Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

4 Ocak 2020 Cumartesi 00:55:22

Sefirin Kızı Nare ile Gediz evlenecek mi?

Star TV ekranlarının iddialı yeni dizisi Sefirin Kızı, şimdiden çok sevildi. Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Sefirin Kızı gerek konusu gerek elde ettiği reytinglerle adından söz ettiriyor. Haliyle dizinin hikayesinin nasıl gelişeceği kafaları kurcalıyor. Sefirin Kızı dizisinde çok merak edilen konulardan biri Nare ile Sancar’ın gelecekleri oldu. Peki Sancar'in başka biriyle olması neyi değiştirecek? Nare Gediz'le mi evlenecek? İşte detaylar…

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı Sefirin Kızı dizisi yeni yıl nedeniyle ekranlara gelmiyor. Bu boşlukta tekrarlarının bol bol yayınladığı dizide senaryonun nasıl gelişeceği çok merak ediliyor. İzleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında da Sancar ve Nare’nin geleceği geliyor.

Sancar aslında Nare’yi kalbinden atamamışken, gerçeklere sırtını dönüp Menekşe ile evlendi. Öfkesine yenik düşen Sancar, Menekşe ile karı koca bile oldu. Bu durum karşısında hayalleri suya düşen Nare, perişan oldu. Çünkü Nare, Sancar’ın kendisini kovduğu o geceden sonra hiçbir erkeğe o gözle bakmamıştı. Sancar’ın bu davranışı, Nare’yi kışkırtsa da genç kadının tek amacı kızıyla bir hayat kurmak olacak. Ancak işler Nare’nin istediği gibi gitmeyecek.

Öte yandan merak edilen bir diğer konu ise Nare’yi Sancar’ın sahiplenmediği kadar sahiplenen ve ona inanan Gediz’in ne yapacağı. Çünkü Gediz Nare’ye karşı boş değil…

Sefirin Kızı Nare ile Gediz evlenecek mi?

Sancar’ın hem ortağı hemde sadıcı yani en yakın arkadaşı olan Gediz, Nare’ye aşık olacak. Yeni bölüm fragmanından anladığımız kadarıyla Gediz aşkını hem Nare’ye hem de Sancar’a itiraf edecek. Ancak Gediz Nare’yi ikna edebilecek mi ilerleyen bölümlerde izleyip göreceğiz…

Hatta Nare Gediz’in evinde yaşamak da istemeyecek. Kendine ev tutmak, ayaklarının üzerinde durmak isteyecek. Ancak Gediz’in Nare’ye beslediği saf aşk ve ona inanması izleyenleri çok etkileyecek. Herkes Nare’nin Gediz’le olmasını isteyecek. 

Sefirin Kızı Sancar Nare’yi kıskanacak

Tabi yukarıda anlattıklarımızdan ötürü Sancar, kıskançlık krizlerine girecek. Nare’sini kimseye vermek istemeyen Sancar, elinden bir şey gelmeyince daha da saldırganlaşacak.

Sefirin Kızı Nare ile Sancar Evlenecek mi?

Sefirin Kızı dizisinin ilerleyen dönemde Gediz ile Nare’nin evlenmesi bekleniyor ancak Nare ile Sancar’ı evlenmesi imkansız, zaten bu evlilik olsa dizi biter. Sancar eğer Kavruk’un sözünü dinlese ve daha dokunmadan Menekşe’yi uzak tutsaydı kendinden, işte o zaman Nare ve Sancar’ın bir şansı daha olabilirdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNÜN HABERLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇOK OKUNAN HABERLER

SON HABERLER

Son Dakika Haber

Yukarı