Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle Fox TV - FoxPlay kesintisiz HD yayın Sen Çal Kapımı 10. bölüm fragmanı Serkan gönülçelen olacak

FOX TV Sen Çal Kapımı dizisine ulaşacak ve Sen Çal Kapımı 10. bölüm izleyeceksiniz. FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Sen Çal Kapımı 10. bölüm neler oldu aramasının yanında Sen Çal Kapımı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Sen Çal Kapımı 10. bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Sen Çal Kapımı 10. bölüm FOX TV izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle Fox TV - FoxPlay kesintisiz HD yayın Sen Çal Kapımı 10. bölüm fragmanı Serkan gönülçelen olacak

Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle kesintisiz - FOX TV Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı son bölüm Sen Çal Kapımı 10. bölüm full kesintisiz izle Sen Çal Kapımı 10. bölüm izle FOX TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Eda Serkan'a çok kırılmıştır ve kendini affettirmek için de terki diyar olmayı tercih etmiştir. Peki Serkan Eda için ne yapmıştır. Haklılığını ispatlayan Edaya kendini affettirmek için pahalı bir hediye mi almıştır ya da gönülçelenlik mi yapmıştır. için de Sen Çal Kapımı 10. bölümü bitmesi akabinde FOX TV Sen Çal Kapımı dizisini izleyebilirsiniz. Temmuz ayı itibari ile yaz dizisi olarak başlayan ve mevcut pandemiden etkilenmeden yoluna tam gaz ilerleyen sezon dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Sen Çal Kapımı milyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile taa 10. bölüme kadar reytingleri zorlyarak gelmiş bulunmaktadır. Şu sıralar Sen Çal Kapımı 10. bölümü ile de çok merakla arandı. Zengin oğlan fakir kız aşkının büyüklüğü zengin oğlan büyük burunluluğu ve üniversite hayalleri kurması ve buna zengin oğlanın engel olması sonrasında başlayan sahte aşk ve sahte aşkın gerçeğe dönüşmesi...Aşkın en zor halinin yaşandığı dizi Sen Çal Kapımı 10. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX TV Sen Çal Kapımı dizisine ulaşacak ve Sen Çal Kapımı 10. bölüm izleyeceksiniz. FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Sen Çal Kapımı 10. bölüm neler oldu aramasının yanında Sen Çal Kapımı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Sen Çal Kapımı 10. bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Sen Çal Kapımı FOX TV izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

SEN ÇAL KAPIMI 9. BÖLÜM İZLE LİNKİ fox tv RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANDIĞI ANDA HABERİMİZDE OLACAKTIR

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrolleriinde oynadığı ve yaz sezonu boyunca çok iyi reklam yapılan ve Zengin oğlan fakir kız aşkının en dibine kadar yaşandığı Serkan (Kerem Bürsin)'ın zengin bir mimar ve Eda (Hande Erçel)'nın da orta halli bir mimar öğrencisi olduğu ve Serkan yüzünden tüm bursunun kesilmesi ve Serkanla başlayan aşkının konu edindiği Sen Çal Kapımı 10. bölüm Akabinde hemen Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı da yayınlandı. Sen Çal Kapımı merakla izlenen ve her hafta beklenen dizinin 10. bölümü bu akşam ekranladaydı Sen Çal Kapımı 10. bölüm izleyemeyenler Sen Çal Kapımı 10. bölüm full kesintisizi izle aramalarını şimdiden yapmaya başladı. . Aylardır merakla beklenen Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle linki ve Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

7. Bölüm Özet:

Serkan, çalınan tasarım konusunda Eda’yı suçladı, Eda “ Bir daha yüzümü göremezsin” dedi. Şimdi Eda’sızlığa nasıl alışacak bakalım. Eda, Serkan’a suçsuzluğunu ispatlayacak, çok gururuna dokundu çünkü. Serkan ise gururundan Eda’ya “geri gel” diyemiyor. Ferit, Serkan’la Eda’nın ayrılık haberine kendine engel olamadan sevinen Selin’e çok içerliyor. Ferit için de tehlike çanları çalıyor. Bu sırada Serkanlar’ın tasarımın patenti ile ilgili olan acil bir sorunu ancak Eda olursa çözebilecekleri ortaya çıkıyor… Serkan, Eda'ya ilk kez içini açtı, çok özel bir sırrını paylaştı onunla… Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda'nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan'ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor… Ama Serkan'dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan'ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor. Üstelik söylentiye göre doğum günlerini Selin'le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin'e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin'in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda'yı nasıl etkileyecek?

