Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başlayacağı tarih belli oldu! Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman

Show TV ekranlarının sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, corona virüs nedeniyle bir süredir ekranlara gelemiyordu. Seti duran dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde yeniden başladı. Dizinin başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin ekranlara döneceği tarihi sosyal medya üzerinden duyurdu. Peki Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman? Kuzey Yıldızı İlk Aşk hangi tarihte başlayacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başlayacağı tarih belli oldu! Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman

Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman? Kuzey Yıldızı İlk Aşk hangi tarihte başlayacak? her yerde aranmaya başladı. Yapımını Süreç Film'in üstlendiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk haftalar önce corona virüs nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Ancak geçtiğimiz günlerde başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı ekibi Ordu'da yeniden sete çıktı. Haliyle cumartesi akşamları dizinin yeni bölümlerini iple çeken izleyiciler ise Kuzey Yıldızı ne zaman ekranlara dönecek? Kuzey Yıldızı 28. bölüm ne zaman? çok merak edildi. İşte detaylar...

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin ne zaman başlayacağı çok merak ediliyordu. Beklenen tarihi dizi için çekimlerde olan başrol oyuncularından geldi. Peki Kuzey Yıldızı 28. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 6 Haziran Cumartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde neler oldu?

Herkes seferber olup Kuzey'i ararken Kuzey'in umutları tükenmek üzeredir. Belki de masal tersine dönecektir ve bu sefer kırmızı saçlı Rapunzel, prensini kurtaracaktır. O olmazsa, ölümüne pampası gelip kurtaracaktır kesin. Sefer'in kalbi temizdir ve onu nerde olursa olsun bulacaktır. Kuzey, mutlu sonlu sandığı inzivasında, hazin sona doğru ilerlemektedir.

YORUM EKLE