Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Ocak 2021 Pazar 22:59:11

Menajerimi Ara 20. Bölüm izle Star TV Menajerimi Ara 10 Ocak Son Bölüm puhutv şok ayrılık!

Menajerimi Ara 20. bölüm izle! Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara 20. bölüm tamamı izle! 10 Ocak Menajerimi Ara 20. bölüm izle! Menajerimi Ara 20. bölümde şok bir ayrılık yaşandı. Sevilen dizisinin başrol oyuncusunun diziden ayrıldığı bölümde Menajerimi Ara 20. bölüm tamamı izle. Menajerimi Ara 20. bölüm puhutv izle.

Menajerimi Ara 20. bölüm izle! Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara 20. bölüm tamamı izle! 10 Ocak Menajerimi Ara 20. bölüm izle! Menajerimi Ara 20. bölümde şok bir ayrılık yaşandı. Sevilen dizisinin başrol oyuncusunun diziden ayrıldığı bölümde Menajerimi Ara 20. bölüm tamamı izle. Menajerimi Ara 20. bölüm puhutv izle.

Menajerimi Ara 20. Bölüm izle! Star TV Menajerimi Ara 10 Ocak Son Bölüm

Menajerimi Ara canlı izle yeni bölümü ile ekranlarda yayınlanacak ve ekranları başındaki izleyiciler heyecanla dizinin yeni bölümünü bekliyor. Beğenilerek izlenen Menajerimi Ara dizisinin her bölümünde heyecan dorukta oluyor. Yoğun bir izleyici kitlesi olan dizi Menajerimi Ara son bölüm canlı tek parça şeklinde Star TV’de seyircisi için yayınlanacak. An itibariyle sona eren Menajerimi Ara 20. bölümü izle! 10 Ocak Star TV Menajerimi Ara son bölüm izle seçeneğiyle birlikte haberimizin devamında sizlerle..

Sevilen dizinin yeni bölümü Menajerimi Ara 20. bölüm hayranları tarafından yoğun bir merakla bekleniyor. Star TV’de yayınlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen Menajerimi Ara son bölümüyle ekranlara gelecek. 10 Ocak Pazar günü Manejerimi Ara yeni bölüm seyircisiyle buluşacak. Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi 20. bölüm canlı izleme linki ve full izleme ayrıntılarını sizlere sunduk.

Menajerimi Ara 20. bölüm Pazar günü Star TV’de saat 20.00’de 10 Ocak 2021 tarihinde yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Menajerimi Ara dizisi ayrıca PuhuTV online platformu üzerinden de yayınlanacak.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Barış ve Dicle arasında oluşan romantik yakınlaşma onlar için yeni bir başlangıç olarak görülse de işler bekledikleri gibi gitmeyecek. Kıraç yılbaşı akşamı öğrendiği haberi hazmetmek için uğraşırken Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans’ta yeni bir dönemi başlatacaktır. Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eski günlere dayanan küslüğünü çözüme kavuşturmaya çalışırken Dicle sürpriz bir çıkış yapacaktır.

Dicle’nin bu hareketinden sonra işler iyice çıkmaz bir hal alır. Bunun bedeli ise Ego Ajans için ağır olur. Tüm hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir’in bir seçim yapması gerekecektir. Kıraç’ın Serkan’la gizemli bir geçmişi adım adım peşinden onu takip ederken Kıraç en sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşme kararı alır. Kıraç’ın itirafı Ego Ajans çalışanlarını büyük bir şaşkınlığa sürüklerken Dicle’de bu itiraf sonrasında zor durumda kalır.

Menajerimi Ara 19. Bölümde Neler Yaşandı?

Ego Ajans’ta gidişat iyi olmazken, Mayda’nın atacağı adımlar ajanstaki tüm dengeleri alt üst eder. Feris oyuncusunun ehliyet sorununu halletmek için ilginç yöntemlere başvururken, Kıraç temsil ettiği senaristin yazmış olduğu işleri satabilmek için sürpriz yolları dener. Bir marka, kampanya yüzü tercihlerinde Feris ve Dicle’yi rekabete götürür. Bu durum Barış ve Emir’i de karşı karşıya getirmiş olur. EGO Ajans’ın geleneksel yılbaşı kutlaması herkes için bir dönüm noktası olacaktır. Beklenmeyen olayların meydana geldiği yılbaşı gecesinde, Dicle ve Barış yeni bir sayfa açma kararı verirken, Kıraç hiç istemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Menajerimi Ara Dizisi Nerede Çekiliyor?

İç çekimlerin bir bölümü ise Beykoz kundura Fabrikası’nda yapılmaktadır. Ancak sahneler özellikle Maslak’taki iş merkezlerinde çekiliyor. Menajerimi Ara dizisi, İstanbul’un pek çok farklı ilçesinde çekiliyor. Ego menajerlik ajansı çekimleri İstanbul – Maslak’taki 42 Plaza’da yapılıyor. İstanbul’un ilgi çeken mekanlarından bir tanesi olarak bilinen Ataşehir’deki lüks konutlarda Menajerimi Ara dizisi çekimleri sürüyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı