Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

13 Ekim 2020 Salı 23:26:44

Menajerimi ara 8. bölüm full izle Star TV puhu TV son bölüm kesintisiz izle Menajerimi ara

Menajerimi ara 8. bölüm full kesintisiz izle.  Menajerimi ara 8. bölüm izle Star TV ekranlarında bu akşam yerini almış iken Menajerimi ara 8. bölümünün bitmesinin hemen sonrasında puhu TV ekranlarında puhu TV Menajerimi ara 8. bölüm aramasıyla diziyi izleyebilirsiniz. Bundan tam 2 ay evvelsi başlayan Menajerimi Ara dizisi yayınlandığı günden itibaren Star TV ekranlarına adeta reyting yağmuruna tutmakta iken geçtiğimiz haftalara kadar Salı akşamlarını reytinglere Doyuran Menajerimi Ara dizisi bu hafta da yayınlandı. Star TV 13 Ekim akşamında Menajerimi ara 8. bölümü ile ekranlara geldi. Menajerimi ara 8. bölümü ile çok merakla araştırılırken bizde sizler için Menajerimi ara 8. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star TV Menajerimi ara  dizisine bulaşacak ve Menajerimi ara 8. bölüm izle yeceksiniz.

Menajerimi ara 8. bölüm full kesintisiz izle.  Menajerimi ara 8. bölüm izle Star TV ekranlarında bu akşam yerini almış ikenMenajerimi ara 8. bölümünün bitmesinin hemen sonrasında puhu TV ekranlarında puhu TV Menajerimi ara 8. bölüm aramasıyla diziyi izleyebilirsiniz. Bundan tam 2 ay evvelsi başlayan Menajerimi Ara dizisi yayınlandığı günden itibaren Star TV ekranlarına adeta reyting yağmuruna tutmakta iken geçtiğimiz haftalara kadar Salı akşamlarını reytinglere Doyuran Menajerimi Ara dizisi bu hafta da yayınlandı. Star TV 13 Ekim akşamında Menajerimi ara 8. bölümü ile ekranlara geldi. Menajerimi ara 8. bölümü ile çok merakla araştırılırken bizde sizler için Menajerimi ara 8. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star TV Menajerimi ara  dizisine bulaşacak ve Menajerimi ara 8. bölüm izle yeceksiniz. Öte yandan şu sıralar herkes Menajerimi ara 8. bölüm neler yaşandı sorusunu sorarken Menajerimi ara 8. bölümde Dicle’nin başına ne olaylar geldi? Babası ile sevgisi arasında kalan Dicle neye karar verecek? Menajerimi ara 8. bölüm konuk oyuncuları kimler . Menajerimi Ara puhu TV izle de çok araştırılmak tayken dizinin hemen bitmesi ile birlikte Menajerimi ara 8. bölüm puhu TV izle araması da çok yapılıyor.

Menajerimi Kara 8 bölüm izle 13 Ekim son bölüm

Canan Ergüder, Barış Falay , Fatih artman , Ahsen Eroğlu, Denizcan Aktaş, Ayşe Nil şamlıoğlu gibi ünlü isimlerin başrolünde oynadığı ve Call My Agent serisinin Türkçe versiyonu olan Menajerimi ara 8. bölüm sonrasında hemen menajerimi ara 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. Çok sevilerek izlenilen menajerimi ara dizisinin senaristliğini Yeşim Çıak ve Yelda Eroğlu yaparken Geçtiğimiz sezon itibarıyla çok meraklı araştırılan ve başlıca gün takip edilen Menajerimi ara 8. bölüm full izle linki ve menajerimi ara 9. bölüm fragman detayları haberimizde yayınlanan menajerimi ara 8. bölüm 13 Ekim 2020 tarihinde dizinin konukları Hazal Kaya ve Burçin Terzioğlu olacak bu iki ünlü ismin konuk olarak bize de yer alması ile birlikte sevenlere Yarın akşam menajerimi ara 8. bölümü tekrardan reytingleri taşıyacağı benzemekteyken Gelin hep birlikte menajerimi ara 8. bölüm özetini bir göz atalım

