Neler Oluyor Hayatta yeni sunucu Nur Tuğba Algül Namlı kimdir? Evli mi? Kaç yaşında

Kanal D ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programından Seda Akgül ayrıldı. Böylelikle Hakan Ural'ın yeni partneri Nur Tuğba Algül Namlı oldu. Haliyle programı izleyen herkes Nur Tuğba Algül Namlı kimdir? Evli mi? Kaç yaşında merak etti Biz de sizler için bu detayları araştırdık bulduk.

Neler Oluyor Hayatta yeni sunucu Nur Tuğba Algül Namlı kimdir? Evli mi? Kaç yaşında

Kanal D'de ekim ayından bu yana ekranlara gelen Neler Oluyor Hayatta programında büyük bir değişiklik oldu. Normalde Hakan Ural ve Seda Akgül'ün sunduğu Neler Oluyor Hayatta'da sunucu değişikliği yaşandı. Seda Akgül ayrıldı yerine ise Nur Tuğba Algül Namlı geldi? Hal böyle olunca Neler Oluyor Hayatta yeni sunucu Nur Tuğba Algül Namlı kimdir? Evli mi? Kaç yaşında aranmaya başladı. İşte detaylar...

Daha öncede Tv8'de yayınlanan Gel Kouşalım'da birlikte sunuculuk yapan Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül Namlı yeniden bir araya geldi. Yani 3 Şubat Pazartesi gününden itibaren programın yeni kadın sunucusu Nur Tuğba oldu.

NUR TUĞBA ALGÜL NAMLI KİMDİR?

1983 Mersin'de doğan Nur Tuğba Algül, Balıkesir Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Var mısın Yok musun programına katıldıktan sonra sunucu olmaya karar veren Nur Tuğba bu konuda eğitim almıştır. SkyTürk, NTV gibi kanallarda haber spikerliği yapan güzel sunucu ardından Ütopya, Survivor Panaroma ve Gel Konuşalım'da sunuculuk yapmıştır.  Evli ve iki çocuk annesidir.

YORUM EKLE