plan hazırlayacaktır.

Vasiyetini de tamamlayarak ebediyete intikal eden Ertuğrul Bey’in ölümü ise obayı yasa boğar! Kayı Obası’nın beyi vefat etmiştir. Ertuğrul Bey, Kayı obasının göz yaşları içinde son yolculuğuna uğurlanır. Şimdi geriye tek bir soru kalmıştır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacaktır? Herkes bu sorunun cevabını merak eder. Ertuğrul Bey’den sonra Kayı Obası’nı neler beklemektedir.

Osman Bey ise Nikola’ya kurduğu karşı planda başarılı olur! Diğer taraftan Savcı Bey, Ertuğrul Bey’in ölümü ardından beylik için her şeyi göze alacak mıdır? Kayı Obası beyliği için adı geçmeyen Dündar Bey ise Hazal Hatun’la birlikte beylik için bir plan yapacaktır!

Kuruluş Osman dizisinin 40. bölümü büyük heyecana sahne oldu! Dizi severler ATV Kuruluş Osman dizisinin 40. bölümünü nefeslerini tutarak izlediler! Ertuğrul Bey’den sonra Oba’nın yeni beyi Osman Bey olacaktır. Savcı Bey ve Dündar Bey’in planları ise boşa çıkarılacaktır!

Kuruluş Osman 41. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

ATV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi KUruluş Osman’ın 40. bölümü büyük heyecan yarattı. Şimdi gözler Kuruluş Osman 41. bölüme çevirildi. Kuruluş Osman 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV KUruluş Osman dizisinin 41. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kuruluş Osman 41. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı