Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

1 Eylül 2020 Salı 23:21:02

Menajerimi Ara 2. Bölüm izle Star TV 1 Eylül 2020 Puhutv son bölüm tamamı

Menajerimi Ara 2. bölüm izle. Menajerimi Ara 2. bölüm 1 eylül 2020 Star TV ve Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olma yolunda ilerleyen Menajerimi Ara 2. bölüm tamamı izle. Menajerimi Ara son bölümüyle 1 Eylül 2020 Star tv biter bitmez puhutv'de.

Menajerimi Ara 2. bölüm izle. Menajerimi Ara 2. bölüm 1 eylül 2020 Star TV ve Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olma yolunda ilerleyen Menajerimi Ara 2. bölüm tamamı izle. Menajerimi Ara son bölümüyle 1 Eylül 2020 Star tv biter bitmez puhutv’de.

Menajerimi Ara 2. Bölüm izle

Star TV’nin yeni dizisi Menajerimi Ara ekrana hızlı bir giriş yapmayı başardı. Merakla beklenen Menajerimi Ara 2. Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Menajerimi Ara 2. Bölümünde neler yaşandı? Nükhet Duru ve Nebahat Çehre hangi karakterleri canlandırdı? İşte detaylar…

Menajerimi Ara 2. bölüm 1 Eylül 2020 son bölüm

Star TV ekranında seyirci karşısına çıkan Menajerimi Ara dizisi renkli ve eğlenceli konusuyla dikkatleri üzerine çekti. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da göz doldurdu. Ay Yapım tarafından hazırlanan Menajerimi Ara dizisinin başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay ve Fatih Artman yer alıyor. Her hafta farklı bir ünlü oyuncunun konuk olarak katılacağı dizi de Nükhet Duru ve Nebahat Çehre rüzgarı esti. Merakla takip edilen Menajerimi Ara 2. Bölümünü izleyenler usta oyuncular tarafından sergilenen performansı soluksuz izledi. Sinema-Televizyon mezunu olan Dicle’nin İstanbul’a gelmesiyle başlayan olaylar zinciri renkli anlarla taçlandırıldı.

Dicle, yıllardır uzak olduğu babasıyla yeniden bağ kurmak istemektedir. Bu esnada da mesleğinde ilerlemek için mücadele eden Dicle, çeşitli zorluklarla karşılaşır. Kıraç, Dicle’nin hayatına dahil olmasından rahatsız olmuştur. Dicle’yi Antalya’ya göndermek için her yolu denemeye kararlı olan Kırıç, duygusuz ve işkoliktir. Kızına ve eşine, Dicle’den hiç bahsetmemiştir. Bu nedenle şirkette de Dicle’nin kızı olduğunu saklamaya başlar. Feris’in asistanı olarak işe başlayan Dicle, menajerlerin ve ünlülerin dünyasına dahil olmuştur. Feris’in yeni oyuncu keşfi Barış da Dicle için bilinmezlerle doludur. Şöhretin yükünü taşımakta zorluk çeken Barış, Dicle’nin masumiyetinden etkilenmiştir.

Kıraç ve Feris arasındaki rekabette patronuna sadık olan Dicle, babasına da kendisini ispat etmek istemektedir. Kıraç, kızının çetin ceviz olduğunu anlamıştır. Fakat, onu hayatında istemediği için hiçbir başarısını kabullenmeye niyeti yoktur. Dicle, Kıraç’ın sorumsuzluğuna karşı da savaş açmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı