Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Kasım 2020 Perşembe 10:11:22

Sadakatsiz’in intikam sahnesi olay oldu !

Dün akşam 6. bölümüyle ekranlara gelen Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de yer yerinden oynadı. Sadakatsiz’in son bölümünde yaşanan intikam sahnesi Türkiye gündeminde olay oldu ! Asya’nın Volkan’ın aldatmasını Derin ve Derin’in ailesinin önünde bildiğini açıklamasıyla olanlar oldu.

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle ortalığı yıktı geçti. Sadakatsiz 6. bölüm ile uzun bir süre konuşulmaya devam edeceğe benziyor. Peki, Sadakatsiz 6. bölümde yaşanan intikam sahnesi bir diğer adıyla beklenen sahne de neler oldu ?

Sadakatsiz’in beklenen sahnesinde Asya, kocası Volkan’ın kendisini aldattığını dizinin ilk bölümünden itibaren biliyordu. Ancak bazı şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Asya sorunları, olayları düzeltmeye çalıştıkça Volkan düzelmek yerine türlü türlü yalanlar söylemeye devam etti. Artık bu ilişkinin düzelmeyeceğini oğlu için bile olsa yapamayacağını anlayan Asya, intikam planlarına başladı.

Son bölümde plansız ve çok doğal gelişen intikam sahnesi, olay oldu. Volkan’ın Asya’yı Derin ile aldatmasını Derin ve Derin’in ailesi önünde söylemesiyle olanlar oldu. Bu yaşanan intikam sahnesi sosyal medyada da çok konuşuldu. ‘Sadakatsiz’ dizisi Twitter’da uzun bir süre ilk sırada TT oldu. Sadece dizi de değil, Cansu Dere ve Ezel dizisinde oynadığı Eyşan karakteri de en çok konuşulan başlıklar arasında yerini aldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı