S Sport Digitürk neden yok? S Sport Hangi Kanalda? S Sport Digitürk hangi kanalda?

Ekranların en çok sevilen spor kanalı S sport Digitürk hangi kanalda? S Sport Digitürk neden yok? S Sport Digitürk'ten kayboldu. Peki S Sport nasıl izlenir? S Sport Digitürk nasıl ve ne zaman eklenecek. S Sport kanalı akıbeti merak ediliyor.

S Sport Digitürk neden yok? S Sport Hangi Kanalda? S Sport Digitürk hangi kanalda?

Ekranların en çok sevilen spor kanalı S sport Digitürk hangi kanalda? S Sport Digitürk neden yok? S Sport Digitürk'ten kayboldu. Peki S Sport nasıl izlenir? S Sport Digitürk nasıl ve ne zaman eklenecek. S Sport kanalı akıbeti merak ediliyor..

S Sport Digitürk kayboldu!

Ekranlarda Premier Lig ve Bundesliga gibi efsane iki ligi yayınlayan, ayrıca NBA ve GP yarışları haklarını da ellerinde bulunduran S Sport, Digitürk'ten çıktı. Peki S Sport Digitürk'ten neden çıktı? S Sport Digitürk geri dönecek mi merak ediliyor. Özellikle liglerin başlamasıyla S Sport daha çok aranan bir kanal oluyor. Ancak S Sports Digitürk'ten çıktı.

S Sport Digitürk'ten çıktı!

S Sport yapılan açıklamaya göre, "Türkiye'de spor yayıncılığına farklı bir vizyon getiren, dünyanın en önemli spor organizasyonlarının yayıncısı S Sport ile Bein Media Group bünyesindeki Digitürk Platformu arasındaki anlaşma 30 Ağustos 2020 tarihinde sona ermiştir. Digitürk yönetiminin geçmişe dönük yükümlülüklerini yerine getirmemesi ve geleceği yönelik olumlu adımlar atılamaması nedeni ile 4 Eylül 2020 saat 18:00 itibari ile S Sport kanalının Digitürk platformundaki yayını durdurulmuştur. Bizi izlemeye devam edin" açıklaması yapıldı.

S Sports nasıl izlenir?

S Sport plus uygulaması (ios, android), D-Smart 78. kanal, tv+ 77. kanal, Tivibu 74. kanal, kablo tv 240. kanal ve Vodafone TV 11. Kanal

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 14:05
YORUM EKLE