Mucize Doktor 27. bölüm izle FOX TV yayınlandı 19 Mart 2020 Son bölüm Fox Play Tamamı

Mucize Doktor 27. bölüm izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor 27. bölüm tamamı izle! Mucize Doktor 19 Mart 2020 son bölümü tek parça seyret. Mucize Doktor son bölümü Fox Play ekranlarında yayınlanacak. FOX Play Mucize Doktor tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölümü 19 Mart perşembe akşamı FOX TV son bölüm seyret.

Mucize Doktor 27. bölüm izle FOX TV yayınlandı 19 Mart 2020 Son bölüm Fox Play Tamamı

Mucize Doktor 27. bölüm izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor 27. bölüm tamamı izle! Mucize Doktor 19 Mart 2020 son bölümü tek parça seyret. Mucize Doktor son bölümü Fox Play ekranlarında yayınlanacak. FOX Play Mucize Doktor tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölümü 19 Mart perşembe akşamı FOX TV son bölüm seyret.

Mucize Doktor 27. bölüm izle 19 Mart 2020

FOX TV en çok izlenen ve seyredilen dizisi Mucize Doktor son bölüm izle. Mucize Doktor 27. bölüm tek parça izle. 19.02.2020 Mucize Doktor yeni bölümü tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölüm tamamı seyret sizlerle. 

Mucize Doktor yeni bölüm izle!

Ekranların fenomen dizisi Mucize Doktor son bölümü ile duygu dolu anlar yaşattı. Peki, Mucize Doktor son bölümünde neler yaşandı? Ali, babasını affedecek mi? Dodo'nun hikayesi nedir? Ali ve Nazlı yeniden bir araya gelecek mi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor dram yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Güçlü senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla desteklemeyi başaran dizi ilk bölümünden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Otizm hastalarına karşı farkındalık mesajları da içeren Mucize Doktor son bölümünde gözyaşları sel oldu aktı. Ali'nin ailesi ortaya çıktı. Ali'nin babasının hastalığını kabullenme sürecinde en büyük destekçisi Ferman Hoca oldu. Yıllar önce otizmli olduğu için ailesi tarafından istenmeyen Ali, onları karşısında görünce ne yapacağını şaşırdı. Ailesi tarafından reddedilmenin ve sevilmemenin verdiği acı karşısında hastanedeki herkes Ali'ye destek olmaya çalıştı.

Nazlı, Ali'den uzak durması gerektiğinin farkındaydı. Lakin, Damla peşini bırakmaya niyetli değildi. Nazlı'nın Ali ile bağ kurmasını ve onunla birlikte olmasını istiyordu. Sürekli Nazlı'yı sıkıştırmaya başladı ve sonunda da istediğine ulaştı. Nazlı, Ali'nin yanına giderek yalnız olmadığını söyledi. Ali, Nazlı'nın varlığı ile bir nebze olsun rahatladı. Babasının hastalığına çare aramaya başlayan Ali, geçmişin hatıraları arasında yolunu kaybetti. Mucize Doktor son bölümünde otizmli çocuklar ve ailelerinin kurduğu bağ duygu dolu sahnelerle aktarıldı. Otizmli çocuklarını istemeyen ailelere önemli mesajlar verildi.Babasını sadece bir hasta olarak düşünmeye çalıştı ama başarılı olamadı.

Annesi de Ali ile bağ kurmaya çalıştı. Ali için tek akrabası vefat eden ağabeyiydi. Onun dışında ne anne ne baba sevgisi ve şefkatı görmüştü. Babası, Ali'den af dilemeye çalıştı ama gururu yüzünden gerekenleri söyleyemedi. Adil Hoca'da bu süreçte Ali'yi yalnız bırakmanın daha uygun olacağını düşünüyordu.

Mucize Doktor 27. bölüm izle 19 Mart 2020!

FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor da dram ve romantizm bir arada sunulmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Mucize Doktor son bölümü yayınlandı. Peki, Ali babasını iyileştirecek mi? Aile ve ailesi arasında neler yaşanacak? İşte detaylar...

Mucize Doktor son bölüm tamamı izle!

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren seyircinin kalbini kazanmayı başaran Mucize Doktor da heyecan yükselmeye devam ediyor. Otizm hastası Ali Vefa'nın doktorluk mesleğini icra etmesi ve hastalarıyla kurduğu ilişkinin anlatıldığı dizi de önemli sosyal mesajlar veriliyor. Otizm hastalarına karşı toplumsal yaklaşımın değişmesi ve farkındalığın oluşması için önemli bir rol üstlenen dizi Perşembe akşamlarına damga vuruyor. Heyecan ve gözyaşı dolu Mucize Doktor son bölümü ile ekrana geldi.

Ali Vefa'nin yeni hastası babası oldu. Ali'nin annesi bir anda oğlunun karşısına çıkarak dengesinin alt üst olmasına neden oldu. Otizmli olduğu için babası tarafından hiçbir zaman istenilmeyen ve Çocuk Esirgeme Kurumuna gönderilen Ali, hayatının en önemli sınavını vermek zorunda kalmıştı. Ali'nin babası ölümcül derece de hastaydı. Tek çaresi, bir zamanlar hasta olduğu olduğu için istemediği oğlunun hayatını kurtarmasıydı. Ali, duyguları ve mantığı arasında sıkışıp kalmıştı. Adil Hoca, Ali'nin ne kadar vefalı ve vicdanlı bir insan olduğunu biliyordu. Babasının ona yaşattıklarına rağmen Ali'nin acımasız davranmayacağını düşünüyordu.

Aynı şekilde Ferman Hoca'da Ali'ye destek olmaya çalıştı. Babasını sadece bir hasta olarak düşünmesinin öneminden bahsetti. Bu süreci kendi lehine kullanmaya çalışan Damla'da harekete geçmişti. Nazlı ve Ali'nin yeniden bir araya gelmesi için Nazlı'yı kışkırtmaya başladı. Nazlı'nın Ali'ye destek olmasını sağlamak istiyordu, fakat amacı Ali'ye iyilik yapmak değildi. Her şeye rağmen Nazlı'nın desteği Ali için çok önemliydi. Ali artık Dodo değil, hastaları için elinden geleni yapan Doktor Vefa olmuştu.

YORUM EKLE