MasterChef 8 Ağustos Didem parmağını kesti! Durumu nasıl? MasterChef Didem yarışmaya devam edebilecek mi

TV8'in çok sevilen yemek yarışması MasterChef 8 Ağustos Cumartesi 19. bölümüyle ekranlara geliyor. Yarışmanın ana kadrodaki 16 isminden biri olmak için kıyasıya rekabet edilen akşama parmağını kesen Didem Devay damga vurdu. MasterChef Didem yemek yaparken parmaklarını kesti ve kanlar aktı. Gözyaşlarına hakim olamayan Didem'e ne olduğu çok merak edildi. Peki MasterChef Didem'in durumu nasıl? Didem Devay yarışmaya devam edebilecek mi?

MasterChef 8 Ağustos Didem parmağını kesti! Durumu nasıl? MasterChef Didem yarışmaya devam edebilecek mi

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef 3. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın oturduğu yarışmada eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. MasterChef'in 16 kişilik ana kadrosuna girmek için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, en iyi tabak konusunda rekabet ediyor. 8 Ağustos Cumartesi akşamı da 19. bölümüyle ekranlara gelecek olna MasterChef'de yaşanan kaza gündem oldu.

MasterChef 8 Ağustos yeni bölümde ana kadroya çıkmak için yarışan isimlerden biri olan Didem Devay parmaklarını kesti. Yemek yaparken farkında olmadan parmaklarını kesen yarışmanın ellerinden kanlar akarken bütün jüri üyeleri Didem'in yanına koştu. Hemen sağlıkçıyı çağıran Mehmet Şef'in tanıtımdaki "Belki de bu üç sezonun çok ilginç şeylerinden biri yaşandı aramızda" sözleri merak konusu oldu. Yarışmayı izleyen herkes MasterChef Didem'in durumu nasıl? Didem Devay yarışmaya devam edebilecek mi? sorularına yanıt aramaya başladı.

MasterChef Didem Devay kimdir? Kaç yaşında

MasterChef'te ilk iki turu geçen Didem Devay, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Oldukça fazla iş tecrübesi bulunan Devay Arnavut göçmeni. İstanbul Arel Üniversitesi'nden mezun oldu. İnşaat mühendisliğini bitirdi. Soyadını taşıyan aile şirketi de olmak üzere biçok yerde staj yaptı ve ardından iş hayatına atıldı. Şu an satın alma departmanında çalışıyor. Arnavutça ve İngilizce biliyor. Sinpaș Marina Ankara, Pelican Hill Batı Mahal, Sinpaș Finans Şehir, Skyland İstanbul, Sinpaș İș, Modern Corner, Nurol Life ve Monreve Evleri gibi projelerde yer aldı. Instagram hesabı @devaydidem'dir.

MasterChef Didem yarışmaya devam edebilecek mi?

MasterChef 19. bölümde parmaklarını kesen Didem herkesi korkuttu. Öte yandan parmaklarına dikiş atılması gerektiği Mehmet Şef'in sağlıkçıları çağırmasından anlaşıldı. Peki MasterChef Didem yarışmaya devam edebilecek mi? 

Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz. Ancak yeni bölüm yayınlandığında Didem'in akıbeti ortaya çıkacaktır.

YORUM EKLE