Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Kasım 2020 Çarşamba 21:00:53

Son Güncelleme: 11/11/2020 20:59:39

Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı izle 16 Kasım Star TV Sencer kendini gömüyor

Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı neler olacak? Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı izle. Sefirin Kızı 16 Kasım 2020 pazartesi fragmanı çıktı mı? Sefirin Kızı 16 Kasım son bölüm fragmanı neler olacak?

Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı merak ediliyor. Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı neler olacak? Sefirin Kızı 28. bölüm yeni bölüm fragmanı ses getiriyor. Peki 16 Kasım Sefirin Kızı son bölüm fragmanı neler olacak? Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı sizlerle!

Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı aksiyon ve dramı bir arada sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanında neler yaşandı? Sancar yürümeye başlayacak mı? Sahra, Sancar’a ne yapacak? İşte detaylar…

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı heyecanın dozajını yükseltmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi reyting oranlarını artırmayı başardı. Çukur ve Yasak Elma gibi dizilerle reyting savaşları veren Sefirin Kızı farklı konusuyla seyircinin dikkatini çekiyor. Muğla’da çekimleri devam eden dizi de Nare ve Sancar’ın imkansız aşk hikayesine tanıklık etme fırsatı yakalıyoruz. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Sancar’ın tedavi süreci hız kesmeden devam etmektedir. Lakin, çok zorlu bir süreç olduğu için ilerlemesi de yavaş olur.

Bu durum Sancar’ın sinirlerinin bozulmasına ve gergin olmasına neden olmaktadır. Çatacak yer alayan Sancar etrafındaki herkesin hayatını zorlaştırmaktadır. Sancar’a deli divane aşık olan Nare ise onun ayağa kalkması için her türlü fedakarlıkta bulunmaya hazırdır. Nare’nin inancı ve sabrı Sancar’ın ona olan sevgisinin artmasını sağlamaktadır. Melek, anne ve babasının yeniden bir araya gelmesinden dolayı mutludur. Babasının sağlığına kavuşması için destek olmaya devam eder. Gediz, Nare’nin kendisinden uzaklaştığını fark etmiştir. Sancar ve Gediz yüzleşmesinde gergin anlar yaşanır. Sefirin Kızı 28. bölüm fragmanında Gediz’in çaresizlik gözyaşlarına tanıklık ediyoruz.

Menekşe ise boş durmamaya ve intikam yeminleri etmeye devam etmektedir. Akın’ın kız kardeşi Sahra, ağabeyinin intikamını almak için yeni müttefikler bulmaya çalışmaktadır. Sahra ve Menekşe ilk kez yan yana gelir. Gediz’i de planlarına dahil etme konusunu tartışırlar. Lakin, Gediz’in Nare’ye aşık olmasını engel olarak görürler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı