Ramo 9. bölüm izle Show TV 10 Mart 2020 Ramo Son bölüm tamamı

Ramo 9. bölüm izle. Ramo 9. bölüm tamamı izle. 10 Mart 2020 Ramo tamamı izle! Show TV yeni fenomen dizisi Ramo rekor kırıyor. Ramo son bölüm tek parça izle! Ramo 10 Mart 2020 yeni bölüm tamamı tek parça izle! Ramo yeni bölümde neler olacak.

Ramo 9. bölüm izle Show TV 10 Mart 2020 Ramo Son bölüm tamamı

Ramo 9. bölüm izle. Ramo 9. bölüm tamamı izle. 10 Mart 2020 Ramo tamamı izle! Show TV yeni fenomen dizisi Ramo rekor kırıyor. Ramo son bölüm tek parça izle! Ramo 10 Mart 2020 yeni bölüm tamamı tek parça izle! Ramo yeni bölümde neler olacak.

Ramo 9. bölüm izle 10 Mart 2020!

Show TV ekranların yeni fenomen dizisi Ramo 9. bölüm tek parça izle! Ramo tamamı izle! ekranların en çok sevilen dizisi Ramo 9. bölüm neler olacak. Ramo 10.03.2020 tamamı izle! Ramo 10 Mart 2020 Salı günü bölümü Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Ramo Youtube tek parça ilk iki bölümü yayınlamıştı. Ramo Youtube Tamamı yayınlanırsa haber verilecek. 

Ramo son bölüm izle 

Show TV'nin yeni dizisi Ramo da heyecan ve gerilim artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Ramo son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Ramo son bölümünde neler yaşandı? Ramo ve Sibel arasındaki buzlar eriyecek mi? Ramo, Alpay'dan intikam alabilecek mi? İşte detaylar...

Ekranların dikkat çeken yapımlarından Ramo son bölümü ile heyecan dolu anlar yaşatmayı başardı. Salı akşamları ekrana gelen dizinin çekimleri Adana'da gerçekleştiriliyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Ramo son bölümünde aile bağlarının önemi, aşkın gücü ve intikam konuları ele alındı. Alpay, kardeşinin ölümünün intikamını almak için Ramo ve ailesine saldırdı. Ramo, ailesinin ölümle yüz yüze gelmesinden dolayı adeta çılgına döndü. Babasının ölümünde rol oynayan Süleyman'a karşı savaş açan Ramo, çıktığı zorlu yolda hiç ummadığı bir müttefik kazandı.

Yavuz'un teklifi Ramo'yu şaşkınlığa uğrattı. Bir yandan da Yavuz'un kendisini denemek amacıyla böyle davrandığı şüphesiyle mücadele etmesi gerekti. Süleyman'ın peşine düştüğü esnada Alpay'ın saldırı başlatması planlarının gecikmesine neden oldu. Öte yandan Yavuz ile yollarının ayrılması da gündeme geldi. Yavuz, Ramo'nun amacına giden yolda iyi ve güçlü bir müttefik olduğunu düşünüyordu. Ramo son bölümünde Sibel'de geçmiş ve gelecek arasında kaldı. Bir yanda babasının katili Ramo, diğer yanda da sevdiği erkek vardı.

Duyguları karmakarışık bir hal alan Sibel, nasıl davranması gerektiğini kestiremiyordu. Alpay adamları tarafından kaçırıldığında dahi korkuya kapılmamıştı. Ramo'nun ailesine ne kadar bağlı olduğunu en iyi Sibel biliyordu.Alpay sonuna doğru yürüyordu. Ramo'nun kendisine ulaşması halinde canlı kalamayacağının farkında olan Alpay tüm gücüyle saldırdı. Süleyman'ın sırları da açığa çıkıyordu. Süleyman, Ramo'nun sonraki hedefi olacağının farkındaydı. Bu yüzden hem Sibel'i hem de Fatoş'u kullanabileceği fırsatlar yaratmaya çalışıyordu.

RAMO 9. bölüm tek parça izle!

Ekranların sevilen dizisi Ramo da gerilimin dozajı yükselmeye devam ediyor. Heyecanın hiç azalmadığı Ramo son bölümü ile nefes kesti. Ramo son bölümünde Sibel ne yapacak? Ramo, Alpay'ı yakalamayı başaracak mı? Neco ve Fatoş arasında neler olacak? İşte detaylar...

Ramo 9. bölüm tamamı 10 mart 2020 Salı

Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Ramo yeni bölümleriyle ekrandaki yolculuğunu sürdürüyor. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizinin çekimleri Adana'da gerçekleştiriliyor. İntikam, aşk ve nefret temaları üzerinde yükselen hikaye güçlü oyuncu kadrosu tarafından destekleniyor. Aksiyon dolu dakikaların yaşandığı Ramo son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Ramo, Alpay'ı öldürmeye kararlıdır. Alpay, kardeşinin ölümünün ardından tamamen kontrolden çıkmıştır. İntikam almak dışında hayatta başka bir amacı kalmamıştır. Bu yüzden de çok tehlikeli bir konumda yer alan Alpay, Ramo'ya acı çektirmek için ailesini hedef alır.

Ramo, mahalledeki çatışma dolu anların izlerini takip etmiştir. Ramo'yu müttefiki olarak görmeye başlayan Yavuz'da olaylara dahil olur. Başlangıçta Ramo'nun sadece savaş ve kaos çıkardığını düşünmeye meyilli olmasına rağmen olaylardan uzak kalamaz. Süleyman ise geçmişin sırlarını saklamaya gayret etmektedir. Ne olursa olsun geçmişin açığa çıkmasına müsade etmemeye kararlıdır. Ramo'nun ipini çekmek için harekete geçtiği anda beklemediği bir darbe alır. Halef ve Süleyman yüzleşmesinde geçmişle ilgili önemli bilgiler açığa çıkar. Halef, Ramo'ya karşı beslediği kinden güç almaktadır. Süleyman'ın neden ölümüne engel olduğunu öğrenmeye çalışır.

Sibel ve Ramo arasındaysa duygusal anlar yaşanmıştır. Sibel, kalbi ve aklı arasında sıkışmıştır. Ramo'ya karşı duyduğu büyük aşk canını yakmaktadır. Ramo'nun yanından ayrılmak ve evine dönmeyi istemektedir. Fakat, Ramo'nun olmadığı bir hayatın nasıl olacağını da bilemez. Vicdanının sesini bastırmasını engelleyen sırlar öğrenmiştir. Babasının katiline karşı merhamet ve aşk duyguları beslemekten dolayı kendisinden nefret etmektedir. Fakat, ailesine karşı sorumluluklarını yerine getirmek için evden ayrılmayı göze alamaz.

YORUM EKLE