Menajerimi Ara 1. bölüm kesintisiz full izle Star TV canlı izle -

Menajerimi ara konusu menajerimi ara oyuncuları Menajerimi Ara dizisi bu akşam Star TV ekranlarında . Peki Menajerimi Ara konusu Menajerimi Ara oyuncuları gibi detaylar neler?  Star TV yayın akışı Menajerimi Ara oyuncuları çok merak ediliyor. Ekranlarda soluk soluğa bir macera Menajerimi Ara oyuncuları Star TV yayın akışında karşımıza çıkması akabinde çok aranmaya başladı. Yeni sezon yeni diziler yeni programlar derken tüm diziler başlama startını vermiş bulunmakta.  Farklı konusu ve ince detayları ile bu akşam Star TV ekranlarında karşımıza çıkack ekranlara merhaba diyecek olan Menajerimi ara oyuncuları çok merak ediliyor. Menajerimi ara kim kimdir sorusunun cevabını haberimizde bulacaksınız. Her bölümde ünlü konuk oyucu olacağı dizi de bu akşamki ünlü konuğu ise Tuğba Büyüküstün.

Menajerimi Ara 1. bölüm kesintisiz full izle Star TV canlı izle -

Menajerimi ara konusu menajerimi ara oyuncuları  Star TV yayın akışı Menajerimi Ara oyuncuları çok merak ediliyor. Ekranlarda soluk soluğa bir macera Menajerimi Ara oyuncuları Star TV yayın akışında karşımıza çıkması akabinde çok aranmaya başladı. Yeni sezon yeni diziler yeni programlar derken tüm diziler başlama startını vermiş bulunmakta.  Farklı konusu ve ince detayları ile bu akşam Star TV ekranlarında karşımıza çıkack ekranlara merhaba diyecek olan Menajerimi ara oyuncuları çok merak ediliyor. Menajerimi ara kim kimdir sorusunun cevabını haberimizde bulacaksınız. Ay Yapım imzası taşıyan her dizinin revaça çıkması akabinde Menajerimi  Ara dizsinin de akıbetinin aynı olası beklenmekte. Ali Bilgin'in yönetmen koltuğuna oturduğu Menajerimi Ara konusu ve Menajerimi ara oyuncuları gibi tüm detayları sizler için ilan365 olarak araştırdık. 

MENAJERİMİ ARA İZLE

Star TV yayın akışı takpçileri uzun süredir beklediği Menajerimi Ara dizisinin ilk bölümünü karşılarında görünce hemen Menajerimi Ara oyuncularını merak etmeye başladı. Barış Falay Canan Ergüder gibi ünlü isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi bu akşam Star Tv ekranlarında startını verecek. 

Değişik konusu ve önemli oyuncuları ile izleyicilerden not bekleyen Menajerimi ara henüz başamadan yakın metrajda takip ediliyor. Senaryosunda Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak'ın ye aldığı Menajerimi Ara dizisi daha önceden eşi benzeri bulunmamı bir konuya hakim iken, Menajerimi Ara da yetenek ajansında yaşananlar konu ediliyor. 

Menajerimi Ara diizisi bu akşam Star TV ekranlarında . Peki Menajerimi Ara konusu Menajerimi Ara oyuncuları gibi detaylar neler? 

MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI 

Menajerimi ara oyuncuları arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Yaprak Medine gibi isimler yer alıyor.

DİZİDE KİM KİMDİR

Dizide Barış Falay Kıraç’a, Canan Ergürder Feris’e, Fatih Artman Çınar’a, Ahsen Eroğlu Dicle’ye, Deniz Can Aktaş Barış’a hayat veriyor. Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu ise Peride karakterini canlandırıyor.

Meajerimi ara dizsinde Kıraç rolü Barış Falay, Feris rolü Canan ergüder, Çınar rolü Fatih Artman, Dicle Rolü Ahsen Eroğlu, Barış rolü Deniz Can Aktaş2ın olurken Peride karakteri de Ayşenil Şamlıoğlu'na emanet. 

MENAJERİMİ ARA KONUSU

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Geçtiğimiz Temmuz ayında çekimlerinin başladığı Menajerimi ara konusu ve Menajerimi Ara oyuncuları bakımından bir hayli zengin bir hikayeyi nlatırken ego savaşının hakim süreceğini söyleyebiliriz

Sinema sektöründe yer lan kişilerin kaprisleri, umutları, ve egoları konu edinilecek.

Menajerimi ara Dicle'sinin başrolde olduğu dizi de Dicle İstanbul'a sinema çekimlerine dahil olarak gelmiş bulunmakta ve ortamın kötülüğünü de anca farketmiştir. Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 21:25
YORUM EKLE