Recep İvedik 6 Netflix'e geliyor! Recep İvedik 6 Netflix'e ne zaman gelecek? İşte yayın tarihi

Şahan Gökbakar'ın çok sevilen serisinin son filmi Recep İvedik 6, Netflix'e geliyor. Hal böyle olunca Recep İvedik 6 Netflix'e ne zaman gelecek? Yayın tarihi belli mi? her yerde aranmaya başladı. İzlenme rekorları kıran seride Recep İvedik karakteri yeni maceralarıyla sevenleriyle buluşacak. Peki, Recep İvedik 6 yayın tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

Recep İvedik 6 Netflix'e geliyor! Recep İvedik 6 Netflix'e ne zaman gelecek? İşte yayın tarihi

Recep İvedik 6 Netflix'e ne zaman gelecek? Yayın tarihi belli oldu mu her yerde aranmaya başladı. 2019 yılında vizyona giren Recep İvedik 6, dijital yayın platformu Netflix kataloğunda yerini alacak. Haliyle filmi merak edenler ya da yeniden izlemek isteyen Netflix kullanıcıları Recep İvedik 6 Netflix yayın tarihi belli mi? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

Serinin son filminde, Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını konu ediliyor. Bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

RECEP İVEDİK 6 NETFLİX'E NE ZAMAN GELECEK?

Recep İvedik 6 filmi, 10 Nisan 2020 tarihinden itibaren Netflix platformundan izlenebilecek.

RECEP İVEDİK 6 OYUNCULARI ve KONUSU

Filmin kadrosunda; Şahan Gökbakar (Recep Ivedik), Nurullah Çelebi (Nurullah), Somer Karvan (Tur Rehberi) ve Furkan Bayraktar (Fazıl) yer alıyor. 

Recep İvedik 6 filmi; Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik'in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağırılmaktadır.

Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah'ı da yanına alarak Konya'ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya'da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya'ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye'ye geri dönmenin yolunu arar.

Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim AKSOY
Selim AKSOY - 5 ay Önce

Eba şeker kızlar