Pandemi Bitmiyor Vatandaşların Aylık Masrafları, Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri Ödenecek

Son Dakika Tüm vatandaşlara müjdeli haber. Corona Virüs tedbirleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak açıklama yapacak. Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı'nın duyurduğu haberde tüm vatandaşların tüm borçları ödenecek ve geçim derdi akıllarda olmayacak.

Pandemi Bitmiyor Vatandaşların Aylık Masrafları, Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri Ödenecek

Son Dakika Tüm vatandaşlara müjdeli haber. Corona Virüs tedbirleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak açıklama yapacak. Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı'nın duyurduğu haberde tüm vatandaşların tüm borçları ödenecek ve geçim derdi akıllarda olmayacak.

Son Dakika Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri Ertelenecek yada istenmeyecek!

Yakın kaynaklardan son dakika olarak aldığımız bilgilere göre Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri ile Aylık Masrafları çok yakın bir dönemde erteleneceği yada istenmeyeceği üzerine bir hazırlık yapılıyor. Türkiye'de ilk ilan365.net olarak duyurduğumuz haber için sayılı günler kaldı. Bu hafta içinde Kredi Kartı Borçları, Kredileri ve Fatura Ödemeleri ile Aylık Masrafları karşılanacak açıklaması geleceği öğrenildi. 

Rasim Ozan Kütahyalı Twitter'dan duyurmuştu!

Hükümete yakınlığıyla bilinen Rasim Ozan Kütahyalı, Corona Virüs nedeniyle alınacak yeni tedbir ve önlemleri açıklıyor. Rasim Ozan Kütahyalı Twitter'dan yaptığı açıklamada " Tüm yurttaşlarımız borçları, kredileri, ödemeleri, faturaları, aylık masrafları,maaşları yani kısacası para ve geçim konusunda rahat olsun. O konuda herkesi rahatlatacak mükemmel tedbirler tasarlanıyor. Başkan Erdoğan ve Berat Albayrak bunları açıklayacak. O noktada huzurlu olun." açıklaması yaptı.

Sözlerine, Coronavirüs işi ülkemizde de bitmiyor. Salgının yayılmaması için zaruret harici evden asla çıkılmaması gerekir. Ligler başlamış olsa bile ertelenebilir. Futbolu konuşmak zamanı değil. Ulusal bütünlük vaktidir. İddia ediyorum ülkemizde Kovid-19’da vatandaşlar maddi dert çekmeyecek. Kontrollü bir sokağa çıkma yasağı tekrar ilan edilebilir. Çünkü öbür türlü sosyal mesafeyi sağlamak mümkün değil. Mal ve ilaç noktasında hiç sorun yok. Paniğe gerek yok diyerek devam eden Kütahyalı "Tüm yurttaşlarımız borçları, kredileri, ödemeleri, faturaları, aylık masrafları,maaşları yani kısacası para ve geçim konusunda rahat olsun. O konuda herkesi rahatlatacak mükemmel tedbirler tasarlanıyor. Başkan Erdoğan ve Berat Albayrak bunları açıklayacak. O noktada huzurlu olun." açıklaması yaptı.

Erdoğan ve Albayrak açıklayacak!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak, bu hafta içinde Kredi ve Kredi Kartı borçları, Kart ödemeleri, Elektrik faturası, Doğalgaz Faturası ve Su Faturası, Aylık masraflar ve maaşlarla ilgili açıklama yapacaklar. ilan365 olarak sizler için neler olacağıını derledik.

Bankalarla işi olanlar 2 Ay Daha Erteleme geliyor!

İlk olarak öğrendiğmiiz bilgiye göre Bankalarla işi olanlara 2 ay daha erteleme gelecek. Tüm Kredi Kartları, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ve İhtiyaç kredisi ödemeleri 2 ay süreyle daha ertelenecek. Berat Albayrak ve Recep Tayyip Erdoğan, tüm bankalarla görüşerek 2 ay süreyle borç erteleme işi onayını aldı. 

Faturalar 2 ay daha ödeyemeyenlerde kesinti olmayacak!

İkinci olarak futalar kısmı. Tüm Faturalarda 2 ay ödeyebilenler ödeyecek ancak ödeyemeyenlerde 2 ay daha kesinti olmayacak. Elektrik Faturası, Su Faturası, Telefon faturası ve Doğalgaz faturasında 2 ay süreyle ödemeyenler için kesinti yapılmayacak. Daha sonra ödemelerde 2 aylık süre bölünerek alınacak. 

Sokağa Çıkma Yasağı ve İşe Gidememe olursa!

En büyük sorunlardan biri dışarı çıkma yasağı gelirse maaşlar ne olacak. Çalışanlar işe gitmezsa maaşlar nasıl ödenecek sorusu için yanıt, araştırmalarımız sonucu İşverene çok kolay bir çözüm daha getirilecek ve Devlet İşverene maaşları ödemesi konusunda yardım edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 20:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Usta ogretici
Usta ogretici - 7 ay Önce

Ben halk eğitimde usta ogretici olarak görev yapıyorum zaten üç kuruş para kazanıp geçinmeye çalışırken şimdi tatil ilan edildi ve ödeme yapılmayacağı duyuruldu. Bundan başka gelirim yok şimdi odemelerimi ve geçimimi nasıl yapacağımı da söyleyebilirler mi yetkililer.
Virüsten ölmezsek açlıktan ölucez sanırım.
Bu virüs salgını bizim suçumuz değil.bakmak zorunda olduğumuz çocuğumuz var.
Lütfen zaten devlet bizi maaş konusunda hiç düşünmüyor hiç değilse üç kuruşunuzu da elimizden alıp bizi tamamen mağdur etmesin.
Kadrolu öğretmenlerin işini yapmamıza rağmen onlar maaşlarını alırken bizler neden hiç birşey hak edemiyoruz.
Umarım bir yetkili sesimi duyar ve elini vicdanına koyar hem bu salgın tatili için hemde Allahın izniyle kurtulunca bu illetten sonraki çalışmalarımız için bize gereken düzenlemeyi yapar.
Sayın başkanımın insafına bırakıyorum.
Saygılarımla.

Bircan çoşkon
Bircan çoşkon - 7 ay Önce

İyide sadece Kütahya mı yararlanacak bundan eşim çalışmazsa borçlar ödeyemessek biz aç kalırız bizi geç çocuklarım aç kalır bende hastayım onların aç kalmasına dayanamam ölürüm

İlhan Ak
İlhan Ak - 7 ay Önce

Mükemmel Allahu Teala devletimizi devlet büyüklerimizi korusun

ahmet divan
ahmet divan - 7 ay Önce

bunlsri yaparlarsa Allah razi olsun

İhsan yakut
İhsan yakut - 7 ay Önce

Sayın başbakanım tek kelimeyle Allah sizleri başımızdan eksik etmesin selamlar

Süleyman  cakmak
Süleyman cakmak - 7 ay Önce

Emekliyim yetmiyor engelliyim is arıyorum

Orhan çetinkaya
Orhan çetinkaya - 7 ay Önce

Kırediler 3 ay ertelenecek diyorlar Bugün akbank müşteri hizmetlerini aradım ertelemek için faiz istediler

Murat pirvelioglu
Murat pirvelioglu - 7 ay Önce

İşsizler ne yapacak herkesin ailesi var devlet bunlara da çare bulmalı