Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Kasım 2020 Çarşamba 15:47:29

Sadakatsiz’de beklenen sahne bu akşam yayınlanacak mı ?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in fragmanını izleyenler ve dizinin sıkı takipçileri dizinin o sahnesini bekliyor ! Asya’nın Volkan’ın aldattığını Derin ve Derin’in ailesine açıkladığı sahne sabırsızlıkla bekleniyor. Sadakatsiz’in 6. bölümünde bu akşam Asya, Volkan’ın aldattığını söyleyecek mi ?

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerini oynadığı Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de nefesler tutuldu. Heyecanın dorukta olduğu, gerilimin ve heyecanın 1 saniye olsun bitmediği dizinin beklenen sahnesi bu akşam yayınlanacak.

Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteri Caner Cindoruk’un aldatması karşısında sessizliğini koruyor. Ancak Asya’nın bu sessizliğinin ardında ne fırtınalar kopuyor ! Asya’nın geçtiğimiz haftaki bölümde Volkan’ın en yakın arkadaşı olan Mert ile beraber olup Volkan’ı aldatması çok konuşulmuştu. Asya, Volkan’ın iş ile ilgili evraklarını alabilmek ve Volkan’a karşı cephe oluşturmak için Mert’in teklifini kabul etmişti. Ayrıca Volkan’ın Asya’ya ilgi göstermemesi ve Asya’nın kendisini güzel hissetmemesi de Asya ve Mert’in birlikte olmasına sebep olmuştu.

Sadakatsiz 5. bölümün bitmesi ve Sadakatsiz 6. bölümün fragmanının yayınlanması ile nefesler tutuldu. Sadakatsiz 6. bölüm fragmanındaki detaylar şaşırttı. Sadakatsiz beklenen sahne bu akşam gelecek mi yoksa tüm bunlar seyirciyi heyecanlandırmak için bir oyun mu ?

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı