Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu corona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi! Cemil Taşçıoğlu kimdir? Kaç yaşında

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşçıoğlu, corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Covid-19'a yenik düşen bilim insanının hayatı ise çok merak edildi. Herkes Cemil Taşçıoğlu kimdir? Kaç yaşında sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar...

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu corona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi! Cemil Taşçıoğlu kimdir? Kaç yaşında

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kimdir? Kaç yaşında her yerde aranmaya başladı. Geçtiğimiz hadftalarda Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşçıoğlu'nun oğlu Onur Taşçıoğlu babasının corona virüse yakalandığını ve tedavi altında olduğunu duyurdu. Ancak bugün üzücü haber geldi. Cemil Taşçıoğlu, corona virüsüne yenik düştü. Peki Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kimdir? Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu kaç yaşındadır?

PROF. DR. CEMİL TAŞÇIOĞLU KİMDİR?

İstanbul Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Genel Dahiliye Bilim Dalı Profesörü olan Cemil Taşçıoğlu, İstanbul Tıp Fakültesi mezunlarına Semiyoloji, Dikey Koridor 2 ve Medical Skills Laboratory 2 gibi dersler vermiştir. Taşçıoğlu’nun ayrıca, çeşitli dergilerde yayınlanan birçok makalesi bulunmaktadır. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu’nun yaşı ile ilgili bilgi internette yer almıyor.

Cemil Taşçıoğlu'nun “İç Hastalıkları Vaka Derlemeleri”, “Klinisyenin İç Hastalıkları Rehberi – Pratik Yaşam” adlarında kitapları olduğu biliniyor.

YORUM EKLE