Medcezir ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak

Star TV ekranlarında yıllar önce yayınlanan ve döneme damgasını vuran gençlik dizisi Medcezir ekranlara geri dönüyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nı yer aldığı Medcezir ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak çok merak edildi. Biz de sizler için tüm bu soruları yanıtladık.

Medcezir ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak

Medcezir ne zaman hangi kanalda başlayacak merak konusu oldu. Dizinin yıllar sonra yeniden yayınlanacağını da başrol oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya, “Yıllar sonra ilk defa aynı gün ve saatinde yeniden başlıyor..” notuyla duyurdu. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Mine Tugay, Barış Falay gibi isimlerin bulunduğu yapım döneme damgasını vurmuştu. Peki Medcezir ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak?

Medcezir ne zaman yayınlanacak?

The O.C adlı yabancı diziden uyarlanan Ay Yapım imzalı Medcezir dizisinin tekrar bölümleri cuma akşamları ekrana gelecek. Dizi Star TV’de saat 20.00’da başlayacak. Yani Medcezir 17 Nisan 2020 itibariyle her cuma izleyici karşısına çıkacak.

Corona virüs nedeniyle Babil dizisi ekranlara gelmiyor. Bu süreçte izleyici kaybetmek istemeyen Star TV'de çareyi eski dizisi Medcezir'i yayınlamakta buldu.

Medcezir dizisinin konusu ne?

Tozludere mahallesinden bir delikanlı olan Yaman, ağabeyi Kenan'la karıştığı hırsızlık suçundan sonra pavyonda şarkıcılık yapan annesi Nevin ve onun sevgilisi Hasan tarafından evden kovulunca ona evini açan avukat Selim Serez'le birlikte zengin ve dışarı kapalı bir hayatın sürüp gittiği A.Ş.K. Tepesi'ne (Ahmet Şefik Kaya Tepesi) gelmekten başka çaresi kalmaz. Ender'in itirazlarına karşın eve gelen Yaman'la ailenin tek oğlu içine kapanık bir genç olan Mert çok iyi anlaşırlar. Mert, siteye yeni geldiği için büyük ilgi gören Yaman sayesinde çocukluk aşkı Eylül'le konuşma fırsatı bulur. Yaman da Eylül'ün en yakın arkadaşı ve Mert'lerin yan komşusu Mira'yla tanışır.

Mira'nın babası Faruk müşterilerinin parasını batırmış ve bunu gizlemek için tefecilere bulaşmış bir yatırım uzmanıdır ve Ender'le gençken bir ilişkileri olmuştur. Ender önceleri Yaman'ın onlarla yaşaması konusunda isteksiz davransa da annesinin de hapse girmesiyle evlerinde kalmasına razı olur. Mira ile Yaman ilk karşılaşmalarıyla birbirlerinden etkilenmişlerdir fakat Mira uzun zamandır Orkun'la birliktedir ve ailesi bu birlikteliği desteklemektedir. Mira'nın zenginlik ve lüks düşkünü annesi Sude, Faruk'un battığını öğrenince onu terk eder. Mira ise hem ailesinin parçalanması hem de Orkun tarafından aldatıldığını öğrenmesinin ardından depresyona girer. Bu sırada Mert ve Eylül arasında da yakınlaşmalar olur ve Mert şımarık Eylül'le kafa dengi Tuğçe arasında seçim yapmak zorunda kalır.

Ender'in babası Asım Şekip Kaya, Yaman'ın yanlarına yerleşmesine sıcak bakmaz. Mira'ın annesi Sude de aynı fikirdedir ve kızının bunalımlarından Yaman'ı sorumlu tutar. Yaman'ın abisi Kenan'ın ortaya çıkması işleri daha da zorlaştırır. Ender ve Selim ise Selim'e gelen yeni iş teklifi konusunda anlaşmazlık yaşarlar. Selim'in işi kabul etmesi ve eski arkadaşı Selda ile tekrar çalışmaya başlaması aralarındaki gerilimi arttıracaktır. Yaman, Mert'in okuluna kabul edilmek için sınavlara girerken Sude de Mira'yı psikolojik tedavi görmesi için zorlamaktadır. Yaman okula kabul edilse de kendini oraya ait hissetmez, Orkun da hayatını zorlaştırmaya devam etmektedir.

Medcezir ilk bölümüyle 17 Nisan Cuma akşamı saat 20:00'da Star TV'de...

YORUM EKLE