Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

16 Kasım 2020 Pazartesi 16:40:22

Son Güncelleme: 16/11/2020 16:49:17

Muharrem İnce’den muhalefet açıklaması! Onları da göndermek lazım!

Ülke genelindeki gezilerine ve esnaf ziyaretlerine devam eden Muharrem İnce, iktidarın yanında muhalefete de yüklendi. İnce, böyle başarısız bir iktidarı gönderemeyen muhalefetin de gitmesi gerektiğini aktardı.

Başlattığı Memleket Hareketi kapsamında Türkiye genelinde geziler düzenleyen ve esnafı ziyaret eden Muharrem İnce’nin sıradaki durağı Çankırı oldu. Atatürk Bulvarı’na gelerek esnafla görüşen İnce, Çankırı’nın “Memleket Hareketi” kapsamında geldikleri 47’inci il olduğunu hatırlattı.

“Tek sorumlu AK parti değil”

AK Parti’ye eleştirilerini sıralayan Muharrem İnce muhalefeti de es geçmedi. Ülkenin zor bir kış geçireceğini aktaran İnce, hem iktidarın hem de muhalefetin bu yapı içerisinde işlevsiz kaldığını aktardı. AK Parti’nin bu kadar başarısız olduğu bir ortamda muhalefetin oyunu artıramamasının kabul edilemez olduğunu söyledi. Bu başarısız ortamın tek sorumlusunun iktidar olmadığını belirten İnce, başarısız muhalefeti de göndermek gerektiğini ifade etti.

“CHP, kendi güvenli bölgesinden çıkmalı”

CHP’nin ekonomi otobüsüyle ilgili de yorumda bulunan İnce, güzel bir yolda olduklarını söyledi. Partililerin 2,5 buçuk yılın ardından genel merkezden çıkmasının başarı olduğunu belirterek CHP’ye ince bir mesaj gönderdi. İnce, sadece CHP’nin güçlü olduğu yerlere değil, Kırşehir ve Nevşehir gibi bölgelere de gitmeleri gerektiğini bildirdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı