Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Kasım 2020 Pazartesi 12:20:24

Sadakatsiz’in Selçuk’u sevgilisiyle kameralara yakalandı !

Son dönemlerin en popüler dizilerinden olan ve her hafta reyting rekoru kıran dizisi Sadakatsiz’in yakışıklı oyuncusu kameralara yakalandı. Sadakatsiz dizisinde selçuk karakterine can veren Tarık Emir Tekin eczane çıkışında sevgilisiyle görüntülendi. Şevval Sam’ın yakışıklı oğlu dizide oynadığı Selçuk karakteri ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve çarpıcı senaryosu ile reyting rekorları kıran Sadakatsiz’in Selçuk’u eczane çıkışında kameralara yakalandı. Kız arkadaşıyla beraber eczane çıkışında görüntü veren Tarık Emir Tekin, muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmadı.

İlk kez sevgilisi Sofia ile görüntü veren Tarık Emir Tekin’in keyfi yerindeydi. Başarılı oyuncu dizide canlandırdığı karakterin, kız arkadaşına şiddet uygulamasının onu da derinden etkilediğini belirtti. Kadına şiddet uygulayan birini canlandırıyor olmanın zorluğunu çektiğini söyledi. İzleyenlerin eleştirilerine de yanıt verdi.

Şevval Sam’ın yakışıklı oğlu Tarık Emir Tekin: “Oynadığım karakter tabii ki izleyince kötü hissettiriyor’ diyen Tarık Emir Tekin “Tabii ki izleyince kötü hissettiriyor. Partnerim Nazlı Bulum’un oynadığı ‘Nil’ karakterini de o halde görünce zaten içim parçalanıyor. Ben oynarken de güçlük çekiyorum fakat bunu sorumluluk olarak görüyorum” diyerek rol gereği de olsa şiddet uygulayan bir bireyi canlandırmanın onu da zorladığını belirtti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı