Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Kasım 2020 Çarşamba 20:48:29

Kuruluş Osman Çocuk Oyuncu Ahmet kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında?

TV8 ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinde minik çocuk oyuncu Ahmet büyülüyor. Kuruluş Osman Ahmet kimdir? Kuruluş Osman Ahmet kaç yaşında? Kuruluş Osman Ahmet nereli? Kuruluş Osman Ahmet kaç yaşında ve gerçek adı ne gibi sorular merakla cevap arıyor.

ATV ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman’da minik oyuncu Ahmet kimdir? Kuruluş Osman çocuk oyuncu Ahmet’i kim canlandırıyor? Ekranların rekorlar kıran Kuruluş Osman dizisinde Ahmet karakteriyle rol alan minik oyuncu şimdiden merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan küçük Osman’a çok benzeyen Ahmet o mu değil mi soruları da sıklıkla cevap arıyor.

Kuruluş Osman Ahmet kim?

Kuruluş Osman dizisinde Ahmet, Bala ve Osman’ın oğulları olacak. Babasını şehit veren Ahmet’e Bala Hatun sahip çıkmış ve Osman’la ortak kararla oğulları yapma kararı almıştır.

Kuruluş Osman Ahmet’i kim oynuyor?

Kuruluş Osman dizisi Ahmet karakteri oynayan Çocuk oyuncu hakkında henüz bir bilgiye sahip değiliz. Hem jenarikte hem oyuncu kadrosunda Ahmet’in ismi gerçek adı yazmıyor. Ancak en yakın zamanda Kuruluş Osman Ahmet’i hangi oyuncunun canlandırdığını açıklayacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı