Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Ocak 2021 Salı 20:50:51

Son Güncelleme: 12/01/2021 20:51:03

Sadakatsiz hayranları kötü haber! Final kararı! Sadakatsiz uyarlaması Doctor Foster ekibi kararı verdi

Sadakatsiz hayranlarına kötü haber! Yayınlandığı her çarşamba akşamı yüksek rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi ekran macerasını tamamlıyor. Orjinal formatı Doctor Foster olan dizinin hikayesi değiştirilmesine izin vermedi. Orjinal formatı sadece 10 bölüm olan Doctor Foster dizinin hakları nedeniyle 13 bölüm sonrası yayından kaldırılma kararı aldı. Şimdi Kanal D ve Sadakatsiz ekibinin önünde iki yol bulunuyor.

Kanal D ekranlarında rekorlar kıran Sadakatsiz dizisi final yapıyor. Yayınlandığı çarşamba akşamı en çok izlenen dizi olan Sadakatsiz bitiyor. Peki Sadakatsiz neden final yapıyor? Sadakatsiz nasıl bitecek sorusu yanıt buldu. İşte Sadakatsiz ve Doctor foster ekibi arasında yaşanan son gelişme!

Sadakatsiz final yaparak bitiyor..

Kanal  D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz bitiyor! Sadakatsiz dizisi final kararı aldı. Orjinal formatı Doctor Foster uyarlaması olan dizi 13 bölümlük anlaşması sona eriyor. Orjinal formatında 10 bölüm olan Sadakatsiz dizisine senaryo dışına çıkamazsın uyarısı geldi. Bu sebeple Sadakatsiz dizisi 13. bölümde final yaparak yayın hayatını sonlandırabilir.

Sadakatsiz final yapıyor!

Sadakatsiz dizisi Doctor foster uyarlamasının dışına çıkamayacak. Doctor Foster yapım ekibi Sadakatsiz dizisinde orjinal formatı dışına çıkamazsınız yaptırımı geldi. Doctor Foster orjinal formatına göre dizi 13. bölümde final yapmak zorunda kalacak. 2 hafta sonra 1 ay araya girecek Sadakatsiz dizisi yeni bir çözümleme sürüyor.

Doctor Foster orjinali nasıl bitiyor?

Doctor Foster dizisi 5 bölümden oluşan 2 sezonluk bir dizi. Doctor Foster’de Ali tek başına yaşama kararı alarak evi terk etmesiyle sona erecek. Volkan Asya’yı unutamayacak ve Derin’i Asya’ya benzetmeye çalışacak. Ancak Derin ve ailesi Volkan’ı kovarak onu kimsesiz ve parasız bırakacak. İntihar etmek üzereyken Asya Volkan’ı kurtaracak ve dizi bittecek.

Bu Doctor Foster senaryosu 13 bölümle tamamlanacak ve Sadakatsiz için Doctor Foster uyarlaması bitecek.

Aynı isimle devam edebilir..

Daha önce Kore dizileriyle ATV bir çok konuda kafa kafaya gelmişti. Senaryo değişikliğini kabul etmeyerek orjinal format yazısını iptal ederek yoluna devam etmişti. Şimdi de yine bu format sona erip Sadakatsiz yeni bir diziymiş gibi Şubat ayında 14. bölümle yayın hayatına devam edebilecek.

Kanal D çok uzun zaman sonrası dizi tutturması nedeniyle az maliyetli Sadakatsiz dizisine yeni oyuncular katarak senaryoya devam kararı alacak.

Sadakatsiz ve RTÜK arasında da final ve yayından kaldırmak için şikayetler davalar sürse de Kanal D bu cezaları üstleniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı