Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

6 Ocak 2021 Çarşamba 22:20:08

Kuruluş Osman 41. Bölüm izle 6 Ocak ATV Kuruluş Osman son bölüm izle! Dündar ölecek mi?

Kuruluş Osman 41. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman 6 Ocak 2021 yeni bölümü izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle! 6 Ocak 2021 Çarşamba Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman Dündar ölecek mi? Osman Dündar’ı öldürecek mi?

Kuruluş Osman 41. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman 6 Ocak 2021 yeni bölümü izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle! 6 Ocak 2021 Çarşamba Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman Dündar ölecek mi? Osman Dündar’ı öldürecek mi?

Kuruluş Osman 41. Bölüm izle 6 Ocak

ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman 6 Ocak yeni bölüm izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Kuruluş Osman 41. bölüm izle! Kuruluş Osman 41. son bölüm izle! Dündar ölecek mi? Kuruluş Osman izle!

ATV ekranlarının sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman bu akşam 41. bölümüyle ekranlara geldi! Diziseverlerin nefeslerini tutarak izlediği Kuruluş Osman 41. bölümü an itibariyle televizyonda ATV ekranlarında sona erdi. Diziseverler şimdi heyecanla Kuruluş Osman 41. bölüm izle ve 6 Ocak ATV Kuruluş Osman son bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladılar! Ertuğrul Bey’in ölümünün ardından oba beyliği Osman Bey’e geçiyor! Kayı beylerine gelen emanetler de gün yüzüne çıkıyor! Kuruluş Osman 41. bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Kuruluş Osman dizisi ATV ekranlarında 6 Ocak Çarşamba akşamı 41. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ertuğrul Bey’in ölümünün ardından beyliği Osman Bey’e bırakmasıyla yer yerinden oynuyor! Osman Bey, babasının kılıcını kuşanarak beyliği teslim alıyor. Kayı beyi olan Osman Bey şimdi de emanetlere sahip çıkma peşinde. Bamsı Beyrek ile emanetleri bulunduğu yerden almaya ve Kozmik Oda olarak nitelenebilecek bilgileri teslim almaya giden Osman Bey, sırlara vâkıf olabilecek mi? Türk tarihinin derinlikli bilgilerine sahip olacak Osman Bey bir yandan da tuzaklarla karşı karşıya kalacaktır!

Kuruluş Osman 41. Bölüm İzle! ATV 6 Ocak Kuruluş Osman Son Bölümü

ATV ekranlarının sevilen, reytinglerin zirvesini bırakmayan dizisi Kuruluş Osman 41. bölümü yine heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitledi! 6 Ocak Çarşamba saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Kuruluş Osman dizisinin 41. bölümüne Osman Bey ile Bamsı Bey’in emanetlere sahip çıkmak için çıktıkları yolculuk damgasını vurdu. Ta Oğuz Kağan’dan bu güne birçok Türk Hükümdarına ve Kağanına ait olan emanetler için harekete geçen Osman Bey, Türk tarihinin “KOzmik Oda”sına doğru yola çıkıyor. Yanında da Bamsı Bey bulunuyor.

Ertuğrul Bey’in vefatının ardından Kayı beyi olan Osman Bey, Bamsı Bey’den emaneti teslim alıyor! Osman Bey bu emanetlerde özellikle de yazılı belgelerle birçok sırra vâkıf oluyor! Papa’nın ajanları da Türklerin bu sırlı bilgilerine ulaşmak için harekete geçiyorlar. Bamsı Bey ve Osman Bey kritik bilgileri ajanlara kaptırmamak için neler yapacaklar? Osman Bey öğrendikleriyle Osmanlı’nın Kuruluşu için neler yapacak?

Kuruluş Osman dizisi 41. bölümü ile heyecan dolu anlarıyla izleyiciyi ekran başına kilitledi! Kuruluş Osman dizisinin 41. bölümünün yarın açıklanacak reyting listesinde de hem AB hem de TOTAL’de 1. sıraya yerleşmesi bekleniyor.

Bamsı Bey Papa’nın Ajanlarına Karşı

Kuruluş Osman 41. bölümde Bamsı Bey’in Papa’nın ajanlarına karşı mücadelesi heyecanlı anlardan biri oldu! Türk tarihinin “Kozmik odası” olarak tabir edilen emanetlerin saklı tutulduğu mekanda Papa’nın ajanlarına direnen Bamsı Bey, “Ecelinize geldiniz.” diyor. Emanetleri ve gizli bilgileri kaptırmak istemeyen Bamsı Bey, tüm ajanları bir bir haklıyor!

Dündar Bey Düşmanla İşbirliği Yapıyor

Oba Dündar Bey’in ihanetiyle sarsılıyor! Dündar Bey Nikolay’la buluşuyor ve bey olmak için ihanetini gösteriyor. Osman Bey, Dündar Bey’in cezasını veriyor ve onu yayıyla boğuyor! Ardından da “Merak etmeyesin emmi, Bu obada tek bir hain bile kalmayacak!” diyor.

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

ATV Kuruluş Osman dizisinin 41. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Şimdi diziseverler ve Kuruluş Osman izleyicileri merakla Kuruluş Osman 42. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. Kuruluş Osman 42. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalınız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı