Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Mart 2020 Pazartesi 22:36:45

Sefirin Kızı 13. bölüm izle Star TV 16 Mart 2020 Puhu TV Son bölümü puhutv Tamamı

Sefirin Kızı 13. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölümü izle. Sefirin Kızı 16 Mart 2020 yeni bölüm tek parça izle! Yayınlandığı gün rekorlar kıran Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı! Sefirin Kızı 16 Mart 2020 son bölüm seyret. Sefirin Kızı son bölüm tek parça seyret yayını sizlerle. Sefirin Kızı Puhutv 16 Mart 2020 tamamı izle!

Sefirin Kızı 13. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölümü izle. Sefirin Kızı 16 Mart 2020 yeni bölüm tek parça izle! Yayınlandığı gün rekorlar kıran Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı! Sefirin Kızı 16 Mart 2020 son bölüm seyret. Sefirin Kızı son bölüm tek parça seyret yayını sizlerle. Sefirin Kızı Puhutv 16 Mart 2020 tamamı izle!

Sefirin Kızı 13. bölüm izle! 

Star TV ekranlarının en çok sevilen dizisi Sefirin Kızı 13. bölüm izle! Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı izle! Sefirin Kızı son bölüm tek parça izle. 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi izle. Sefirin Kızı 13. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı 13. bölüm tamamı tek parça izle!

Sefirin Kızı 13. bölüm izle 16 Mart 2020!

Sefirin Kızı son bölümü yayınlandı. Ekranlarda rekorlar kıran Sefirin Kızı 13. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı 16 Mart 2020 yeni bölümü ekranlara geliyor. Sefirin Kızı tek parça izle! Sefirin Kızı tamamı izle! Star TV Sefirin Kızı 16 Mart 2020 bölümü tamamı izle!

Ekranların sevilen dizisi Seferin Kızı son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Seferin Kızı son bölümünde neler yaşandı? Nare, Sancar’ı affedecek mi? Sancar ve Gediz neden kavga ediyor? Menekşe, Nare’ye nasıl iftira atıyor? 

Seferin Kızı yeni bölümünde de duygu dolu anlar yaşandı. Pazartesi akşamlarına ambargo koyan dizi güçlü oyuncu kadrosunu sürükleyici senaryosuyla desteklemeyi başardı. Nare ve Sancar’ın destansı aşk hikayesinin anlatıldığı dizi de aşk, ihanet ve güven temaları işleniyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Seferin Kızı son bölümü ile seyirciyle buluştu. Nare, Sancar’ın artık gerçekleri öğrenmesinden dolayı mutlu olmuştur. 9 sene önce Sancar’a anlatmaya çalıştığı fakat inandıramadığı her şey açığa çıkmaya başlamıştır.

Sancar, Akın’ın Nare’ye tecavüz etmeye çalıştığı görüntüleri gözyaşları içerisinde izlemiştir. Büyük bir pişmanlık ateşinde yanmaya başlayan Sancar, yaptığı hatanın bedelini en ağır şekilde ödemektedir. Sancar, yıllar sonra ilk kez Nare’ye adıyla seslenmiş, ona  kendisini affetmesinin bir yolu olup olmadığını sormuştur. En yakın arkadaşı Gediz’e sığınan Nare ise Sancar’ı affedemeyeceğini ilk kez yüksek sesle söylemiştir. Sancar ve Nare arasındaki yakınlaşmadan rahatsız olan Menekşe, yeni bir plan yapar. Sancar’ın ne kadar kıskanç olduğunu bilmektedir. Gediz’i kullanarak Sancar ve Nare’nin arasının bozulmasını ve evliliğini korumaya çalışır.

Sancar, Nare ve Gediz arasında bir ilişki olduğuna inanmaktadır. Nare, Menekşe’den hesap sormak için konağı basar. Tam o esnada Kavruk’un nişan töreni yapılmaktadır. Nare’nin en büyük destekçisi ise Elvan olmuştur. Menekşe’nin saçlarına yapışan Elvan, Nare’yi de zor durumda bırakır. Sancar ne kadar denerse denesin Nare’ye güvenmekte zorluk çekmektedir. Nare, Sancar’ın yeniden saldırısını uğrayınca çileden çıkar. İkili arasındaki ilişki kopma noktasına gelir. Melek’te annesinden yana tavır takınınca Sancar yalnızlığa gömülür.

Sefirin Kızı 13. bölüm izle tek parça tamamı

Show TV’nin fenomen dizisi Seferin Kızı heyecan ve gerilimi bir arada sunuyor. Peki, Seferin Kızı son bölümünde neler oldu? Nare ve Sancar neden kavga ediyor? Akın, Nare’ye ulaşmak için ne yapıyor? Nare, Sancar’ın gerçekleri öğrenmesini engelleyebilecek mi? İşte detaylar…

Sefirin Kızı 13. bölüm izle 16 Mart 2020 Pazartesi tek Parça

Ekranların beğeniyle takip edilen dizisi Seferin Kızı bomba gibi bir bölümle seyirci karşısına çıktı. İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizi sürükleyici konusu ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciden tam not aldı. Merakla takip edilen Seferin Kızı son bölümü yayınlandı. Nare ve Sancar geçmişin sırlarını yeniden tartışmaya başladı. Sancar’ı korumak için Akın’dan uzak durmasını sağlamak isteyen Nare, başarılı olamayacağını kabullendi. Gediz’in de yardımıyla Sancar’ı gözetim altına almaya çalıştı. Akın’ın yeniden Türkiye’ye gelmesiyle birlikte tehlike artmıştı. Ne olursa olsun Nare’den vazgeçmeye niyeti olmayan Akın, kendisine yeni hedefler belirlemişti.

Sancar’ın ailesindeki en zayıf halka olan Zehra’ya oltayı attı. Bacağındaki sorun nedeniyle kalbini aşka kapatan Zehra, Akın’ın oyununa geldi. Sancar, kardeşinin tehlikede olduğunu öğrenince hemen harekete geçti. Akın’ın diğer hedefiyse Müge oldu. Müge ile görüşen Akın, Nare’nin anlattığı şeylerin gerçek olmadığını söyledi. Nare’nin hasta olduğu konusunda Müge’yi ikna etmeye çalıştı. Müge, Akın’a duyduğu aşka rağmen bu sefer oyuna gelmemeye kararlıydı. Akın’ın yıllarca kendisini kullandığının farkındaydı. Yine de ona karşı duyduğu aşk, aklının sesini bastırmayı başarıyor. Nare’nin marinada çalışmasını kabullenmek zorunda kalan Sancar, ona yakın olmanın yollarını aramaya başladı.

Melek’in okula başlaması da Sancar için güzel bir gelişme oldu. Menekşe’nin tüm tepkilerine rağmen Nare’den uzak kalamıyordu. Akın’ın kız kardeşi Zehra’yı kaçırdığından şüphelenen Sancar, uçurumun kıyısına geldi. Nare’nin geçmişte haklı olduğunu anlamaya başlıyordu. Yıllar sonra ilk kez Nare’ye Seferin Kızı demekten vazgeçmiş ve adıyla hitap etmişti. Nare ve Sancar için yepyeni bir sayfa açılıyordu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı