Ramo 10. bölüm izle Show TV 17 Mart 2020 Ramo Son bölüm tamamı

Ramo 10. bölüm izle. Ramo 10. bölüm tamamı izle. 17 Mart 2020 Ramo tamamı izle! Show TV yeni fenomen dizisi Ramo rekor kırıyor. Ramo son bölüm tek parça izle! Ramo 17 Mart 2020 yeni bölüm tamamı tek parça izle! Ramo yeni bölümde neler olacak.

Ramo 10. bölüm izle Show TV 17 Mart 2020 Ramo Son bölüm tamamı

Ramo 10. bölüm izle. Ramo 10. bölüm tamamı izle. 17 Mart 2020 Ramo tamamı izle! Show TV yeni fenomen dizisi Ramo rekor kırıyor. Ramo son bölüm tek parça izle! Ramo 17 Mart 2020 yeni bölüm tamamı tek parça izle! Ramo yeni bölümde neler olacak.

Ramo 10. bölüm izle 17 Mart 2020!

Show TV ekranların yeni fenomen dizisi Ramo 10. bölüm tek parça izle! Ramo tamamı izle! ekranların en çok sevilen dizisi Ramo 10. bölüm neler olacak. Ramo 17.03.2020 tamamı izle! Ramo 17 Mart 2020 Salı günü bölümü Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Ramo Youtube tek parça ilk iki bölümü yayınlamıştı. Ramo Youtube Tamamı yayınlanırsa haber verilecek. 

Ramo son bölüm izle 

Ekranların sevilen dizisi Ramo son bölümü ile dikkatleri üzerine çekti. Ramo son bölümünde neler oldu? Sibel ve Ramo gerilimi sona erecek mi? Yavuz'un geçmişinde sakladığı sır nedir? Ramo'yu bekleyen tehlike kimden gelecek? Fatoş, Boz'a neden sinirleniyor? 

Show TV ekranında seyirci karşısına çıkan Ramo yeni bölümleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi güçlü ve sürükleyici senaryosu sayesinde seyirciye heyecanlı dakikalar sunuyor. Heyecanın hiç azalmadığı Ramo son bölümü yayınlandı. Ramo ve Sibel arasındaki buzlar erimeye başlamıştır. Geçmişin yüklerinden kurtulmak istemelerine rağmen acıları ve gururları yüzünden geri adım atamamaktadırlar.

Özellikle Sibel, Ramo'nun babasını öldürmesinin acısı altında ezilmektedir. Birlikte geçirdikleri güzel günlerin hatırası ise aklından hiç çıkmamaktadır. Ramo, artık bir köşeye çekilmek istemiyordur. Yavuz, Altay'ı öldürmesi için izin vermiştir. Altay'ın konseydeki yerine Ramo'nun geçmesi Adana yer altı dünyasındaki dengelerin de alt üst olmasına neden olacaktır. Ramo, bir gece kulübüne el koyar. Ayrıca, Sibel ile birlikte yaşayacakları yeni bir yuva kurmak istemektedir. Pompacılar, mahallelerinden çıkmış ve Adana'ya yayılmaya başlamıştır. Ramo, Sibel ile bir gelecekleri olduğuna inanmak istemektedir. Sibel, hiç beklemediği bu hamle karşında hem çok şaşırır hem de nasıl davranması gerektiğini bilemez. Bir yanda babasının ölümünün acısı diğer yanda ise sevdiği adamla güzel bir gelecek hayali vardır. Sibel, kalbinin sesini dinlemeye karar verir.

Fatoş ve Boz cephesinde de güzel haberler vardır. Fatoş, hamile olduğunu Boz'a söyler. Lakin, Neco'nun Fatoş'tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Onu geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Boz, baba olacağını öğrenince çok sevinir. Bir yandan da Ramo'nun ne tepki vereceğini düşünmeye başlar. Bir an önce evlenmeleri gerektiğine inanmaktadır. Fatoş, Boz'dan bir daha ayrılmaktansa ölmeyi yeğleyeceğini söyler.

Ramo 10. bölüm tek parça Youtube tamamı izle!

Show TV'nin sevilen dizisi Ramo da heyecan ve gerilimin dozajı artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Ramo son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Ramo son bölümünde neler yaşandı? Sibel, Ramo'yu affetmeyi başaracak mı? Fatoş'u bekleyen zor karar nedir?

Ramo 10. bölüm 17 Mart 2020 Salı tek parça izle!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Ramo yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Salı günleri Show TV'de yayınlanan Ramo güçlü oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil ediyor. Gerilim dolu anların yaşandığı Ramo son bölümü ile nefesleri kesti. Sibel, Ramo'ya aşık olduğu günleri aklından silememektedir. Ramo'nun hayatının tek aşkı olduğu gerçeğini zorda olsa kabullenir. Geçmişin hatıraları o kadar tazedir ki, intikam ve nefretini gölgelemeyi başarır. Ramo ile mutlu olmak istemektedir. Ramo, Sibel'in tüm inadına ve öfkesine rağmen aşkından vazgeçmez. Ramo'nun önderliğinde pompacılar için yeni bir dönem başlamıştır.

Sadece mahallelerinde kısılıp kalmak yerine tüm Adana'ya yayılmaya karar vermişlerdir. İlk adım olarak bir gece kulübünü ele geçirmekle başlarlar. Buranın yönetimini eline alan Ramo, evini de değiştirmeye karar verir. Sibel ile birlikte yaşayacakları bir yuvaları olsun istemektedir. Kimsenin kimseye gitmek zorunda kalmadığı, içerisinde kötü anıların birikmedi temiz bir sayfa açma niyetini taşımaktadır. Sibel'de tıpkı Ramo gibi yeni bir başlangıca ihtiyaç duyar. Bu nedenle yeni evlerini mutlulukla karşılaşmıştır. Fatoş, hamile olduğunu daha fazla saklamayı başaramaz. Bu güzel haberi herkesle paylaşmak istemektedir.

Neco ile olan zoraki evliliğinin sona erdiğine inanmaktadır. Boz, baba olacağını duyunca hem çok mutlu olur hem de endişeye kapılır. Babasız büyüdüğü için çocuğuna yeterince iyi babalık yapamamaktan korkar. Neco, Fatoş'un hamile olduğunu öğrenir. Ne olursa olsun Fatoş'tan ayrılmamaya niyetlidir. Boz ve Neco arasındaki gerilim yeniden kıvılcım alır. Ramo, Altay'ı saklandığı delikte bulmaya kararlıdır. Altay'ı öldürmesi için önündeki tüm engeller yıkımıştır. Konsey içerisindeki konumunu güçlendirmeyi başarmıştır.

YORUM EKLE