Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

24 Kasım 2020 Salı 22:45:04

Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle TRT1 son bölüm tek parça youtube izle

TRT 1 kanalının rwyting sever dizisi Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle. TRT 1 kanalında bundan 3 ay önce başlayan Masumlar Apartmanı 24 Kasım 2020 son bölümü izleyici tarafından çok merakla aranmakta. Salı akşamları psikolojisi bozuk bir apartman yaşamını anlatan Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 11. bölüm youtube izle. Masumlar Apartmanı 24 Kasım 2020 son bölümü tek parça izle yayını sizlerle!

Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle 24 Kasım!

TRT 1 dizi kanalı olma yolunda tam gaz ilerlerken, Masumlar Apartmanı 11. bölümüyle ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 11. bölüm tamamı izle. Masumlar Apartmanı tek parça izle! 24 Kasım 2020 Masumlar apartmanı yeni bölümü izle. Ekranlarda merakla beklenen Masumlar Apartmanı dizisi 24 Kasım tek parça izle!

Han artık sıkmaya başladı

Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler oldu  Öncelikle Han’ın sürekli olarak ” anlatayım sana her şeyi ” diye hiçbir şey anlatmaması herkesi son zamanlar çok kızdırmaya başladı. Masumlar Apartmanı son bölümde yine karmakarışık olduğunuzu görür gibi olduk. Han’ın gizem dolu harketleri artmaya başlarken İnci’de bu durumdan hiç hoşnut kalmamışştır.

Saatli bomba gibi

Han’ın ne yapacağı hiç belli lmamaktadır her an patlayacak bomba gibi geçen hayatı aslında İnci’nin elindedir ve İnci Han’ın pimini çeken kişi olacaktır. İnci’nin Han’dan vazgeçmeye niyeti olmasa da onun gizemini çözmeye çalışacak.

Üzerine gittikçe Han çıldıracak inci ise artık Han’ın ailesini tamamen de tanımış olmuşken  Ayrıca İnci Safiye’nin durumundan da çok endişelenecek olması ile tedavi ettirmek istemesi de herkesin yüreğine dokunacak. Han’a baskı yapmaya başlayan İnci ” ablanı acilen tedavi ettirmeliyiz yoksa etrafındakilere zarar verecek ”diyecek ikinci baskı yaptıkça Han iyice delirmiş ve kötü tarafını İnci’ye göstermeye başlamıştır.

İnci tedirginlik içinde

İnci Han’ın bu davranışlarına istinaden derin bir endişe duysa da  ne yapacağını bilmektedir. İnci için artık ipler kopmasına gelmekte iken  onu daha da fazla araştırmaya başlayacaktır. Han’ın hayatını geçmişini her şeyi araştırmaya başlayacağı Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle linkinde Han ‘ın İnci ye verdiği tepki gündeme oturmuş iken diğer bir taraftan da  Gülben’in hali izleyenleri üzmeye devam edecek. Ancak sürpriz gelişmelerin yaşandığı Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle linkinde GÜlben’in yavaş yavaş dizide ön plana çıkma çabaları da pür dikkat izlettirecek.

Gülben’le ilgili sürpriz ne?

Gülbenle ilgili sürpriz bir gerçeĞİN ORTAYA ÇIKTIĞI Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle linkinde yoksa Gülben tedavi olmaya mı başlayacak…

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm izle

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı her bölümünde heyecanı arttırıyor. İzleyici kapasitesi igün gün artıran Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle linki de çok dikkat çekti. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 11. Bölümü yayınlandı. Peki, Masumlar Apartmanı 11. Bölümde neler yaşandı? İnci, Han’ın sırrını öğrenince ne yapacak? Safiye ve Gülben arasında neler yaşanacak? İşte detaylar…

Siz DE TRT1 ekranlarında gerçek hikayesi olarak başlayan çok çok dikkat çeken Masumlar Apartmanı 11. bölüm izleyemediyseniz ya da tekrardan izlemek istiyorsanız dizinin yayınlandığı TRT1 resmi internet sayfasından MAsumlar apartmanı kısmına giderek Masumlar apartmanı 11. bölüm izleyebilirsiniz. Öte yandan kanalın youtube kanalına da Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle yazarak bu akşam neler yaşandığına şahitlk edebilirsiniz. Diğer youtube kanllarında telif hakkından dolayı tamamının tek parça yayınlanmaması gerekmektedir.

 

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı