Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Mayıs 2020 Pazartesi 22:14:14

Murat Övüç’ün Ermeni iş adamı sevgilisi resmi var mı ve kim? Kapalı Çarşı imparatoru kim?

Son dönemin en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinden Murat Övüç, geçtiğimiz haftalarda Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Eşcinsel olduğunu açıklayan Övüç, Ermeni bir iş adamıyla sevgili olduğunu söyledi. Hal böyle olunca Murat Övüç’ün Ermeni iş insanı sevgilisi resmi var mı ve kim? Kapalı Çarşı imparatoru kim? çok merak edildi. Biz de sizler için tüm bu soruları haberimizde yanıtladık.

Çektiği videolar ile sık sık gündem olan sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün özel hayatı merak konusu oldu. Katıldığı programda hayatını anlatan Murat Övüç, Nur Yerlitaş benim hayatımı değiştirdi, ona fal baktım hayran kaldı ve beni Kıbrıs’a götürdü ondan sonra yıldızım parladı dedi. Ardından evliliğinden bahseden Övüç’ün ilk evliliği ise babasının ısrarı üzerine olmuş. Sosyal medya fenomeninin bu evlilikten Burakcan adında bir oğlu olmuş. Evlilik bana göre değilmiş bunu anladım diyen Murat Övüç’ün uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ise yurtdışında yaşayan evli bir iş insanı. Murat Övüç’ün benim akıl hocam, her şeyim dediği sevgilisinin Kapalı Çarşı’da birçok dükkanı var. Peki Murat Övüç’ün Ermeni iş adamı sevgilisi resmi var mı ve kim? Kapalı Çarşı imparatoru kim?

Murat Övüç’ün sevgilisinin fotoğrafı var mı?

Murat Övüç Ermeni iş adamı sevgilisinin ismi de en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Murat Övüç, Armağan Çağlayan ile yaptığı söyleşide sevgilisinin ABD’de yaşadığını ve Ramazan ayının başında kendisine para gönderdiğini, kolilerle ihtiyaç sahibine bağışlar yaptırdığını ifade etmişti. Murat Övüç, sevgilisinin ismiyle ilgili ise herhangi bir şey söylemedi.

Murat Övüç’ün Ermeni iş insanı sevgilisinin adı ne?

Murat Övüç’ün sevgilisinin halen gizemini koruması nedeniyle evli olup olmadığı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Murat Övüç ise yaptığı açıklamada 10 yıl önce eşinden boşandığını dile getirmişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNÜN HABERLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇOK OKUNAN HABERLER

SON HABERLER

Son Dakika Haber

Yukarı