Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 22:32:54

Son Güncelleme: 11/11/2020 01:02:44

Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle TRT 1 Yeni Bölüm 10 Kasım 2020 son bölüm Safiye aşka geldi!

Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 9. bölüm tek parça izle. 10 Kasım 2020 Salı günü oynayacak Masumlar apartmanı 9. bölüm tek parça izle. Masumlar Apartmanı 9. bölüm yayını sizlerle. TRT 1 ekranların fenomen işi Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle yine merak konusu oldu. Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izle.

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle. TRT 1 ekranlarında rekorlar kıran Masumlar Apartmanı 10 Kasım 2020 son bölümü ekrana kitliyor. Her salı akşamı ekrana gelen Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 9. bölüm youtube izle. Masumlar Apartmanı 10 Kasım 2020 son bölümü tek parça izle yayını sizlerle!

Masumlar Apartmanı 9. bölüm izle 10 Kasım!

TRT 1 fenomen işi Masumlar Apartmanı 9. bölümüyle ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 9. bölüm tamamı izle. Masumlar Apartmanı tek parça izle! 10 Kasım 2020 Masumlar apartmanı yeni bölümü izle. Ekranlarda merakla beklenen Masumlar Apartmanı dizisi tek parça izle!

Safiye aşka geldi!

Masumlar Apartmanı son bölümde Safiye, Han’ın en yakın arkadaşıyla kendisini aşk yaşıyor zannediyor. Esat Han’ın en yakın arkadaşı. Ancak Esat, bir türlü Han’a gerçeği söyleyemiyor. Hayatında çok uzun zaman sonra aşk yaşayan Safiye’nin halleri görmeye değerdi.

Memduh bile şaşkın!

Masumlar Apartmanında Memduh, kızını vermediği için Safiye kekle yanına gitti. Ancak Safiye, Memduh’un kendilerini sevmediği düşünürek oldukça mutlu oldu. Memduh’ta apartmanın en sert kişisi olmasına devam ediyor.

İnci dedesiyle görüştü..

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci, dedesiyle sofraya oturmak ve olanlarla konuşmak istiyor. Dün Han’ın istemeye gelmesiyle ancak ailenin vermemesi nedeniyle İnci, dedesinin gönlünü evden gitmeden alabilecek mi merak ediliyor. Dedesi yemek bile yemezken dedesinin lafının hiç ağırlığı kalmadı.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm izle

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı gerilimin dozajını yükseltmeye devam ediyor. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 9. Bölümü yayınlandı. Peki, Masumlar Apartmanı 9. Bölümde neler yaşandı? İnci, Han’ın sırrını öğrenince ne yapacak? Safiye ve Gülben arasında neler yaşanacak? İşte detaylar…

Masumlar Apartmanı 10 Kasım izle!

Ekranların fenomen haline dönüşen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Salı akşamlarına damga vuran dizi ilk bölümünden itibaren farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından senaryolaştırılan hikaye de insana özgü farklı duygular ekrana yansıtılıyor. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan dizi sezonun en iddialı projesi olarak kabul ediliyor. Her hafta reyting oranlarını yükseltmeyi başarıyor. Heyecan ve gerilim bir an olsun azalmadığı Masumlar Apartmanı 9. Bölümü ile seyirciyle buluştu. Safiye, annesinin geçmişte açtığı yaraların izlerini kapatamamaktadır. Gülben ve Esat arasındaki ilişki hızlı bir şekilde sürmektedir.

Lakin, Safiye Gülben’deki değişimin farkına varır. Tıpkı annesinin kendisine yaşattıklarını Gülben’e yaşatır. Gülben, Safiye’nin kitaplarını atmasından sonra çok sinirlenir. Safiye’nin daha fazla hayatı üzerinde baskı kurmasına izin vermemeye kararlıdır. Esat ile olan ilişkisi Gülben’in hayatın farklı yönlerini keşfetmesini sağlamıştır. Gülben artık Safiye’nin karşısında kendisini daha güçlü hissetmeye başlamıştır. Gülben, Safiye’nin en kıymet verdiği eşyaları sokağa atar. Kötü olmayı sen öğrettin diye konuşan Gülben, yıllardır içinde biriktirdiklerini dışarı vurmaya başlar. Öte yandan İnci, Han’ın yıllardır herkesten sakladığı sırrını öğrenmiştir. İnci, Han’ın sırrını öğrenince büyük bir şaşkınlık ve hüsran yaşar.

Han’a karşı duyduğu aşk olmasa bir saniye bile yanında kalmayı göze alamayacağını itiraf eder. Gülben ve Safiye arasındaki çatışma Han’ı da etkilemiştir. İnci’nin dedesinin sert sözleri karşısında çileden çıkan Han, eline silah alır. İnci, Han’a yardım etmek için çırpınmaktadır.

 

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı