Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

29 Aralık 2020 Salı 23:33:48

Son Güncelleme: 29/12/2020 23:33:13

Masumlar Apartmanı 16. bölüm full izle TRT1 son bölüm 29 Aralık youtube PuhuTV Safiye’ye şok olacaksınız

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 16. bölüm full izle. Bu akşam 4 ayı geride bırakan Masumlar Apartmanı 16. bölüm tamamı izle . Günlük değil haftalık reytingleri de adeta kırıp geçen Masumlar Apartmanı son bölüm izle .Dizinin psikolojik rahatsızlıklarının aşka dönüştüğü herkesin heyecanla izlediği Masumlar Apartmanı  29 Aralık 2020 son bölüm yaşananlar sizlerle haberşmşzde. Peki Masumlar Apartmanı  16. bölüm izle de neler oldu.  Masumlar Apartmanı tek parça izle. 29 Aralık 2020 Salı Masumlar Apartmanı son bölüm izle.

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 16. bölüm full izle. Bu akşam 4 ayı geride bırakan Masumlar Apartmanı 16. bölüm tamamı izle . Günlük değil haftalık reytingleri de adeta kırıp geçen Masumlar Apartmanı son bölüm izle .Dizinin psikolojik rahatsızlıklarının aşka dönüştüğü herkesin heyecanla izlediği Masumlar Apartmanı  29 Aralık 2020 son bölüm yaşananlar sizlerle haberşmşzde. Peki Masumlar Apartmanı  16. bölüm izle de neler oldu.  Masumlar Apartmanı tek parça izle. 29 Aralık 2020 Salı Masumlar Apartmanı son bölüm izle.Yayınlandığı ilk bölümleri ile kesin final yapacak dedirten Masumlar Apartmanı  16. bölüm izle tamamı izle de gecenin diziyi izleyemeyenler tarafından en çok araştırılan konusu olurken, Masumlar Apartmanı dizisinde bu akşamın en çok sorulan sorusu Safiye ve Gülben aşkı ne olacak  sorusu olurken, Masumlar Apartmanı son bölüm özetinde bu sorunuzu da yanıtlayacağız.  TRT 1 ekranlarını tarihi dizi kanalı ilan edilmesi sonrasında en çok tutan dizi Masumlar Apartmanı 16. bölüm tamamı izle de çok konuşulacak. Masumlar Apartmanı 16. bölüm tamamı izle! Masumlar Apartmanı 16. Aralık yeni bölümü izle.

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle 29 Aralık 2020

Ülkenin kanalı TRT dizi konusunda da küllerinden doğarken bunun en iyi örneği Masumlar Apartmanı  dizisi oldu ve 4 aydır tüm iddiaları ile reytingleri kimseye bırakmadı. Yayınlandığı her bölümü ile aşklar ne olacak sevdalar nereye gidecek dedirten Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı  16. bölüm 29 Aralık izle. Han’ın Naci’ye anlattıklarının çok konuşulduğu Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle. 29 Aralık Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Dizide henüz hiç bir veda olmaması ile takip edilme oranlarını arttıran Masumlar Apartmanı 16. bölüm tek parça izle. Masumlar Apartmanı 16. bölüm tamamı izle! Peki bu akşam  yayınlanan Masumlar Apartmanı son bölüm de Safiye’nin tam iyileşme aşamasında olduğu ve adeta devrelerini yaktığı Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle linkinde çok güzel ve heyecanlı anlara şahitlik edecek ve adeta içinizi ısıtacaksınız. Masumlar Apartmanı  yeni bölümü 29 Aralık tamamında neler olduğunu sizlere anlatmak istedik.  İşte karşınızda Masumlar Apartmanı 16. bölüm full izle.

Masumlar Apartmanı son bölüm özeti neler oldu

Trt ekranlarında bu akşam 16. bölümü ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı yeni bölümüne ulaştınız. Merakla takip edilen Masumlar Apartmanı dizisinin kaırdığınız yerleri olabilir ya da diziyi tekrardan izlemek istiyor olabilirsiniz. Şimdi dizinin bitmesi ile birlikte Masumlar Apartmanı  son bölüm izle seçeneğinden önce Masumlar Apartmanı yeni bölüm özetine ulaşacaksınız. Masumlar Apartmanı  16. bölüm izle linki de de kah ağlayıp kah güleceksiniz. 

Safiye devreleri yaktı

Herkes Safiye’nin negatif haline o kadar alışmış ki pozitif hali ile karşımıza çıksa da yorumları bile negatif olarak gözlemlenmekte. Han2ın NAciye söyleyeceği yani kendi annesinin söyleyeceği ‘ ona yakından baksaydın gerçekte kimin öldüğünü anlardın’ demesi üzerine herkes Safiye için adeta gözyaşları dökerken, annesinin yaşayamamış olduğu hayatı evlatdına da zehir ettiğine şahitlik edeceğiz.

Safiye’nin iyileşmesi bölüm konusu oldu

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle linkinde Safiye’nin iyileşmesi herkesi aslında şaşırtmıştı. Herkes MAsumlar Apartmanı Safiye’nin psikolojisi düzelmiş hal ve tavırlarına adeta ağzı açık bakarken, diğer birtaraftan da yeni hayranlık oluşturacakyeni safiye ortaya çıktı yorumları yapıldı. Yani Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle linkinde Safiye’ye hayran kalacaksınız.

Han zaten balık etli sever

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle linkinde sileri güldüren o konuşma Sahiye ile İnci arasında geçti ve Safiye İnci’ye ‘ Han balık etli sever’ demesi ve sonrasında da ‘ama hamsi gibi değil’ sözü herkesi tebessüm ettirmiştir.

İnci açık ara oynuyor

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle linkinde İnci’nin babasının onlara yaşattıkları anlatıldığı sahnelerde herkes üzülürken, İnci’nin babasının yüzüne çarptıkları da adeta deli cesareti dedirtti. Ancak bu zor hayatta yanında olan tek isim Han olacaktır.

Ege Neriman arası ne alemde

Ege ve Neriman aşkı başladığını sizlere söyleyebilirzi. İlk başlarda arkadaşına aşık olan Ege de artık Neriman’dan hoşlanmaya başlıyor.  Bu akşam MAsumlar apartmanı son bölümde birbirlerine sarılmaları da bu aşkın kanıtı olmuştur.

Gülben kafasına eseni yaptı yine

Gülben’in arada kendi aklına eseni yapmasının azizliği herkesi etkilerken dizinin bu bölümünde ilk defa bir işe yarayacak. Naci Hoca Gülben sayesinde Safiye ile konuşma fırsatı yakaladığı bu bölüm de  Naci Safiye’nin kendisne göstermiş olduğu yol sayesinde gitmekten vazgeçti.  Ancak piyasaya katılan Naci’nin karısı işleri iyice karştıracakken, yeni travmalara şahitlik edeceksiniz.

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Her hafta TRT ekranlarında haftalık total de birinci seçilen Masumlar Apartmanı 16. bölüm izle detayları bu şekilde olacakken, Masumlar Apartmanı 16. bölüm akabinde Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı henüz verilmedi. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellenecek

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı