Mucize Doktor Nazlı ölecek mi? Nazlı’ya virüs mü bulaştı?

Mucize Doktor Nazlı'ya virüs mi bulaştı? Nazlı ölecek mi? her yerde aranmaya başladı. Mucize Doktor 20. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla herkes bu sorulara yanıt aramaya başladı. Bu hafta son dönemde ülkemizde de görülen korona virüsünün işleneceği yeni bölümde Berhayat hastanesi karantinaya alınacak. Tüm bu gelişmeler akabinde Nazlı'nın tanıtımdaki bakışı herkesi korkuttu. Peki Nazlı'ya ne olacak? İşte detaylar...

Mucize Doktor Nazlı ölecek mi? Nazlı’ya virüs mü bulaştı?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanını izleyen herkes şok oldu. Çünkü dizide Çin’de başlayan Koronavirüsünden dolayı Uzakdoğu’dan gelen uçakta o virüsü Türkiye’ye getiren hastalar Berhayat hastanesine geldiler.Hastalara müdahale eden tüm sağlık çalışanları da onlarla birlikte karantinaya alınacak. Haliyle onların da hayatı tehlikeye girecek. 

Son haftalarda Çin’de başlayan ve kısa sürede bir çok ülkede görülen Korona Virüsü çok hızlı bir şekilde yayılmaya devam ederken ülkemizde de bu konuya dikkat çekmek ve insanları bilinçlendirmek için Mucize Doktor 20. bölümde, bu konu ele alınacak. Ancak yeni bölüm tanıtımında karantinada kalan Ferman, Ali Vefa, Güneş Hemşire, Nazlı için herkes endişelenirken; Nazlı'nın son sahnedeki hali herkesi korkuttu. İzleyiciler Mucize Doktor Nazlı’ya virüs mü bulaştı? Doktor Nazlı ölecek mi? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

MUCİZE DOKTOR NAZLI'YA KORONA VİRÜSÜ MÜ BULAŞTI?

Tahminimize göre Mucize Doktor 20. bölümde, Nazlı'ya korona virüsü bulaşacak. Ferman Hoca doktorlardan umarım kimseye bulaşmamıştır derken virüsün bulaştığı Nazlı gözleri yaşlı bir şekilde görülünce herkes Nazlı’nın virüsten ölüp ölmeyeceğini merak etti. 

MUCİZE DOKTOR NAZLI ÖLECEK Mİ? 

Elbette dizinin başrol oyuncularından birisi olan Nazlı karakterinin her ne kadar virüs bulaşsa bile dizide ölmesi ya da diziden çıkması gibi bir durum söz konusu değildir. Kesinlikle Nazlı ölmeyecek ve diziden çıkmayacaktır. Öte yandan tahminlerimize göre Nazlı'yı Ali Vefa kurtarıp, kahraman olacaktır.

SİNEM ÜNSAL DİZİDEN AYRILACAK MI?

Yukarıda da söylediğimiz gibi dizide bu kadar sevilen bir karakterin şu an ölmesi pek de mümkün değil. Yani Nazlı iyileşip, virüsten kurtulacağı için Sinem Ünsal da dizide kalmaya devam edecek.

YORUM EKLE