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barış Falay)

Feris Dikmen (Canan Ergüder)

Çınar Bilgin (Fatih Artman)

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)

Barış Havas (Deniz Can Aktaş)

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)

Gülin Yetik (Gamze Karaduman)

Beren Kahraman (Yaprak Medine)

Jülide (Nazlı Senem Ünal)

Bekir (Bedir Bedir)

Leyla (Pınar Ünsal)

Mayda (Aslı Mavitan)

Meral (Buse Sinem İren)

Ece (Duygu Şen)

Aydın (İdeal Beran Kotan)

MENAJERİMİ ARA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Her hafta Salı günlerini iple çektiren dizi Menajerimi Ara bu hafta da izleyiciyi Star Tv ekranlarına bağlayacak. Menajerimi Ara 8. bölüm bu akşam saat 20.00 itibari ile Star Tv ekranlarında olacak.

MENAJERİMİ ARA 8. BÖLÜM NELER OLACAK

Bu akşam 8. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Menajerimi Ara da neler olacak. Dövüşlerin devam ettiği gün Barış’ı ne bekleyecek. Kıraç, Dicle’nin onun arabasını alıp gittiğini fark etmiştir. Bütün ekip Dicle’yle Barış’a ulaşmaya çalışır. Ece ise bu durumaortak olmaktadır ve Barış’ın peşine o da düşer. Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Derya Baykal ile Feris’in oyuncusu Müjgan Ferhan Şensoy’a bir filmde anne kız rolünü oynamaları için teklif gelir. Ama bu rol sonrasında bazı sorluklar da beraberinde gelecektir. Çınar ie oyuna gelemeye Jülide tarafından ikna edilmiştir.Düzenlenen gala ise Dicle’nin hayali gibi gitmemektedir.

Her hafta konuk oyuncu alınacağı açıklanan Menajeri Ara dizisnde bu hafta konuk oyuncu Çağatay Ulusoy oldu. Dicle en sevdiği galaya Kıraç tarafından davet edilmiştir. En sevdiği yönetmenin bulunduğu gala da Dicle’yi bekleyen galeyan nedir

Menajerimi Ara, Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin’in yaptığı, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından senaryosu kaleme alınan Türk yapımı televizyon dizisi. Drama ve komediyi harmanlayan dizi, prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alıyor.

Uyarlama: Dix pour cent

Yönetmen: Ali Bilgin

Yapımcı: Kerem Çatay

Senarist: Yelda Eroğlu; Yeşim Çıtak

Yayın tarihi: 25 Ağustos 2020 – günümüz

Oyuncular: Deniz Can Aktaş

Kıraç’ın şirketten atılması ve sonrasında ise herkes tarafından yalanı ortaya çıkması akabinde dışlanması ile birlikte ajansın başına Mayda Hanım geçmesiyle bütün düzen bozulmuştur. Mayda ya Kıraç ile ilişkisini açıklayan Dicle işleri Aslında düzeltmek isterken daha daha Karman çorman Hale getirmektedir. Yapılacak büyük bir etkinlik için hazırlık yapmaya devam eden Çınar ve Faris karşılarına çıkan engelleri ortadan kaldırmak için ne yapacaklardır düzenlenecek olan bu yılın etkinliğine dair her şey ortak olduklarını düşünen ikiliye büyük bir sürpriz beklemektedir öte yandan etkinlik gecesinde nasıl olacak verirse Beren’in Dicle hakkında öğrendikleri olmaktadır . Sonrasında su gibi giden olaylar ile birlikte Dicle barış arasında bir tanışıklık ve akabinde de büyük bir macera başlar… Bakalım Menajerimi Ara 8.  bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı