Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

25 Aralık 2020 Cuma 22:59:55

Son Güncelleme: 25/12/2020 22:59:35

Ramo 26. bölüm izle tek parça HD son bölüm Ramo 25 Aralık youtube puhu tv seyret

Ramo 26. bölüm izle 25 Aralık 2020 Ramo 26. bölüm izle. Çilingir’in Ramo’ya yardım ettiği Ramo 26. bölüm tamamı izle! Ramo 25 Aralık 2020 yeni bölümünde Fidan’ın katili YAvuz’un peşine düşen bir Ramo görceksiniz.

Ramo 26. bölüm izle. Ramo 26. bölüm full izle youtube aramaları bu akşam da Show Tv ekranlarından sonra google da en çok sorulan sorulardan oldu Her bölümde Ramo’ya bir düşman geliyor dedirten Ramo 26. bölüm tek parça full izle . Ocak ayı itibari ile başlayan ve başladığında tutmaz denilen ancak kendi küllerinden doğan Ramo 26. bölüm izle Ramo 26. bölümüyle 25 Aralık cuma akşamı show TV ekranlarından taa evimize kadar geldi. . Ramo 26. bölüm izle. Vurdu kırdı ve derin devlet dizilerinin adetakanalı haline gelen Show TV’de yayınlanan ve Nisan ayında henüz çiçeği burnundayken final yapmak zorunda kalan ve bu duraklama sürecinde tatilin çok yaradığı cuma akşamlarının vazgeçilmezi Ramo 26. bölüm Ramo 25 Aralık 2020 son bölümü izle. Ramo 26. bölüm izle. Çilingir’in Ramo’ya yardım ettiği Ramo 26. bölüm tamamı izle! Ramo 25 Aralık 2020 yeni bölümünde Fidan’ın katili YAvuz’un peşine düşen bir Ramo görceksiniz. Ve Yavuz’un dokunulmaz ilan edildiği Ramo yeni bölüm fragmanından sonra Ramo’yu dha bir heyecan ile bekleyeceksiniz. Fidan’ın ölmesi sonrasında ortalığın adeta karıştığı ramo yeni bölüm 25 Aralık 2020 Cuma akşamında adeta ka kusup kızılcık şerbetini de düşmanlarına içiren bir ramo ile karşı karşıya klacaksınız. Ramo 26. bölüm tek parça izle! Ramo son bölüm canlı izle! Show TV’de Ramo 26. bölüm tamamı izle!

Ramo 26. bölüm izle 25 Aralık 2020

Pandemi sebebiyle malum sokağa çıkma yasağıınbaşladığı saatlerde başlayan Ramo dizisinin reytingleri daha da bir artmış duruyor. Sokak mafyasının çok sevidiği şu günümüzde kötülerle savaan Ramo adeta halk kahramanı ilan edilirken, Ramo 26. bölüm de de bir çok entrikaya aşina olacaksınız. Ramo’nun kız iteme merasiminin ne şekilde sonuçlanacağına dair bilgileri merak eden izleyici Ramo 26. bölüm izle youtube, puhu tv aramaları ile adeta ggole ı aşındırırken, Nehir İle Doğu’nun evlilik arefesinde olduğunu sizlere söyleyebileceğimiz Ramo 26. bölüm de bu Cuma akşamı reytinglerdeki yerini tamamlayacak. Cihangir ile Doğusavaşının başyacağı bölüm olan Ramo 26. bölüm neler olacağını bir an önce sunalım.

Cihangir’in kızı Nehir’i Doğu ya vereceğini düşünenler olsa da Ramo 26. bölüm izle linkinde de göreceğiniz gibi kız verilmeyecek.

YAvuz dokunulmaz olduğunu açıklıyor

Ramo 26. bölüm izle linkinde karşımıza çıkan sözleri adeta meydan okur türden idi. ‘Ölünce neler olduğunu bilmek istermisin, dokunulmaz oluyorsun” sözleri ile Ramo kendisini öldüremeyeceğine şahitlik edeceğiz.

Yavuz ile VAsili’nin ortaklığını bilmeyen yoktur. Vasili’nin ölmesi ile ortaya çıkan VAsili’nin babası ile korumaya alacağını görebliriz. Ancak geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bu kişi, hem cihangir’in hem de Mazhar’ın adeta ilgi odağı olmuştur. Öyle ki Cihangir’in kendisini yeni ortak olarak gördüğünü bil söyleyebiliriz.

Cihangir dokunulmaz ddiyecek

Cihangir kancayı Vasilinin babasına takmış olarak durduğu Ramo 26. bölüm izle linkinde Cihangir için özellikle de gizemli adam için çok önemli bir role sahip . Yani ticaret Yani para Rusya ile ilişkilerin kesilmemesi için hem Mazsar hem gizemli adam Yavuz’a dokunulmaması gerektiğini söyleyecek. Çünkü kan diski Yavuz’u kanatları altına  almış olacak. Eminiz ki senaristler Ramo 26. bölüm izle linkinde Yavuz’u öldürseler yi bir senaryo yazmaları gerekliliğini düşünmüşler ve Ramo’yu intikam pşinde koşmaya zorlamışlardır.

Fidanın ölümü akabinde savaşta yine kayıplar olacak dedirten sahneleri ile Ramo 25. bölümünde de ağzınız açık kalacak. Ramo’nun Sibel’e seni alıp buradan götüreceğim ddiği sahneleri ile çok konuşulacak olan Ramo 25. bölümünde yine şok üstüne şoklar yaşayacaksınız.  Özellikle de Doğu’nun babası ile yüzleşmesi kabinde yaşanacak olan sahnelerde reytinglerin en üst sıralara çıkacağı sahneler olacak olan Ramo 25. bölüm izle linkinde bakalım daha ne gibi detaylar karşınıza çıkacak.

Geçtiğimiz sezon ha final oldu ha final olacak dedirten sahneler ile karşımıza çıkan Ramo dizisi Ramo 25. bölüm izle linkinde bir başka yaşanacak olay da bilindiği gibi Doğu’nun babası öldü zannediliyordu. Ancak karşımıza çıkan detaylarda Doğu’nun konuştuğu adamın babası olması Ramo 25. bölüm izle linki ile çok konuşulacak.

HAsan şüphelenecek

Hasan’ın bir şeylerden şüphelenmesi olayı bu bölümde netliğe kavuşurken,yani haşmetin ve Serdengçtilerin gizemini Ramo 26. bölüm izle linkindeçözen isim olmuştur.

Ramo’nun konuşturmaya çalıştığı kişi kim

Ramo 26. bölüm izle linkinin son sahnesinde karşımıza çıkan detayda birini konuşturmaya çalışıyor  ve ona konuşması gerektiğini söylüyor . Bu kişinin kim olacağı ile alakalı sosyal medya şu sıralar öyle iddialar ortaya atılıyr ki Twitter’ıHAsthag yapan Ramo TT sinde herkes Ramo’nun konuştuğu adamın Yavuz olduğunu söylüyor.

Ramo limanı tarayacak

Ramo 26. son bölüm izle linkinde  hepiniz hop oturup hop kalkarken, RAmo’nun limanı taradığına ve herkesi öldürdüğüne şahit edeceksiniz. Öyle ki içeride bulunan herkesin tarandığı limanda kalan tek kişinin de ölmek için ramo’ya yalvardığını görmek isteyen izleyici de sosyal medyayı şu sıralar sallıyor.

Çilingir’de iş başında

Geçtiğimiz hafta Çilingir lakaplı bir karakterin Ramo’nun yanında olduğunu ve beraber planlar yaptığını gördünüz. Ramo 26. son bölüm izle linkinde de Çilingir Fidan ölümü ile alakalı düşmanın yanında olanlara karşı planlar kuracak ve Ramo ile hareket edecek.

Yavuz’a dokunulmayacak ancak adamlar taranabilir

Ramo’nun intikam ateşi hiç sönmeyecektir. Ramo 26. bölüm izle linkinde karşımıza çıkan detaylarda Yavuz2un bambaşka bir kişiliğe bürüneceğini göreceksiniz. Ramo 26. bölüm izle , Ramo 26. bölüm full izle ve Ramo 26. bölüm Youtube puhu TV izle aramaları bu akşam yine reyting sebebi olmakta. Ramo 26. bölüm Ramo 25 Aralık bölümünü izleyemeyen izleyici dizinin tekrarını çok merakla araştırıyor.   İşte sizlere tüm detayları uzadu uzadıya sizlere sunduk. Ramo 26. bölüm izle tekrarına ulaşmak hiç de zor olmayack. Siz en iyisi Ramo dizisini ya Puhu TV’den ya da  Youtube platformundan Show TV ye ulaşarak izleyebilirsiniz  Ramo 26. bölümüne PUHU TV Ramo dizisi yazarak ulaşabileceğiniz gibi, Show TV resmi internet sayfası dahil kanalın Youtube adresinden Ramo 26. bölüm izle ya da Ramo 26. bölüm full bölüm izle etiketi ile diziyi tekrar izleyebilirsiniz.

Senarist
Yılmaz Şahin (1-11)
Toprak Karaoğlu (12-)
Seda Karaoğlu (12-)
Birol Tezcan (1-11/12-)
Yönetmen
Yağız Alp Akaydın (1-11)
M. Çağatay Tosun (12-)
Başrol
Murat Yıldırım
Esra Bilgiç
Olgun Şimşek
İlker Aksum
Yiğit Özşener
İdil Fırat
Besteci
Aytekin Ataş

Sezon sayısı
2
Bölüm sayısı
26 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı
Necati Akpınar
Kurgucu
Oğuz Çelik
Mekân
Adana, İstanbul
Görüntü yönetmeni
Cihan Yeşiltarla

Yapım şirketi
BKM film
Yayın bilgileri
Kanal
Show TV

Yayın tarihi
14 Ocak 2020 – günümüz
 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı