Öğretmen 2. bölüm izle FOX TV 11 Mart 2020 İlk bölüm tamamı izle Fox Play

Öğretmen 2. bölüm izle. FOX TV ekranların sevilen dizisi Öğretmen 2. bölüm tamamı izle! Öğretmen ilk bölüm tek parça izle. Yayınlandığı Çarşamba günleri ne yapacağı belli olmayan Öğretmen ilk bölüm tamamı izle! Öğretmen son bölümü seyret. Öğretmen dizisi yeni bölüm tek parça izle!

Öğretmen 2. bölüm izle FOX TV 11 Mart 2020 İlk bölüm tamamı izle Fox Play

Öğretmen 2. bölüm izle. FOX TV ekranların sevilen dizisi Öğretmen 2. bölüm tamamı izle! Öğretmen ilk bölüm tek parça izle. Yayınlandığı Çarşamba günleri ne yapacağı belli olmayan Öğretmen ilk bölüm tamamı izle! Öğretmen son bölümü seyret. Öğretmen dizisi yeni bölüm tek parça izle!

Öğretmen 2. bölüm izle tamamı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen ilk bölümü yayınlandı. Öğretmen dizisi İlker Kaleli ve Ceren Moray'ı yanyana getiren efsane dizi olma yolunda ilerliyor. Öğretmen ilk bölüm izle! Öğretmen son bölüm tamamı izle! Öğretmen 2. bölüm tek parça izle! Öğretmen dizisi FOX TV izle.

Öğretmen İlk bölüm izle 11 Mart 2020 FOX TV

FOX TV'nin yeni dizisi Öğretmen son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Öğretmen son bölümünde neler yaşandı? Polis, Akif'i yakalamak için ne yapacak? Akif ve öğrencileri arasında neler olacak? Akif, polisten ne talep ediyor?

Sürükleyici ve farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Öğretmen son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. FOX TV ekranında yayınlanan dizinin başrolünde İlker Kaleli karşımıza çıkıyor. Küçükkapı Lisesi'nde fizik öğretmenliği yapan Akif'in öğrencilerine vermek istediği hayat dersi şiddet, acı ve hayatın gerçekleri temalarıyla destekleniyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Öğretmen dizisi ilk bölümüyle reyting sıralamasında birinci olmayı başardı. Zeynep'e görür görmez aşık olan ve onunla evlenmek isteyen Akif'in hayatı bir anda değişmiştir. Akif, prensipleri olan çok sevecen bir insanken hayatın acı yüzünü görmeye başlamıştır. 12 A sınıfı öğrencileri hiçbir şeyden habersizdir.

Yeni fizik öğretmenleri Akif'in neler planladığını bilmeyen öğrenciler korku ve gerilim dolu anlar yaşar. Emniyet güçleri ve öğrencilerin velilerinin de dahil olduğu süreç inanılmaz bir hayat serüvenine dönüşmektedir. Akif'in neden öğrencilerini rehin aldığı sorusunun yanıtı ise dizinin senaryosunun kilit noktasıdır. Öğretmen son bölümünde Akif'in polisle olan çatışmasına şahitlik ediyoruz. Polisten her zaman bir adım önde olmayı başaran Akif, bu sayede önemli bir avantaj elde etmiştir. Tecrübeli komiser Metin ile ilişkisi olduğu da ortaya çıkar. Lakin, polis içindeki köstebekten habersizdir. Bu yüzden Akif'e karşı yapılan her hamle sonuçsuz kalmaya mahkum olur. Öğrenciler ise Akif'ten korkmaktadır. Ölen arkadaşlarının yanı başında geçirdikleri gece kendileriyle yüzleşmelerini sağlar. Rüya ise hayatını kabusa çeviren kişinin peşine düşmüştür. Öğrencilerin geçmişte yaptıkları hatalar yakalarını bırakmaz. Akif, yeni bir soruyla birlikte sınıfa geri döner.

Öğretmen Son Bölüm 11 Mart 2020

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Öğretmen de heyecanın dozajı artmaya başladı. Merakla beklenen Öğretmen son bölümünde neler oldu? Akif'in 12A öğrencilerine yeni sorusu nedir?Metin Müdür ve Akif arasındaki ilişki açığa çıkacak mı? 

Öğretmen 2. bölüm izle 11 Mart 2020 tek parça tamamı

Ekrana geldiği ilk bölümü ile nefes kesmeyi başaran Öğretmen hız kesmeden yoluna devam ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olacağının ipuçlarını veren dizi güçlü ve farklı senaryosuyla seyircinin dikkatini çekti. İdealist ve prensip sahibi bir öğretmen olan Akif, tamamen farklı bir insana dönüşmüştür. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfındaki öğrencileri rehine alan Akif, onlara hayat dersi vermeye kararlıdır. Akif'in hayatının aşkı olan Zeynep ile yaşadıkları değişimindeki en önemli faktör olmuştur. Öğrencilerinin de aynı acıları yaşamasını istemeyen Akif, acı ve korku olmadan gerçeklerin kabullenilemeyeceğine inanmaya başlamıştır.

Bu yüzden şiddet dolu bir eylem gerçekleştirir. Heyecan ve gerilim yüklü Öğretmen son bölümü ile ekrana geldi. Küçükkapı Lisesi'nde Akif'in yarattığı kaos ülke genelinde gündem olmuştur. Emniyet güçleri tarafından okulun bahçesi karargaha dönüştürülmüştür. Lakin, sadece bir fizik öğretmeni olarak gördükleri Akif, zorlu bir rakip haline gelmiştir. Polis, Akif'i yakalamak ve rehin aldığı öğrencilerin can güvenliğini sağlamak için sürekli tetik halindedir. Bu esnada öğrencilerin karnı acıktığı için Akif, polisle irtibat kurmak zorunda kalır. Metin komiser öğrencilere yemek götürme görevini üstlenir. Lakin, herkesi şaşkınlığa uğratan bir gelişme yaşanır. Metin ve Akif birbirlerini tanımaktadır. Metin'in Akif'e yardım ettiği anlaşılır. Akif'in ilk ve tek aşkı Zeynep ise komadan çıkmıştır. Zeynep, haberlerde Akif'in okulda düzenlediği bombalı saldırıyı görür.

Büyük bir şaşkınlık yaşayan Zeynep yaşananlara anlam verememektedir. 12A sınıfı öğrencileriyse Akif'i etkisiz hale getirmek için yollar aramaya başlamıştır. Lakin, Akif'in tetikte beklediğinin farkında oldukları için hamle yapamazlar. Korkularına yenilen öğrencileri sakinleştirme görevi yine Akif'e düşmüştür. Polis içinde çıkılmaz bir rehine olayını çözmek zorunda olduğunun farkına varır. Akif'e ulaşmalarını sağlayacak yollar ararlar ve Zeynep'i kullanmaya karar verirler

YORUM EKLE