Kuruluş Osman bu akşam var mı yok mu? 15 Nisan ATV yayın akışı neden yok? Yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman bu akşam var mı? ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman 15 Nisan yayınlanacak mı? Reyting rekorları kıran Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Mehmet Bozdağ imzalı Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? 15 Nisan Kuruluş Osman yayın akışı ATV'de var mı? İşte ATV 15 Nisan 2020 yayın akışı...

Kuruluş Osman bu akşam var mı yok mu? 15 Nisan ATV yayın akışı neden yok? Yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman bu akşam var mı? ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni Kuruluş Osman 15 Nisan yeni bölüm var mı yok mu? Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? 2 haftadır ekranlarda olmayan Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? 15 Nisan Kuruluş Osman yayın akışı ATV'de var mı? ATV 15 Nisan 2020 yayın akışı sizler için hazırladık. Peki bu akşam Kuruluş Osman var mı yok mu?

Kuruluş Osman bu akşam var mı yok mu? 15 Nisan

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam var mı? Diriliş serisinin devamı niteliğindeki Kuruluş Osman bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı? ATV ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman 15 Nisan 2020 ATV yayın akışında yer alacak mı? İki haftadır yayınlanmayan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Tarihe ışık tutan Kuruluş Osman bu akşam yayınlanacak mı sizin için hazırladık.

ATV 15 Nisan 2020 yayın akışı! Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli mi?

ATV 15 Nisan 2020 yayın akışına göre Kuruluş Osman yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. İlk olarak Oflu Hoca'nın Şifresi 2 filmi, hemen ardından Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu filmi yayınlanacak. Özetle ATV 15 Nisan yayın akışında Kuruluş Osman dizisi yer almıyor.

Öte yandanMehmet Bozdağ imzası taşıyan Kuruluş Osman dizisi iki haftadır ekranlara gelmiyor. Çünkü sevilen dizinin corona virüs nedeniyle seti durdu. Stok bölümü de olmayan Kuruluş Osman bu nedenle ekranlara gelemiyor. Peki yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman'ın ne zaman ekranlara döneceği belli değil. Çünkü corona salgını bitene kadar dizi ekibi sete çıkmayacaktır. Yani Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli değil. 

Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?

Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabilecek mi? Dündar, Osman Bey'e karşı nasıl bir plan kuracak? Moğolların desteğini arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurabilecek mi? Balgay intikam için neler yapacak? Gündüz Bey, beylik görevinde nasıl zorluklar bekliyor?

YORUM EKLE