Masum 25 Ağustos 156. bölüm izle Youtube Masum 156. bölüm full hd tek parça Kanal 7

Kanal 7 Masum 156. bölüm fragmanı ve Masum 156. bölüm özetini sizler için araştırdık. Kanal 7 Canlı izle aramasında karşımıza çıkan Hint dizisii Masum 156. bölüm  full hd tek parça izle izle araması ile birlikte çok arandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan MAsum dizisi 156. bölümü ile  25 Ağustos 2020 Salı ekranlara gelirken, Kanal 7 canlı yayın da Masum 157. bölüm fragmanı da beklendi. 

Kanal 7 Masum 156. bölüm fragmanı ve Masum 156. bölüm özetini sizler için araştırdık. Kanal 7 Canlı izle aramasında karşımıza çıkan Hint dizisii Masum 156. bölüm  full hd tek parça izle izle araması ile birlikte çok arandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan MAsum dizisi 156. bölümü ile  25 Ağustos 2020 Salı ekranlara gelirken, Kanal 7 canlı yayın da Masum 157. bölüm fragmanı da beklendi. 

Hint dizilerinin ev sahibi ülkemizde senelerdir Kanal 7 olmakta iken Masum yeni bölüm leri her gün merakla takip ediliyor. Masum  156. bölümü özeti ile masum bugün neler oldu aramaları da mevcut. 25 Ağustos 2020 Masum son bölüm yaşananlar nasıl ilgi ile takip edildiyse 26 Ağustos 157. bölüm fragmanı da bir o kadar ilgi gördü. Sizler içi Masum 156. bölüm izle linki ve yaşananları ile haberimize başlamak istiyoruz.  25 Ağustos Masum 156. bölüm full izle

Hint dizsi kuşağı ülkemizde milyonlarca vatandaş tarafından ilgi ile izlenmekteyken,  “Saath Nibhaana Saathiya”, Kanal 7 MAsum adlı dizi uyarlaması ile karşııza çıkmakta ve her gün 16.10 suarında binlerce kişi tarafından ilgi ve merakala takip edilmekte

Birbirinden oldukça farklı 2 kuzenin hayatını canlandırıldığı ve çok sevilerek izlenilen Masum dizisinde bu iki karakterin yaşadıkları olaylar ve kaynanaları ile yaşadıkları gibi detaylar yer almakta.  Kanal7 tarafından işlenmiş Masum 156. bölüm full izle linki yukarıda verilmişken sizler için Masum 25 Ağustos 156. bölüm fragman detayını da paylaşıyoruz.

Masum 26 Ağustos 157. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Masum 156. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

MASUM 156. BÖLÜM İZLE

Masum 156. bölümde Cigna ve Samir sade bir törenle evlenmek ister. Urmila ise Kokila’yı zor duruma düşürmek için bir plan yapar. Başı belaya giren Rashi nasıl hesap verecek? 

Kokila annesinin onay vermesiyle Samir ve Cigna’nın evlenmesine ikna olur. Samir ve Cigna düğün törenlerinin aile arasında olmasını ister. Kokila bu düğünü komşularından gizlemek ister ve herkesi uyarır. Urmila ise Rashi’den düğünü komşulara bildirmesini ister.

Rashi buna ilk başta itiraz etse de annesinin dediğini yapmak zorunda kalır. Düğün sırasında bir anda gelen misafirler başta Kokila olmak üzere herkesi şok eder. Başı büyük bir derde giren Rashi Kokila’ya nasıl hesap verecek?

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum - Saathiya 25 Ağustos Salı tarihli 156. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de… Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.

Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir. Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Facebook: https://www.facebook.com/kanal7 Kanal 7 Twitter: https://twitter.com/kanal7 Kanal 7

Instagram: https://www.instagram.com/kanal7 Kanal 7 TikTok: @kanal7

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 15:35
YORUM EKLE