8.Bölüm Özet:

Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kaybolur. Serkan, Eda’nın gönlünü almak ister ama Eda’yı bulmak kolay olmayacaktır. Uzun uğraşlar sonunda bulduğunda ise Eda onunla görüşmek istemeyince, bu kez Serkan ona kelepçe takar. Serkan davranışlarıyla ve kendi tarzında birçok kez özür diler. Ama Eda’nın beklentisi çok daha basittir.   Baş başa geçirecekleri uzun bir gecenin sonunda ikisi de birbirini ilk kez çok farklı gözlerle görmeye başlarlar. Ama ikisi de ne yaparlarsa yapsınlar sözleşmenin bittiğinin farkına vardıklarında her şey değişecektir.

9. Bölüm Özet:

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Sen Çal Kapımı 9. bölümünde Eda ve ekürisi suçsuzluğunu ispalamışken ve Kaan'ın oyununu ortaya çıkartmışken, buu Serkanın yüzüne vuran Eda ortandan kayblmuştur. Gururu kırılan Eda'yı bulmak ise Serkan Bolat'a düşmüştür. Güvenmeyi bilmeyen Serkan Eda'ya güvenmemekle çok büyük hta apmış ve sevdiği ve belli edemediği gurur yaptığı kadını kaybetmiştir. Eda diğerleri gibi değildir pahalı mücevherler ya da pahalı hediyeler ilemutşu olacak bir kadın değildir ve Serkanın çok ince düşünmesi lazımdır. En ucuz bir hediye alıp ama bunun manevi değeriin çok yüksek olmasını sağlamalıdır. Kız ve erkek figürlü çiçek hediyesi akainde gidişatta ne değişecekti. 'Beni affeder misin peri kızı' notuyla çiçeği elie ulaşan Eda, mutluluktan uçmaya hazır halde Serkanın yanına gitmek istemektedir. Yani bitmesine az bir vakit kalsa da sözleşme devam edecektir. Ancak Selin ve Ferit'in evlilik açıklaması aakabinde işler sarpa saracaktır. 

10. Bölüm Neler Olacak:

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor. Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

Sen Çal Kapımı, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı Türk yapımı romantik komedi dizisi. 

Bölüm sayısı: 10

Yönetmen: Yusuf Pirhasan (1); Ender Mıhlar (1); Altan Dönmez (2-)

Yapımcı: Asena Bülbüloğlu

Yapım şirketi: MF Yapım

Tür: Romantik Komedi

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Kerem Bürsin: Serkan Bolat

Hande Erçel: Eda Yıldız

Elçin Afacan: Melek Yücel

Melisa Döngel: Ceren Başar

Sitare Akbaş: Figen Yıldırım

Anıl İlter: Engin Sezgin

Evrim Doğan: Ayfer Yıldız

İsmail Ege Şaşmaz: Kaan Karadağ

Neslihan Yeldan: Aydan Bolat

Bige Önal: Selin Atakan

Çağrı Çıtanak: Ferit Şimşek

Alican Aytekin: Seyfi Çiçek
 

Sen Çal Kapımı dizisi 10. bölümü ilk başlarken daha herkesi çok şaşırttı ve Ferit Selin evlilik kararlarıüzerine herkes şaşkına dönerken, Eda'da biz de evleneceğiz yalanını uydurdu ve işler daha içinden çıkılmaz bir hal aldı. Bakalım Sen Çal Kapımı 10. bölümünde daha ne olaylar yaşanacak 

Bakalım Sen Çal Kapımı 10. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Sen ÇAl Kapımı 11. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU ARANIYOR 

Sen Çal Kapımı başlarında dizide yer alan İsmail Ege Şaşmaz bilindiği üzere son bölümlere doğru diziden ayrılmıştı. Şu sıralar yerine yepyeni oyuncu arayışlarının mevcut olduğu da iddia ediliyor. Henüz net bir isim verilmemişken gelişmelerden sizleri de haberdar edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 00:44
YORUM EKLE