Kuruluş Osman’da 2 ayrılık birden! Sevilen isimler veda etti!

kosman

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Kuruluş Osman beklenmedik ayrılıklar! Kuruluş Osman dizisinde 2 sevilen isim veda etti! Her hafta reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinden hiç beklenmedik ayrılıklar yaşandı! İşte veda eden o isimler!

Kuruluş Osman’da Flatyos öldü!

Her çarşamba akşamı reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinde Flatyos ölerek diziye veda etti! Savcı oğlunun intikamı için Flatyos eşi ile birlikte öldürdü! Ekranların en çok sevilen dizisi Kuruluş Osmen’da abisi kardeşinin emrini çiğneyerek çıkılmaz bir yola sokacak obayı!

Seçkin Özdemir Kuruluş Osman’da ayrıldı!

ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman’da Flatyos canlandıran Seçkin Özdemir sevilen diziye veda etti! Çok uzun zamandır dizi tutturamayan ve beklediği gibi işlerin gitmediği Seçkin Özdemir, çok sevilen karakterle ekranlara geliyordu! Kuruluş Osman’da Flatyos yayınlanan bölümde ölerek Seçkin Özdemir yapım şirketine veda etti!

Şu an Çok Okunan haberler

[secilen-post-listele]

Kuruluş Osman 2. veda gerçekleşti!

ATV sevilen dizisi Kuruluş Osman’da 2. veda gerçekleşti. Lena ve Savcı’nın oğlu Bayhoca yayınlanan son bölümde ölerek diziye veda etti!

Yağızhan Dikmen Kuruluş Osman’a veda etti!

ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman veda eden isimler arasında Yağızhan Dikmen’de yer alıyor! Yağızhan Dikmen yayınlanan son bölümde ölerek diziden ayrıldı!

Seçkin Özdemir kimdir? Seçkin Özdemir yeni dizisi olacak mı?

1981 doğumlu Seçkin Özdemir, ekranların en sevilen jönleri arasında yer alıyor. Adını Muhteşem Yüzyıl dizisinde Leo karakteriyle duyuran ve 3 yıl ekrana gelen Seçkin Özdemir, Bir Aşk Hikayesi dizisilye ününe ün kattı! Yakışıklı oyuncu Tehlikeli Karım, Sevgili Geçmiş ve Hizmetçiler dizisinde başrol oynadı! Seçkin Özdemir yeni bir dizisi olmadığı öğrenildi.

Yağızhan Dikmen kimdir?

32 yaşındaki Yağızhan Dikmen, Asla Vazgeçmem dizisiyle tanınmıştı! Ağır Roman, Yeni Dünya ve Cinayet gibi dizilerde rol alan oyuncu Kuruluş Osman dizisinde ününe ün kattı!

Seçkin Özdemir veda etti!

Yorumlar kapalı.