MasterChef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında? Nereli

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması Masterchef yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Düelloların başladığı yarışmada bugün Yakupcan, Arem ve Batuhan islim kebabı yaptı. Düelloyu kazanarak rakiplerini eleyen ise Arem Yüce oldu. Hal böyle olunca MasterChef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında? Nereli çok merak edildi. İşte detaylar...

MasterChef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında? Nereli

MasterChef Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında? Nereli her yerde aranmaya başladı. TV8'in sevlen yarışma programı Masterchef 3. sezonunyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın üstlendiği Masterchef'te düellolar tüm hızıyla devam ediyor. Bugünkü düelollardan biri de Yakupcan, Arem ve Batuhan arasındaki islim kebabı oldu.

Tabak çıkarmayı başarsalar da hareketleriyle jüriden uyarı alan özellikle Mehmet Şef yemekleri tatmayı reddetti. Yani kararı Danilo ve Somer Şef verdi. Düellodan ilk giden kürdanı unutan Yakupcan oldu. Düelloyu kazanan ise ilk turda iddialı sözleriyle dikkat çeken Arem Yüce oldu. Peki Arem Yüce kim?

Masterchef Arem yüce kimdir? Kaç yaşında

Masterchef finalistlerinden biri olmayı başaran Arem Yüce, 22 yaşında ve işletmeci. Sınırları zorlamayı çok seven bir yapısı var. Kalıplara bağlı kalmaktan yana değil. @yuce.arem Instagram hesabıdır. Aslen Diyarbakırlıdır. Yemeğe sevgisini kattığı hareketle çok konuşuldu.

YORUM EKLE