Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Kasım 2020 Pazartesi 15:56:28

Son Güncelleme: 16/11/2020 15:55:55

Sefirin Kızı Gediz’inden sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu bakın kimle aşk yaşıyor! Meğer Reynmen ile bu sebeple..

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteriyle kalplerde taht kuran Uraz Kaygılaroğlu yeni sevgilisi bakın kim çıktı. Meğer Reynmen ile bu kişi bu sebeple küsmüş. Yaz aylarında başka biriyle aşk yaşasa da Uraz Kaygılarlıoğlu bu ismi unutamamış.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisiyle kalplerde taht kuran Gediz karakteriyle çok sevilen Uraz Kaygılaroğlu yeni sevgilisi ortaya çıktı. Uraz Kaygılaroğlu yeni aşkı fenomen biri! Uraz Kaygılaroğlu fenomen Mehtap Algül’le aşk yaşıyor. Uraz Kaygılaroğlu yaz aylarında  başka bir aşka yelken açsa da Mehtap Algül’ü unutamamış. Mehtap Algül ise aşkı için Reynmen’le olan dostluğunu bitirmiş.

Başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisiyle başrolleri bile yendi çok seviliyor yorumları yapılan Uraz Kaygılaroğlu, aşk hayatında da çok yüzü gülmüyordu. Çok sevdiği eşiyle ayrılıkları herkesi şok etmişti. Uraz, daha önce ayrıldığı Mehtap Algül’le barıştı.

Sosyal medyadan başladı!

Uraz Kaygılaroğlu ve Mehtap Algül aşkı sosyal medyadan başladı. Ezhel’in bir şarkısını paylaşan Mehtap’a, Uraz Kaygılaroğlu yazdı ve arkadaşlıkları başladı. Çok kısa süre önce ayrılan ikili yeniden barıştıkları öğrenildi.

Mehtap aşkı için Reynmen’i silmiş!

Gerçek hayatta Sefirin Kızı dizisinde Gediz kadar iyi olmayan (!) Uraz Kaygılaroğlu ve Mehtap aşkında Uraz yaz aylarında başka bir aşka yelken açmıştı. Ancak Mehtap Al, Nare’nin Sancar’ı sevdiği gibi Uraz’ı sevdi ve bekledi. Mehtap Algül’ün Uraz Kaygılarlıoğlu için Reynmen’i bile sildiği öğrenildi.

Mehtap Algül kimdir? Uraz Kaygılaroğlu yeni sevgilisi kim?

Sosyal medyada 350 bin takipçiye ulaşan Mehtap Algül sosyal medya fenomeni. Hem youtube videoları, hem kamera arkası bilgisi sayesinde Mehtap Algül ününe ün kattı.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Mehtap, Bau Next’in yöneticiliğini yapmakta.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı