Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Ocak 2021 Pazartesi 11:25:44

Son Güncelleme: 11/01/2021 11:25:15

Sefirin Kızı hayranlarına şok eden haber! Başrol diziden çekip gitti!

Sefirin Kızı dizisinden beklenen kötü haber geldi! Yayınlandığı her pazartesi rekorlar kıran Sefirin Kızı dizisinde şok yaşanıyor! Sefirin Kızı dizisi başrolü bırakıp gitti! Her hafta rekorlar kıran Sefirin Kızı dizisinden beklenmedik ayrılık yaşandı! İşte Sefirin Kızı dizisinden hayranları kahreden o haber geldi!

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden kahreden haber geldi! Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber! Yayınlandığı her pazartesi akşamı çok sevilen Sefirin Kızı dizisinde beklenen ancak alışılagelmemiş bir gelişme yaşandı. Sefirin Kızı dizisi başrolü diziyi bırakıp gitti. Sebebi ise senaryoda daha fazla kötüyü oynamamak ve hayranlarını üzmemek!

Sefirin Kızı Gediz bırakıp gitti!

Star TV fenomen dizisi Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteri sevilen diziyi bırakıp gitti! Her pazartesi en çok sevilen dizi olan Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu diziyi bıraktı. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinde başrol Engin Akyürek’ten daha çok sevilen ve oyunculuğa bambaşka bir boyut kazandıran Uraz Kaygılaroğlu diziyi bıraktı!

Uraz Kaygılaroğlu sefirin Kızı dizisinden ayrıldı!

Sefirin Kızı dizisinde Uraz Kaygılaroğlu depremi yaşanıyor. Uraz Kaygılaroğlu dizi setini bıraktığı ve diziden ayrılacağı öğrenildi. Hayranlarının Gediz’i kötü göstermeyin tepkilerine ses vermeyen yapım ekibi karşısında sert çıkan Uraz Kaygılaroğlu sevilen diziyi bıraktı!

6 bölüm ikna edildi!

Seti bırakıp İstanbul’a dönen Uraz Kaygılaroğlu, yakın arkadaşlarının araya girmesiyle zar zor geri dönme kararı aldı. Uraz Kaygılaroğlu can verdiği Gediz karakteri 6 bölüm daha oynayıp sevilen diziye ölerek veda etmesi yönünde ısrarları boş geçmedi ve ikna oldu! Sefirin Kızı Gediz son 6 bölüm dizide yer alacak!

Sefirin Kızı final yapıyor! 

Star TV sevilen dizisi Sefirin Kızı, Çukur ve Uyanış Büyük Selçuklu, Yasak Elma dizileri karşısında bekleneni veremiyordu. Senaryonun da tıkandığı dizi final yapıyor. Bu hafta Maraşlı başlaması ve Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrılması sonrası Sefirin Kızı final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Sefirin Kızı Gediz’li 6 bölüm sonrası nasıl reyting alacak ve hikaye ne olacak bekleyip göreceğiz.

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yukarı