Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Aralık 2020 Çarşamba 22:32:33

Sadakatsiz 12. Bölüm izle 30 Aralık Kanal D Sakadatsiz son bölüm izle Asya yeni aşkıyla!

Sadakatsiz 12. bölüm izle. Kanal D ekranlarında sezonun dizisi Sadakatsiz yeni bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm izle! Her hafta çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz son bölüm izle. 30 ARalık Sadakatsiz yeni bölüm izle. 30 Aralık 2020 Çarşamba Sadakatsiz 12. bölüm izle. Sadakatsiz son bölüm tamamı sizlerle!

Sadakatsiz 12. bölüm izle. Kanal D ekranlarında sezonun dizisi Sadakatsiz yeni bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm izle! Her hafta çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz son bölüm izle. 30 ARalık Sadakatsiz yeni bölüm izle. 30 Aralık 2020 Çarşamba Sadakatsiz 12. bölüm izle. Sadakatsiz son bölüm tamamı sizlerle!

Sadakatsiz 12. Bölüm izle 30 Aralık Kanal D

Sadakatsiz 12. bölüm tek parça izle! Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz 12. bölüm tek parça izle! Sadakatsiz yeni bölüm izle. Her hafta çarşamba akşamları damga vuran Sadakatsiz son bölüm izle! Sadakatsiz 30 Aralık çarşamba akşamı son bölümünde Asya sürprizi yaşandı. İşte gelişmeler!

Sadakatsiz 12. Bölüm izle! Kanal D Sadakatsiz 30 Aralık yeni bölümü

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 12. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu! Diziseverlerin nefesini tutarak izlediği Sadakatsiz 12. bölümün yayınlanmasının ardından araştırmalar da başladı. Sakadatsiz 12. bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler “Sadakatsiz 12. bölüm izle”, Sadakatsiz 30 Aralık son bölümü izle seçeneklerini araştırıyorlar. Sadakatsiz 12. bölümde Volkan Mert’e oyun oynuyor. Mert tuzağa düşüp Bahar’la karşı karşıya geliyor! Volkan Mert’ten intikam alıyor. Sadakatsiz 12. bölümde heyecan doruktaydı. Sadakatsiz 12. bölüm izle seçeneğiyle haberimizin devamında sizlerle…

Sadakatsiz 12. bölümü 30 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00’da izleyicisiyle buluştu. Sadakatsiz izleyicisi, yeni bölümü nefesini tutarak izledi. Sadakatsiz 12. bölümünün Kanal D ekranlarında sona ermesinin ardından dizi severler de araştırmalara başladılar. Sadakatsiz 12. bölüm izle, Kanal D Sadakatsiz 30 Aralık yeni bölümü izle seçenkleri araştırılmaya başlandı. Sadakatsiz 12. bölüm full izle!

Sadakatsiz 12. Bölüm İzle! 30 Aralık Kanal D Sadakatsiz Son Bölümü izle

Sadakatsiz 12. bölümünde Volkan, Mert’ten intikamını alıyor! Daha önce Volkan’ın arkasından iş çevirip Asya ile birlikte olan Mert tuzağa düşüyor. Mert’in kadınla sarmaş dolaş hallerini Bahar’a gönderen Volkan böylece Mert’ten intikamını aldı. Mert ile Bahar karşı karşıya geliyorlar. Derin ise Volkan’ın son dönemdeki davranışlarından rahatsız olmaya başlıyor.

Asya’nın evine gece yapılan saldırı nefesleri kesti! Büyük panik yaşayan Asya, kar maskeli saldırganla yüz yüze geldi. Asya’yı şehirden göndermek için Volkan ile Selçuk’un planı olan bu saldırı, sınırları aştı! Asya büyük panik yaşasa da yardımına Bahar yetişti. Volkan da planı yapsa da olanların bu kadar büyüyeceğini tahmin edemedi!

Sadakatsiz 12. bölümü nefesleri kesti! Diziseverler özellikle Asya’ya yapılan saldırıda sahneleri nefeslerini tutarak izlediler! Sadakatsiz 12. bölüm izle seçenekleri de araştırılmaya başlandı.

Asya’nın Evine Saldırı! Volkan-Selçuk İşbirliği

Volkan ile Selçuk işbirliği yapıyor ve Asya’nın evine gece saldırmak için gidiyor. Selçuk, Volkan’la yaptığı anlaşmanın dışına çıkarak Asya’ya saldırıyor. Asya büyük panik yaşarken sesleri duyan Bahar, Asya’Ya yardım ediyor! Daha sonra Ali’Yi eve bırakmak için eve gelen ve durumu öğrenen Volkan, olayların çığırından çıktığını anlıyor. Kızgınlıkla suç ortağı Selçuk’a ulaşmaya çalışıyor. Bu sırada Derin de Volkan’ın nerede olduğunu düşünüp onu aramakla meşgul.

Volkan daha sonra Selçuk’a kızgınlıkla bağırıyor! Yaptıkları planın bu olmadığını ve çok ileri gittiğini, Asya’ya nasıl dokunduğunu soruyor! Volkan ile Selçuk bu planda karşı karşıya geliyorlar.

Sadakatsiz 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının reytinglerde başarılı dizisi Sadakatsiz 12. bölümü bu akşam yayınlandı. Diziseverler şimdi Sadakatsiz 13. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak yayınlandığında ilk biz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı