Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

5 Ocak 2021 Salı 12:12:45

Son Güncelleme: 05/01/2021 12:11:48

Müge Anlı’da Akıl almaz olay! Eşini Baldızı Diye Tanıttı! Evlendirme Vaadiyle 350 Bin TL Dolandırdı

Ele aldığı konularıyla Türkiye gündeminden hiç düşmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yine canlı yayında kan donduran bir olayı ekranlara taşıdı. Müge Anlı’nın programına katılan Emre Korkmaz, kendisine baldızı olarak tanıttığı Ümit isimli bir kişinin ve karısı tarafından dolandırıldığını iddia etti.

Emre Korkmaz, programda Ümit ve Canan çiftinin kendisini enişte-baldız olarak tanıttığını ve Ümit isimli şahsın baldızıyla evlendirme vaadiyle kendisini kandırdığını iddia etti. Evlilik vaadiyle kandırdığı süreçte de çiftin kendisini tam 350 bin TL dolandırdığını iddia etti.

Müge Anlı Tarafları Karşı Karşıya Getirdi

Müge Anlı, programa katılan ve bir çift tarafından evlilik vaadiyle 350 bin TL dolandırıldığını öne süren Emre Korkmaz ile iddiaların odağında bulunan Ümit isimli şahıs ile yüzleştirdi. Emre Korkmaz’ın iddiasına göre Ümit ile Canan çifti evli olmalarına rağmen kendilerini enişte ve baldız olarak tanıttıklarını ve Canan isimli şahıs ile de evlendirme vaadiyle dolandırıldığını iddia etmişti. Bugünkü programa katılan Ümit Bey ise iddiaları kabul etmeyerek, karısı olarak iddia edilen Canan isimli kişiyle halen evli olmadığını dile getirdi.

Ümit bey, karşı iddialarını öne sürdüğü sırada ise kendisine sorulan/gösterilen müstehcen fotoğraflar ile ilgili olarak kilolu bir insan olmasından dolayı sıcaklarda tişört giymediğini ve fotoğraflarında bu sebeple o şekilde görüldüğünü iddia etti.

350 Bin TL’lik Altın Verdi

Ümit Bey, evlilik sürecinde Emre’nin annesinin Canan’ı istemediğini, boşanmaya kalktığında oğlundan nafaka isteyeceğini belirtiğini dile getirdi. Ancak daha sonra annenin ikna olduğunu ancak bu seferde Canan’ın evlenmeyi istemediğini de sözlerine ekledi.

Müge Anlı Dayanamadı Altınların Yerini Sordu

Emre Korkmaz, Ümit ve Canan çiftinin evlilik hazırlıkları sürecinde kendisinden 350 bin TL değerinde altın ve bilezik aldıklarını iddia etti. Ümit Bey ise bu süreçte 350 bin TL’lik bir harcama yapmadıklarını, sadece nişan için köyde orkestra tutulduğunu ve bu rakamın gerçek olmadığını dile getirdi.

Müge Anlı, Ümit Bey’in söylemlerine daha fazla dayanamadı ve araya girerek, altınların şuan nerede olduğunu sordu. Ancak Ümit Bey, verilen altın ve bileziklerin Canan’ın olan borçlarını ödemek için kullandıkları yanıtını verdi.

Canlı Yayında Bir Dolandırılma İddiası Daha Geldi

Ümit Bey’in canlı yayında konuştuğu sırada programı telefonla arayan Aslan Özdemir ise “Ümit Bey” ile bir tanıdık vasıtasıyla tanıştığını ve nişan yapmalarının ardından sadece 1 ay sonra kendisinin dolandırıldığını anlattı. Ümit Bey’in evini, arabasını satıp, dükkanını da kapattıktan sonra oradan ayrıldıklarını ve bu süreçte kendisinin de tam 25 bin TL dolandırıldığını iddia etti.

Aslan Özdemir’in iddiası üzerine ise Müge Anlı, bu defa Ümit Bey’e iddia edilen bu altınların nerede olduğunu sorduğunda ise Ümit Bey’in yanıtı o zaman ihtiyaçları olduğu için kullandıkları yönünde oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı