Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

9 Aralık 2020 Çarşamba 21:25:53

Son Güncelleme: 09/12/2020 21:25:21

Sadakatsiz 9. bölüm izle full 2 Aralık Kanal D Puhu TV son bölüm Aradan yıllar geçer

Sadakatsiz 9. bölüm izle 2 Aralık Kanal D aramaları şu sıralar Sadakatsiz izle Sadakatsiz 9. bölüm yotube izle Sadakatsiz son bölüm 2 Aralık izle gibi aramalar ile bu akşam kalbimizi güp güp attıran dizinin son bölümünü izlemek isteyen izleyicilerce çok soruluyor.  Sadakatsiz 2 Aralık ‘da Ali’ye neler oluyor diyeceğiz. Asya sakat mı kalacak diyeceğiz. yoksa Volkan yüzsüz yüzsüz yurda nasıl döner mi diyeceğiz.

Sadakatsiz 9. bölüm izle. Henüz Doctor Foster’den haberi olmayan izleyici Sadakatsiz dizisinin başlaması ile birlite kesinlikle ki Sadakatsiz nasıl bitecek diye arama yapmıştır illa ki diyoruz ve Sadakatsiz 9. bölüm izle linkine lafı biraz uzatarak geçmek istiyoruz. Yüzsüz bir koca, akıllı okumuş karısının intikamı… Hepimizin korkmaya başladığı Asya karakterinin hayatının anlatıldığı Sadakatsiz 9. bölüm izle linki de ggogle tarafından çok araştırıldığı gözler önüne seriliyor.  Volkan her seferinde Asya’nın tuzağına düştüğü Sadakatsiz 9. bölüm izle linkinde hepimiz Asya için endişeliyiz. Bu bölümde de dizlerimizin bağı adeta çözülecek… Asya sakat mı kalcak. Sadakatsiz 9. bölüm izle linkinde ağzımız yine açık kalacak. Hep Asya Asya tehlikeli kadın derken piyasaya bir de li çıkacak. Hem de aradan 2 yıl geçmiş olacak. Üzerinden ne sular akmış olacak ki…. Volkan ve Derin uzun ince yoldan geri döneecek. hem de yanlarına taktığı 3. kişi… evlatları ile…. Sadakatsiz 9. bölüm 2 Aralık 2020 son bölüm izle linki de yine herkesin çenesini yoracak, elleri,n, birbirine susmaktan bağlatacak…. Demed, demeyin… Her bölümde kadının gücüne ortaklık ettiğimiz Sadakatsiz 9. bölüm izle linkinde u kere Asya biraz çaresizmiş gibi duracak. Anesinin verdiği yüzüğü geri isteyen Volkan Asya’yı iyice çileden çıkarttığı ve atık oğlu ile alakalı bir yalanın ortaya atması gerekliliğinin süregeldiği Sadakatsiz son bölüm de Asya bir dayak yedi ki… Ama sonunda kazanan yine kendi oldu. Sadakatsiz 9. bölüm full izle sadakatsiz yeni bölüm bitmesi akabinde aranmaya başladı bile. Sadakatsiz  9. bölüm izle linkinde Volkan yurt dışına adeta geçmişinden ve oğlundan kaçarcasına gittiğini gördük ve tığış tıpış da yurda geri döndü. . Sadakatsiz 9. bölüm izle 2 Aralık Kanal D aramaları şu sıralar Sadakatsiz izle Sadakatsiz 9. bölüm yotube izle Sadakatsiz son bölüm 2 Aralık izle gibi aramalar ile bu akşam kalbimizi güp güp attıran dizinin son bölümünü izlemek isteyen izleyicilerce çok soruluyor.  Sadakatsiz 2 Aralık ‘da Ali’ye neler oluyor diyeceğiz. Asya sakat mı kalacak diyeceğiz. yoksa Volkan yüzsüz yüzsüz yurda nasıl döner mi diyeceğiz. Ya da BAhar2ın volkan a yardım etmek istememesine de aferin diyeceğiz. Çarşamba akşamını revaca çıkartan çok kuvvetli dizi Sadakatsiz Kanal d ‘den sonra bilindiği üzere Puhu TV’de de yayınlanıyor.  Uzatmadan izlemek isterseniz Sadakatsiz dizisini PUHU TV üzerinden Sadakatsiz 9. bölüm izle PUHU tv araması ile de ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz 9. bölüm izle 2 Aralık

Geçtiğimiz haftalarda Bahar’a hepimiz gıcık olmuştuk Çünkü kadın kadını kötüler kıskanır dedirten hareketler Bahar’dan gelmişti. Ancak bu bölüm de Yani Sadakatsiz 9. bölüm izle linki yazarak ulaştığınızda göreceksiniz ki, Bahar ilk defa Asyann yanında olacak bir nevi kadın dayanışması yaşanacak.  İntikam alevi Asya’nın adeta dudaklarından kırmızı ruju ile fışkırırken, tehlikeli kadın Eyşan’ı da geçen Asya daa neler yapacak neler. … Volkan borçlularına borcunu ödeyememiştir bir de üzerine Ali’nin hasreti eklenmiştir. İlk başlarda Ali annesini suçlarken Asya yine öyle bir kurnazlık yapıyor ki!!! Ali, babası volkan2ın annesi Asya’ya deli gibi saldırdığına şahitlik ediyor… Nedenini bilmese de bu dakkadan sonra babasını kovalıyor. Tabi bir de Ali’nin babası ve Derin’i aynı evde kaldığını görmesi iyice olayları sarpa sardırıyor.Volkan içindeki durumdan çıkamayacak hale geliyor. Tabii ki izleyici bu duruma Sadakatsiz 9. bölüm izle linkinde de üzülmüyor. Volkan2ın terki diyar yapacağı ve aradan uzatmalı zaman geçeceği Sadakatsiz 9. bölüm izle linkin de Asya’yi yine kırmızı ruj ile göreceğiz.  Biraz uzatacağız demiştik…. Şimdi de gelelim Sadakatsiz 9. bölüm izle linki detaylarına… Bizlere adeta kalp krizi geçirtceksahnelere ramak kala yeni bölüme de ulaşmış bulunmaktyız.

Sadakatsiz Asya’nın planını gören şeytanı bile ağzı açık kalıyor. Bu akşam yayınlanan Sadakatsiz 9. bölümde neler oldu? Sadakatsiz 9. bölüm izle ve Sadakatsiz 9. bölüm full izle linklerinin detayları neler? Sadakatsiz 9. bölüm yani çok merak edilen Sadakatsiz 2 Aralık 2020 Çarşamba günü neler olduğu konusunda incecik detayları sunacağız.  Bu detayları biraz yorum çerçevesinde yazsak da napalım biz de kendimizi tutamıyoruz. Tabi bu yorumlar sadece karakterlere… Gerek oyuncularının başarısı gerekse de senaristlerin ve apımcların özellikle de yönetmenin başarısı bizlere sadece aferin Asya dedirtiyor. İşte Sadakatsiz 9. bölüm izle linki bizleri Sadakatsiz nice bölümlere iteceğe benziyor.

Sadakatsiz9. bölüm en üzücü sahne

Kocasının hain dövüşü sonrasında Asya’nın vücudunda his kaybı yaşadığını görmekte olduk.. Asya sakat mı kalacak diye sormaktan alıkoyamazken kendimizi böyle bir şey olmayacak tabi. .  Ve aradan 2 sene geçmiştir. Asya ile Volkan boşanmış. Alinin velayeti de asya da kalmıştır. Aradan geçen zaman da Tekirdağ’da muhteşem binalar yapılmıştır Asya bu muhteşem dairelerden birisini görmeye gider .  Ve gelince Elinde Bir davetiye görür ve şoka uğrar . Davetiyenin arkasında partimize davetlisiniz yazar ve davetiyede Volkan derin ve bebeklerinin resmi vardır . Volkan ve derin evlerinde Parti vermekte ve davetiye de arkadaşlara dağıtmaktadırlar.

Görünen o ki  Volkan Asya’dan intikam almak için her yolu derecek…  Ali’yi  bile buna alet edilecektir … Volkan Ali’ye Oğlum benden nefret etme Ne yaptıysam seni sevdiğim için yaptım ve sana artık daha çok zaman ayırmak istiyorum der ….

Diğer dizilerin bile gününü değiştiren Sadakatsiz 9. bölüm izle linkinde Volkan’ı sil baştan hayata dönmesini izlediniz. Sadakatsiz PUHU TV izle de demeniz akabinde Sadakatsiz 9. bölüm Puhu TV izleyebilirsiniz. Sadakatsiz 9. bölüm izle linkini dizinin bitmesi ile birlite 1 hafta boyunca onbinlerce kişi tarafından aranacağına eminiz.  Sadakatsiz 9. bölüm izle, Sadakatsiz 9. bölüm full izle gibi aramalarınız ve  Sadakatsiz 9. bölüm Puhu ve Sadakatsiz 9. bölüm Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı