Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 21:44:18

Son Güncelleme: 10/11/2020 21:43:56

Sefirin Kızı 27. bölüm izle 9 Kasım 2020 Star TV Puhutv son bölüm Gediz’i resmen harcadılar

Sefirin Kızı 27. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı son bölüm izle! Sefirin Kızı 27. bölüm tamamı izle. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Sefirin Kızı 27. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı 27. bölüm tamamı izle. Her hafta rekorlar kıran Sefirin Kızı 9 Kasım pazartesi yeni bölümü seyirciyi isyan ettirdi. Gediz’i harcadılar!

Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 27. bölüm izle. Sefirin Kızı 27. bölüm tek parça izle. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Sefirin Kızı 27. bölüm tamamı izle. 9 Kasım Sefirin Kızı son bölüm izle. Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı tek parça tamamı izle.

Sefirin Kızı 27. bölüm izle!

Star TV ekranlarında rekorlar kıran Sefirin Kızı 27. bölümü ekranlara geldi. Sefirin Kızı 27. bölüm izle! Sefirin Kızı 27. bölüm tek parça izle. 9 Kasım Pazartesi ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinde seyirci isyan etti. Gediz’i neden harcadınız?

Gediz hayranları ayaklandı!

Sefirin Kızı dizisi 27. bölümde seyircinin haklı isyanı dikkat çekti. Gediz karakteri resmen kötü karakter yapıldı. Dizinin ana karakteri olan Sancar Efe ve Nare aşkını geçen ve yan rol olarak başrolden çok sevilen Gediz karakteri senaryo gereği kötü bir karakter yapıldı. Sosyal medya Sefirin kızı 27. bölüm sonrası  Gediz Nare aşkını istiyor ancak Engin Akyürek çok ayıp olur diye Gediz kötü karakter gösteriliyor.

Sefirin Kızı Akın öldü mü?

Sefirin Kızı 27. bölümde en çok merak edilen soru Akın öldü mü? Sefirin Kızı Akın nerede ve yaşayacak mı soruları sık sık arayacak. Ortalarda olmayan akın bi yerden çıkıp gelecek mi merak ediliyor.

Efeoğullarına torun geliyor!

Sefirin Kızı son bölümde Efeoğullarına torun geliyor müjdesi ortalığı karıştıracak. Sefirin Kızı Menekşe hamile mi? Sefirin Kızı son bölümde torun kimde sorusu cevap ararken boşanma aşamasında Menekşe yalan mı söylüyor gerçek mi cevap arayacak.

Sefirin Kızı 27. bölüm izle

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı gerilim dolu anlar sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Sefirin Kızı 27. bölümü yayınlandı. Peki, Sefirin Kızı 27. bölümünde neler yaşandı? Sancar iyileşecek mi? Akın’ın kardeşi Sahra’nın planı ne olacak? Nare, Sancar’ı affedecek mi? İşte detaylar…

9 Kasım sefirin Kızı son bölüm izle!

Ekranların heyecan yüklü dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi de aşkın en güzel hali anlatılıyor. Nare ve Sancar’ın destansı aşk hikayesi ihanet, güven ve kıskançlık temaları etrafında şekilleniyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Sefirin Kızı 27. bölümü ile ekran yolculuğunu sürdürdü.

Sancar, Nare’nin hayatını kurtarmak için uçurumdan aşağıya düşmüştür. Akın’ı da yanında götüren Sancar, yıllar önce yaptığı büyük hayatının bedelini ödemek ister. Sancar, uçurumdan düşmesine rağmen ölmemiştir. Lakin, aynı şey Akın için geçerli olmaz. Akın, bugüne kadar yaptığı tüm kötülüklerle toprağın altına girmiştir. Fakat, Nare ve Sancar’ın hayatını mahvetmeye devam edecektir. Zira, Akın’ın kız kardeşi Sahra ortaya çıkar. Akın’ın intikamını almak için gelen Sahra’nın planları vardır. Gediz, Akın’ın ölmesinin ardından rahat bir nefes alır. Zira, kimsenin Nare’ye zarar vermesini istememektedir. Sancar’ın sağlık durumu düzelmeye başlamıştır. Fakat, bacaklarını hissedemez. Bu durum çok sinirlenmesine ve üzülmesine neden olmuştur. Nare ve Melek, Sancar’ın en büyük destekçileri olacaktır. Nare, konağa yerleşmeye karar verir.

Bir zamanlar zorla tutulduğu evde kendi rızası ile kalmasının tek sebebi vardır. Sancar’ın yeniden ayağa kalkması için ona güç vermeye çalışmaktadır. Sancar, çok zorlanmasına rağmen kızının ve sevdiği kadının isteğini geri çevirmez. Fizik tedavi sürecinde onların desteğini arkasına alarak yeniden ayağa kalkar. Bu esnada Sahra da Sancar’a yaklaşma planlarının ilk hamlesini gerçekleştirir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı