Sefirin Kızı 12. bölüm izle Star TV 9 Mart 2020 Puhu TV Son bölümü puhutv Tamamı

Sefirin Kızı 12. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölümü izle. Sefirin Kızı 9 Mart 2020 yeni bölüm tek parça izle! Yayınlandığı gün rekorlar kıran Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı! Sefirin Kızı 9 Mart 2020 son bölüm seyret. Sefirin Kızı son bölüm tek parça seyret yayını sizlerle. Sefirin Kızı Puhutv 9 Mart 2020 tamamı izle!

Sefirin Kızı 12. bölüm izle Star TV 9 Mart 2020 Puhu TV Son bölümü puhutv Tamamı

Sefirin Kızı 12. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölümü izle. Sefirin Kızı 9 Mart 2020 yeni bölüm tek parça izle! Yayınlandığı gün rekorlar kıran Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı! Sefirin Kızı 9 Mart 2020 son bölüm seyret. Sefirin Kızı son bölüm tek parça seyret yayını sizlerle. Sefirin Kızı Puhutv 9 Mart 2020 tamamı izle!

Sefirin Kızı 12. bölüm izle! 

Star TV ekranlarının en çok sevilen dizisi Sefirin Kızı 12. bölüm izle! Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölüm tek parça izle. 9 Mart 2020 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi izle. Sefirin Kızı 12. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı 12. bölüm tamamı tek parça izle!

Sefirin Kızı 12. bölüm izle 9 Mart 2020!

Sefirin Kızı son bölümü yayınlandı. Ekranlarda rekorlar kıran Sefirin Kızı 12. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı 9 Mart 2020 yeni bölümü ekranlara geliyor. Sefirin Kızı tek parça izle! Sefirin Kızı tamamı izle! Star TV Sefirin Kızı 9 mart 2020 bölümü tamamı izle!

Ekranların yeni dizisi Seferin Kızı son bölümü ile dikkat çekmeyi başardı. Peki, Seferin Kızı son bölümünde neler yaşandı? Sancar, Nare'nin masum olduğunu öğrendi mi? Akın, Zehra'ya ne yapacak? Müge, Akın'ı bıçaklayacak mı? Nare neden korkuyor? 

Star TV'nin sevilen dizisi Seferin Kızı yeni bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Nare ve Sancar'ın destansı aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin çekimleri Muğla'da yapılıyor. Heyecan dolu Seferin Kızı son bölümü yayınlandı. Sancar, geçmişin peşini bırakmamaya niyetlidir. Nare'nin kendisinden sakladığı sırları öğrenmeden rahat edemeyeceğini kabul eden Sancar, şüphe denizinde yüzmektedir. Sancar'ın kendisine inanmaması Nare'yi halen üzmektedir.

Sancar'ın başının derde girmesini hiç istemez, ama masumiyetinin de ortaya çıkmasını umut etmektedir. Akın, yeniden Muğla'ya dönmüştür. Bu seferki hedefiyse Zehra olur. Bambaşka bir kimliğe bürünen Akın, Nare'nin peşini bırakmaya niyetli değildir. Bir yandan da Müge ile irtibat kurar. Müge'nin kendisine duyduğu aşka güvenen Akın, büyük bir hata yaptığını geç fark edecektir. Müge'nin aşkı devam etmektedir ama inancı da sarsılmıştır.

Yıllardır büyük bir aşkla bağlı olduğu Akın'ın aslında Nare'yi sevdiğini kabullenmeye başlamıştır. Gediz içinse Nare'ye duyduğu aşkı saklamak zor bir hal almıştır. Melek'in okula yazılmasıyla birlikte Nare ve Sancar'ın ortak konuları artmıştır. Onları yan yana görmek Gediz'in içini parçalamaktadır. Zehra'nın ortadan kaybolmasıyla birlikte Sancar'ın şüpheleri sonuca erer. Nare'ye büyük bir haksızlık yaptığını kabul etmek zorunda kalır. Nare'ye adıyla seslenen Sancar, geçmişte yaptığı hatanın bedelini en ağır şekilde ödemektedir. Zira, Nare'nin kendisini affetmeyeceğini bilir. Menekşe ile evli olduğunu da hatırlar. Bir yanda ailesi diğer yanda çocukluk aşkı Nare arasında çaresiz ve kimsesiz kalmıştır. Hayattaki tek tutanağı kızı Melek olur.

Sefirin Kızı 12. bölüm tek parça izle 9 mart 2020

Show TV'nin fenomen dizisi Seferin Kızı heyecan ve gerilimi bir arada sunuyor. Peki, Seferin Kızı son bölümünde neler oldu? Nare ve Sancar neden kavga ediyor? Akın, Nare'ye ulaşmak için ne yapıyor? Nare, Sancar'ın gerçekleri öğrenmesini engelleyebilecek mi? 

Sefirin Kızı 9 Mart 2020 son bölümü Puhutv izle!

Ekranların beğeniyle takip edilen dizisi Seferin Kızı bomba gibi bir bölümle seyirci karşısına çıktı. İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizi sürükleyici konusu ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciden tam not aldı. Merakla takip edilen Seferin Kızı son bölümü yayınlandı. Nare ve Sancar geçmişin sırlarını yeniden tartışmaya başladı. Sancar'ı korumak için Akın'dan uzak durmasını sağlamak isteyen Nare, başarılı olamayacağını kabullendi. Gediz'in de yardımıyla Sancar'ı gözetim altına almaya çalıştı.

Akın'ın yeniden Türkiye'ye gelmesiyle birlikte tehlike artmıştı. Ne olursa olsun Nare'den vazgeçmeye niyeti olmayan Akın, kendisine yeni hedefler belirlemişti. Sancar'ın ailesindeki en zayıf halka olan Zehra'ya oltayı attı. Bacağındaki sorun nedeniyle kalbini aşka kapatan Zehra, Akın'ın oyununa geldi. Sancar, kardeşinin tehlikede olduğunu öğrenince hemen harekete geçti. Akın'ın diğer hedefiyse Müge oldu. Müge ile görüşen Akın, Nare'nin anlattığı şeylerin gerçek olmadığını söyledi.

Nare'nin hasta olduğu konusunda Müge'yi ikna etmeye çalıştı. Müge, Akın'a duyduğu aşka rağmen bu sefer oyuna gelmemeye kararlıydı. Akın'ın yıllarca kendisini kullandığının farkındaydı. Yine de ona karşı duyduğu aşk, aklının sesini bastırmayı başarıyor. Nare'nin marinada çalışmasını kabullenmek zorunda kalan Sancar, ona yakın olmanın yollarını aramaya başladı. Melek'in okula başlaması da Sancar için güzel bir gelişme oldu. Menekşe'nin tüm tepkilerine rağmen Nare'den uzak kalamıyordu. Akın'ın kız kardeşi Zehra'yı kaçırdığından şüphelenen Sancar, uçurumun kıyısına geldi. Nare'nin geçmişte haklı olduğunu anlamaya başlıyordu. Yıllar sonra ilk kez Nare'ye Seferin Kızı demekten vazgeçmiş ve adıyla hitap etmişti. Nare ve Sancar için yepyeni bir sayfa açılıyordu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 23:06
YORUM EKLE