Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

4 Ekim 2020 Pazar 15:55:33

Operatörlerin Ekim Ayı Bedava İnternet Kampanyaları! Türk Telekom, Vodafone ve Türkcell 20 GB Kadar bedava internet veriyor

Operatörlerin Ekim Ayı bedava internet kampanyaları! Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom 1 GB, 2GB, 5 GB, 6 GB, 10 GB ve 20 GB bedava internet kampanyalarını duyurdu. En çok kullanılan operatörler bu aya özel 1GB, 2 GB, 5 GB, 6 GB 10 GB ve 20 GB bedava internet veriyor.

Operatörlerin Ekim Ayı bedava internet kampanyaları! Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom 1 GB, 2GB, 5 GB, 6 GB, 10 GB ve 20 GB bedava internet kampanyalarını duyurdu. En çok kullanılan operatörler bu aya özel 1GB, 2 GB, 5 GB, 6 GB 10 GB ve 20 GB bedava internet veriyor.

İşte Türkcell kampanyaları

Turkcell’in Ekim 2020 hediye internet paketleri çığır açıyor. Haberimizde siz okuyucularımız için Turkcell’in 2 GB, 5 GB hediye internet ve kampanyalı internet paketlerini inceleme altına aldık. İşte detaylar…

Turkcell’den 2 GB hediye internet!

Turkcell’den Gülümseten Fırsat 4 GB, Gülümseten Fırsat 6 GB, Gülümseten Fırsat 8 GB, Gülümseten Fırsat 10 GB, Gülümseten Fırsat 12 GB, Gülümseten Fırsat 15 GB, Gülümseten Fırsat 19 GB paketlerinden birini Dijital Operatör mobil uygulamasından veya Turkcell’in resmî internet sitesi olan www.turkcell.com.tr üzerinden bankamatik kartınız ya da kredi kartı üzerinden yükleme yapmanız durumunda 2 GB hediye internet paketiniz hattınıza anında tanımlanır.

Turkcell’den bedava 5 GB internet hediyesi!

Turkcell’den Hediye 5 GB internetinizi kullanabilmek için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret edip, “İnterneti Al” butonunu aktif hale getirmeniz kâfi olacaktır. Hediye 5 GB internetinizi kazanabilmek için size en yakın Turkcell mağazasına ziyaret edebilir, Turkcell’in müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 532 532 00 00’ı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell’den 100 MB hediye internet kampanyası!

Turkcell’den 100 MB hediye internet kampanyasına başvurmak oldukça kolay… 31 Mayıs 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak alabileceğiniz 100 MB hediye internet Oyna, Oyna İzle, Turkcell Oyna ve Turkcell Oyna İzle paketlerine üye olanlara her ay otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell’den 2 TL’ye 2 GB internet paketi!

Turkcell’den 2 GB internet paketinizi sadece 2 TL’ye satın alıp doya doya kullanabilirsiniz. İstanbul Modern Sanat Müzesi’ndeki sergi videolarını sadece 2 TL ödeyerek izlemenizi sağlayacak olan bu kampanya günlük olarak sunulmaktadır. Siz de günlük 2 GB internet paketinizi sadece 2 TL’ye satın almak istiyorsanız hemen MODERN yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

Turkcell’den aylık 5 GB internet paketi!

Turkcell’den aylık 5 GB internet paketini yalnızca 9,90 TL’ye satın almak için Turkcell Bip uygulamasını kullanabilir, 0 532 532 00 00’ı arayarak veya BiP 5GB yazarak 2200’ye kısa mesaj atarak bir ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB internet paketinizi anında temin edebilirsiniz.

İşte Vodafone kampanyaları

Vodafone’dan 1 GB, 5 GB, 6 GB 10 GB, 20 GB bedava internet kampanyaları!

 Vodafone’dan 1 GB, 5 GB, 6 GB 10 GB, 20 GB internet kampanyaları çığır açıyor. Ekim ayında internetin keyfini sürün diye tanımlanan bedava internet kampanyalarını siz okuyucularımız için derledik. İşte detaylar…

10 GB, 20 GB kampanyalarıyla internet yapma!

Vodafone’dan 10 GB, 20 GB hediye internet kazanmak için çok büyük emek sarf etmenize gerek yok. 10 GB, 20 GB hediye internet kazanmak için www.vodafone.com.tr/freezone internet adresine ziyaret edip 10 GB ya da 20 GB hediye internet tarifelerine oldukça düşük tutarlarla başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Yukarıda belirtilen internet adresine giriş yaptıktan sonra Freezone tarifelerine tıklayın. Bu tıklamayı yapmanızın hemen ardından 10 GB ya da 20 GB internet kampanyalarından hangisini tercih ediyorsanız, ilgili kısma tıklayın. Başvurunuz Vodafone tarafından anında alınır ve hızla yapılan değerlendirmeler sonucunda hediye internet tarifeniz size kolayca tanımlanır.

11 TL’ye sigorta yaptırın 5 GB internetiniz hediye edilsin!

Vodafone, 11 TL’ye sigorta yaptıran tüm müşterilerine anında 5 GB internet hediyesi veriyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda mobil uygulamasına giriş yapın, daha sonra uygulamanın hikâye bölümünde yer alan Aksigorta kampanyasına tıklayıp “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayın.

Yapılan yönlendirmeler ile ayda yalnızca 11 TL’ye hem sigortanızı yaptırır, hem de Diş Sağlığı Sigorta Paketi’niz ile 7 günlük 5 GB hediye internet paketinizi anında kazanabilirsiniz.

Yenilenen Vodafone Çark ile 20 GB hediye interneti ücretsiz kazanın?

Vodafone’un geçtiğimiz günlerde yenilediği Çark oyunu ile 20 GB hediye interneti saniyeler içinde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vodafone’un Yanımda mobil uygulamasını açıp çarkı çevirmek…

1 GB hediyeli Dijital Koruma Paketi nasıl alınır?

Vodafone’dan 1 GB hediyeli Dijital Koruma Paketi kampanyasından yalnızca 5 TL’ye yararlanmak için Vodafone Yanımda mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirip telefon numaranızla giriş yapmanız gerekiyor. Telefon numaranıza tanımlı hesabınızı açmak için 7000’e “S” yazıp SMS göndererek şifrenizi hemen almanız gerekiyor.

Hattınıza tanımlı hesabınızı Yanımda mobil uygulamasında açtıktan sonra Tarife sekmesine tıklayarak 1 GB hediyeli Dijital Koruma Paketi’ni satın alabilir veya uygulamada yer alan hikâye bölümünden de kampanyalı koruma paketini sadece 5 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

HIZLA KAZAN yarışmasıyla 6 GB internet nasıl kazanılır?

Vodafone’un eğlenceli yarışması HIZLA KAZAN ile 6 GB’ye varan internet kazanmanız için Vodafone Yanımda uygulamasına girip ve uygulamanın hikâye sunumu bölümünden HIZLA KAZAN hikâyesine tıklayarak “Hemen İncele” butonuna basın.

Daha sonra karşınıza bir bilgilendirme penceresi çıkacak ve aşağıda yer alan kutucuğa telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Telefon numaranızı girdikten sonra “Cep Şifremi Gönder” butonuna tıklayıp telefonunuza gelen şifreyi karşınıza çıkan pencereye girmeniz gerekmektedir. Vodafone’un 6 GB’ye varan internet hediyeli oyununa katılmak için hem internete hem de eğlenceye doymak için ayda yalnızca 36 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

Trendyol’dan 5 GB hediye internet nasıl kazanılır?

Trendyol, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerine 7 gün süresince kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet veriyor. Trendyol’un 5 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için Vodafone’un resmî mobil uygulaması Yanımda’da yer alan Fırsatlar bölümünde “Fırsatı Kullan” sekmesine giriş yapmanız gerekiyor.

