Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Eylül 2020 Perşembe 14:52:08

Netflix Atiye 2. sezon 1. bölüm full tek parça izle – Youtube kaçak yayın var mı Beren Saat neden Perşembe'yi tercih etti

Atiye 2. sezon full izle kesintisiz – Netflix Atiye 2. sezon 1. bölüm fragmanı son bölüm Atiye 2. sezon full kesintisiz izle Atiye 2. sezon izle Netflix ekranlarında bugün yerini aldı. Atiye 2. sezon 1. bölüm bitmesi akabinde Netflix Atiye dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon Aralık ayında başlayan ve 8 bölüm halinde Cuma günleri yayınlanan MEhmet Günsur ve Beren Saat'in başrollernde oynadığı ve neredeyse Netflix dizileri  dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Atiye yüzbinlere ulaştı. Henüz ilk sezonuun 8. bölümü bitmesi kabinde herkes Atiye 2. sezon olacak mı aramalarını yapmaya başladı. Atiye yapımcılarından Netflix Atiye 2. sezon olacak açıklaması akabide bu kere Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu yanıtlarını aramaya başladı. 

Atiye 2. sezon full izle kesintisiz – Netflix Atiye 2. sezon 1. bölüm fragmanı son bölüm Atiye 2. sezon full kesintisiz izle Atiye 2. sezon izle Netflix ekranlarında bugün yerini aldı. Atiye 2. sezon 1. bölüm bitmesi akabinde Netflix Atiye dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon Aralık ayında başlayan ve 8 bölüm halinde Cuma günleri yayınlanan MEhmet Günsur ve Beren Saat’in başrollernde oynadığı ve neredeyse Netflix dizileri  dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Atiye yüzbinlere ulaştı. Henüz ilk sezonuun 8. bölümü bitmesi kabinde herkes Atiye 2. sezon olacak mı aramalarını yapmaya başladı. Atiye yapımcılarından Netflix Atiye 2. sezon olacak açıklaması akabide bu kere Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu yanıtlarını aramaya başladı. 

Fantastik tarza  olan türk dizisi Atiye Göbeklitepe’dekiyaşamın sırlarını paylaşmaktayken bu zamana kadar taa 9. bölümü kar uzandı ve Yüzbinlerş Netflix ekranlarına kiltledi. Şu sırlar Netflix tiye 2. sezon izle aramaları da çok sıklıkla aranmakta. Atiye 2. sezon izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Netflix Atiye  dizisine ulaşacak ve Atiye 2. sezon izleyeceksiniz. Paralı Netflix platformu dizisi olan Atiye hakkında tüm detayları arştırdık.

Bugün Netflix platformunda Atiye 2. sezon neler oldu aramasının yanında Atiye 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Atiye 2. sezon bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Netflix Atiye izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

ATİYE YENİ SEZON NETFLİX PLATFORMUNDAN ONLİNE OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Beren Saat ve Mehmet Günsur’uj başrollerini paylaştığı Atiye 2. sezon büyük merak akabinde başladı. Şu sıralar herkes Atiye 2. sezon full izle aramasını yapmakta. Geçtiğimiz Aralık ayınd başlayan ve ressam olan bir kadının gizlemlere ortak olması şeklinde gelişen dizi bugün yeni sezon yeni bölümü ile netflix platformunda olacak. Atiye 2. sezon 1.bölüm Akabinde hemen Atiye 2. sezon 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Atiye 2. sezon izleyemeyenler Atiye 2. sezon full kesintisiz izle aramalarını şimdiden yapmaya başladı. . Aylardır merakla beklenen Atiye 2. sezon full izle linki ve SAtiye 2. sezon fragmanı detayları ile haberimizde.

Senaryosu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal tarafından kaleme alınan Atiye, aksiyon ve fantastik türünde Netflix’in ikinci Türk orijinal internet dizisi. Ressam olan Atiye’nin Göbeklitepe hakkında gizli düşünceleri gerçek olmaktadır. ve Göbeklitepe’de bir tarih yatmaktadır. Dizi, yazar Şengül Boybaş’ın ‘Dünyanın Uyanışı’ adlı eserinden uyarlandı.Dizide İstanbul’da yaşan bir ressam olan Atiye’nin, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişiyle bağları olan bir arkeolojik sit alanını keşfetme macerası anlatılıyor. Yapımda Beren Saat ve Mehmet Günsur’un yanı sıra, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya ve Civan Canova gibi isimler de rol alıyor.

Tarihin en eski yerleşim yeri olan Göbeklitepe’yi konu alan Atiye’nin 2. sezonu saat 10.00 itibarii le ekranlardaki yerini aldı. Siz de Netflix platformundan Atiye 2. sezon bölümünü seyredebilirsiniz.  

Format Dijital

Tür  Aksiyon
Fantastik

Uyarlama :Dünyanın Uyanışı
–Şengül Boybaş

Yazar Şengül Boybaş

Senarist  Jason George
Nuran Evren Şit
Fatih Ünal

Yönetmen  Ozan Açıktan
Gönenç Uyanık
Ali Taner Baltacı

Başrol

Beren Saat
Mehmet Günsür
Metin Akdülger
Melisa Şenolsun

Ülke  Türkiye

Dili  Türkçe

Sezon sayısı 2

Bölüm sayısı 16

Yönetici yapımcı  Onur Güvenatam
Özge Bağdatlıoğlu
Jason George

Yapımcı  Alex Sutherland

Kurgucu Erhan Acar Jr
Korhan Koryurek
Aylin Tinel

Mekân  Göbeklitepe

Gösterim süresi 30-45-50 dakika

Yapım şirketi  Netflix
OG Medya

Dağıtımcı firma Netflix

Yayın bilgileri 

Kanal Netflix

Resim formatı  4K (Ultra HD)

Yayın tarihi

1. Sezon 27 Aralık 2019

2. Sezon 10 Eylül 2020

Atiye 2. sezon ilk başlarken daha herkesi üzdü. Siz de Netflix 2. sezon dizilerine üye olarak yapımları baştan izleyebilir ve en önemlisi de Atiye 2. sezona ulaşabilirsiniz Bakalım Bakalım Atiye 2. sezon  daha ne olaylar yaşanacak 

Bakalım Atiye 2. sezon izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Atiye 2. sezon fragmanı izle de neler yaşanacak Bugün yyınlanan Atiye 2. seon 1. bölümü akabinde kafalarda bazı soru işaretleri oluştu. Mesela Atiye geçtiğimiz sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. Bu sezon Perşembe gün başlayan Atiye 2.sezon 1. bölümü ile alakalı yapılan açıklama da Beren Saat’in uğurlu gününün Perşembe olduğu ve bu sebeple Perşembe günü ile değiştirildiği Netflix yapımcıları tarafından açıklandı. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı