La Casa De Papel 4. sezon izle Netflix yeni bölüm saat kaçta yayınlanacak

La Casa De Papel 4. sezonu yayınlanıyor. La Casa De Papel 3 Nisan Cuma günü Netflix'te yayınlanacak. La Casa De Papel 4. sezon izle. La Casa De Papel son sezonu izle. La Casa De Papel yeni bölümleri izlemek isteyen hayranları saati merak ediyor. La Casa De Papel 4. sezon saat kaçta yayınlanacak?

La Casa De Papel 4. sezon izle Netflix yeni bölüm saat kaçta yayınlanacak

La Casa De Papel 4. sezonu yayınlanıyor. La Casa De Papel 3 Nisan Cuma günü Netflix'te yayınlanacak. La Casa De Papel 4. sezon izle. La Casa De Papel son sezonu izle. La Casa De Papel yeni bölümleri izlemek isteyen hayranları saati merak ediyor. La Casa De Papel 4. sezon saat kaçta yayınlanacak?

La Casa De Papel 4. sezon izle!

Digital yayın platformu Netflix'in sevilen dizisi La Casa De Papel 4. sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, La Casa De Papel 4. kısım ne zaman yayınlanacak? Netflix La Casa De Papel 4. sezon yayınlanma saatini açıkladı mı? 

Son yılların en popüler dizisi konumunda bulunan La Casa De Papel 4. sezon bölümleri için geri sayım başladı. İlk olarak İspanya'daki Antenna 3 kanalında yayınlanmaya başlayan ve şöhreti tüm dünyaya yayılan La Casa De Papel, kısa süre içerisinde Netflix'e transfer oldu. Netflix Orginal yapımlar tarafından çekimleri tamamlanan La Casa De Papel 3. sezonu, iki bölüm halinde yayınlanmaya başladı. La Casa De Papel 3. bölümün devamı niteliğinde olan 4. bölümde hikayenin sonuç kısmı anlatılacak.

La Casa De Papel 4. sezon Netflix'te saat kaçta yayınlanacak?

3 Nisan 2020 tarihinde Netflix'te yayınlanacak olan La Casa De Papel 4. bölümünün yayın saati de netlik kazandı. Türkiye saati ile 10:00'de Netflix'a yükleneceği açıklandı.

La Casa De Papel'in ilk 2 sezonunda suç dehası Profesör'ün bir ekip kurarak İspanyol Kraliyet Darphanesi'ne soygun düzenlemesi anlatılmıştı. Her biri farklı şehir adlarını kullanan 8 suçludan oluşan ekip, Profesör tarafından beş ay boyunca eğitime alınmıştı. Kraliyet Darphanesi'nde bulunan kişileri rehin alan ve para basmaya başlayan ekip üyeleri, emniyet güçleriyle yoğun bir psikolojik savaş içerisine girmişti. Tokyo, Rio, Denver, Helsinki, Oslo, Moskova, Nairobi ve Berlin'den oluşan 8 kişilik ekip Kraliyet Darphanesi'ndeki soygunda Salvador Dali maskeleri kullanmıştı. Profesör lakaplı Sergio Marquina ise dışarıda kalmış ve ekip üyelerine bilgi vermişti.

Bu esnada, profesör ve davadan sorumlu müfettiş Raquel Murillo arasında büyük bir aşk başlar. Heyecan, gerilim ve aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı La Casa De Papel'de ekip üyeleri soygunu başarılı bir şekilde sona erdirir. Moskova, Tokyo'yu kurtarmaya çalışırken hayatını kaybeder. Berlin karakterinin soygunun son anlarında arkadaşlarını kurtarmak için hayatını feda etmesi de sezonun öne çıkan anlarındandır. Zira, Berlin ve Profesör'ün aslında kardeş oldukları açığa çıkar. Babalarının hayalini gerçekleştirmek için Kraliyet Darphanesi'ne soygun düzenlemeye karar vermişlerdi. Soygunun sona ermesiyle birlikte, yine Profesör'ün yönlendirmeleri doğrutusunda ekip üyeleri İspanya dışına çıkmıştır. İkişerli gruplar halinde yaşamaya başlayan üyeler arasında Tokyo ve Rio'nun özel bir ilişkisi bulunmaktadır.

La Casa De Papel yeni sezonunun çıkış noktasını da oluşturan bu ilişki, ekip üyelerinin yeniden bir araya gelmesini sağlar. Berlin ve Moskova'nın yerine yeni üyelere ekibe dahil edilmiştir. Rio'nun polis tarafından yakalanmıştır. Profesör, kimseyi geride bırakmamaya kararlıdır. Rio'yu kurtarmak için en iyi bildikleri şeyi yapmaya karar verirler. Profesör, bu sefer ağabeyi Berlin'in soygun planını hayata geçirmeye hazırlanır. Flashbackli sahnelerin yoğun olarak görüldüğü 3'üncü sezonda Berlin karşımıza çıkar. Berlin ve Sergio'nun ilişkisine dair güzel detaylarda seyirciye aktarılır. Öte yandan ekip üyeleri Kraliyet Darphanesi soygunundan sonra çok sayıda hayran kazanmıştır. Ülkenin dört bir yanında Dali maskeli insanlar, ekip üyelerine destek verdiklerini göstermektedir. Polis tarafından darphane soygunu onur meslesi haline getirilmiş, profesör ve ekip üyelerini yakalamak için her yolun denenmesi mübah kabul edilmiştir. Profesör'ün yeni hedef İspanya Merkez Bankası'dır. Müfettiş Raquel'da bu sefer polisin değil, soyguncuların yanında yer alıyor.

Sergio'ya duyduğu büyük aşk nedeniyle görevinden ayrılan ve suçlu hayatı yaşamaya başlayan Raquel, yeni sezonda önemli bir rol üstleniyor. La Casa De Papel 3. bölümde hikayenin giriş kısmı 8 bölümde anlatılmıştı. Merkez Bankası'na soygun düzenleyen ekip, türlü zorluklarla karşılaştı. Özellikle, yeni polis şefi Alicia Sierra'nin acımasız ve sert müdahaleleri dikkat çekti. Profesör yakalanmak üzereyken Raquel sayesinde kaçmayı başardı.

Lakin, bu seferde Raquel polisin eline düşmüş oldu. Merkez Bankası içerisinde de rehineler ve özel güvenlik sorunlar çıkarıyordu. 3 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan La Casa De Papel 4. sezonu da 8 bölümden oluşacak. Tüm dünyada aynı anda yayınlanacak olan dizi, saat 10:00'dan itibaren izlenmeye başlayacak.

YORUM EKLE