Fırsatı kullan butonuna bastıktan sonra karşılaşacağınız şifre ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Trendyol’dan yapacağınız 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizin sepet onayını yaparken, kampanya kodu bölümüne ilgili şifreyi girmeniz gerekmektedir. Alışverişinizi tamamlamanızın hemen ardından tam 7 günlük 5 GB hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom’dan 1 GB, 2 GB, 4 GB, 10 GB hediye internet paketleri!

Türk Telekom’un Ekim ayında sunduğu 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 10 GB hediye internet kampanyaları, dev operatör şirketinin müşterilerini cezbetmeye devam ediyor. Haberimizde siz okuyucularımız için Türk Telekom’dan onlarca GB hediye internet kazanmanızı sağlayacak kampanyaları sıraladık. İşte detaylar…

Türk Telekom’dan 2 GB sosyal medya hediye internet kampanyası!

Türk Telekom’dan 2 GB sosyal medya hediye internet kampanyasına yalnızca kadınlar başvuruda bulunabiliyor ve kampanyadan yararlanmak isteyen kadınların tek seferde 30 TL ve üzeri faturasız hat yüklemesi yapması gerekiyor. Dev telekomünikasyon şirketinin 2 GB hediye internet kampanyasına başvuruda bulunabilmek için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz. Başvurunuz kısa sürede onaylandıktan hemen sonra hediye 2 GB internetinizi doya doya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’dan ArayanıBil Plus kampanyasıyla 1 GB hediye internet!

Türk Telekom’un ArayanıBil Plus hizmetiyle aylık veya haftalık hediye internet kazanmak oldukça basit bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom’un ArayanıBil Plus servis üyeliğini aylık olarak yaptırabilmek için PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj göndermeniz, 6 aylık abonelik için de PLUS yazıp 7066’ya kısa mesaj atmanız gerekiyor.

ArayanıBil Plus servis üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece tarifeniz otomatik olarak yenilecektir ve aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi de 6 ayda bir yenilenir.

Türk Telekom Mor Hediye ile 1 GB internet!

Türk Telekom’dan Mor Hediye kampanyası ile 1 GB hediye internet kazanabilmek için faturasız Türk Telekom hattınıza en az 30 TL yükleme yapıp MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj (SMS) iletisi göndermeniz gerekmektedir. 1 GB Mor Hediye talebiniz hızlı bir şekilde alındıktan sonra hediyeniz faturasız hattınıza tanımlanır ve bilgilendirme mesajı da anında gönderilir.

Türk Telekom e-Fatura hizmetiyle 1 GB hediye internet!

Türk Telekom’un e-Fatura hizmetiyle hem 1 GB hediye internet kazanın hem de kâğıt israfı yapmayarak doğayı koruyun. E-posta adresinizi faturalarınızı almak üzere sisteme giriş yapmanızın hemen ardından 1GB “e-posta” yazıp 3008’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

E-Fatura hizmetine başvuruda bulunmaya örnek verecek olursak “1GB turktelekom@turktelekom.com” yazıp 3008’e kısa mesaj atmanız gerekiyor.

Türk Telekom’dan haftalık 2 GB, 4 GB ve 10 GB hediye internet!

Fatura aşımı durumuna karşı hediye internet paketleri ile sizi korumaya alan Türk Telekom, 2 GB, 4 GB ve 10 GB hediye internet paketleri ile sizi cezbedecek. Siz de Türk Telekom’un avantajlı dünyası ile 2 GB, 4 GB ve 10 GB hediye internet kazanmak istiyorsanız hemen Sil Süpür oyununu oynayarak hattınıza tanımlanan bedava internetinizin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom’dan 10 GB hediye internet!

Türk Telekomluysanız akıllı telefonunuza AppStore veya Play Store mobil uygulaması üzerinden Sil Süpür mobil uygulamasını hemen indirin ve hattınıza tanımlanan 10 GB mobil interneti hızlı ve kolay bir biçimde kullanın. Türk Telekom’un 10 GB Sil Süpür hediye internet kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen 444 1 444 müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın veya size en yakın Türk Telekom mağazasına ziyarette bulunun.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı