Kuruluş Osman Gündüz Bey ölüyor mu? Emre Basalak diziden ayrılacak mı

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman'ın 9. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Heyecanın iyice artacağı yeni bölüm tanıtımında Alişar ile Dündar Bey arasındaki diyalog dikkat çekerken, Gündüz Bey ve alpler pusuya düşürülüyor. Hal böyle olunca Gündüz Bey için endişe eden herkes Gündüz Bey ölecek mi? Diziden ayrılıyor mu? aramaya başladı. İşte detaylar...

Kuruluş Osman Gündüz Bey ölüyor mu? Emre Basalak diziden ayrılacak mı

Yapımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisinin başrolünde Burak Özçivit yer alıyor. Diriliş serisinin devamı niteliğinde olan olan Kuruluş Osman bu hafta 9. bölümüyle ekranlara gelecek. 

Kuruluş Osman'ın 9. bölüm tanıtımında; Osman Bey yeni bir cenge hazırlanıyor. Cenk sırasında Osman Bey ve alpler hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalıyor ve Gündüz Bey pusuya düşürülüyor. Şeyh Edebali'nın Bala Hatun'a yönelik "Biz nefesimizi kesmeye mücadele etmeye çalışırken sen kimsin Bala?" sözleri dikkat çekiyor.

Gündüz beyin pusuya düşmesi ise izleyenleri endişelendirdi. Herkes Gündüz Bey ölecek mi? Emre Basalak diziden ayrılıyor mu? aramaya başladı.

KURULUŞ OSMAN GÜNDÜZ BEY ÖLECEK Mİ?

Gündüz Bey'in Osman Gazi'nin oğlu olduğunu düşünürsek, bu genç adam düştüğü pusudan kurtulacaktır.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman ve Alpleri, Yannis'in kurduğu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Osman için kendi canından vazgeçmek üzere olan Şeyh Edebali'nin hayatını da kurtarmayı başaran Osman, yengesi Selcan'ı, Bala Hatun'u istetmek için gönderir.

Ancak Şeyh Edebali kızını Osman'a vermemiştir. Bunu öğrenen Osman ne yapacaktır? Şeyh Edebali'yi ve Osman'ı elinden kaçıran Yannis'in yeni planı ne olacaktır? Osman'a işkence yapan kişinin Sofia olduğu öğrenildiğinde Dündar Bey ne yapacaktır?

YORUM EKLE