Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak? Fox TV hangi gün yayınlanacak

Yaz sezonunun gelmesiyle kanallar da yaz dizileri için düğmeye bastı. Corona virüs nedeniyle boş geçen son 2-3 ayı bir an evvel telafi etmek isteyen kanallar yepyeni dizilerini bir bir duyurmaya başladı. Bunlardan biri de Fox TV'nin Sen Çal Kapımı adlı dizisi oldu. Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı'nın ilk tanıtımı da yayınlandı. Haliyle Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak? Fox TV hangi gün yayınlanacak çok merak edildi. İşte detaylar...

Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak? Fox TV hangi gün yayınlanacak

Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak? Fox TV hangi gün yayınlanacak her yerde aranmaya başladı. Yaz sezonun gelişiyle izleyiciler heyecanla yaz dizilerini beklemeye başladı. Bunlardan biri de Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı oldu. Bu akşam ilk tanıtımı yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi şimdiden çok beğenildi. Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin yer alıyor. Peki Sen Çal Kapımı dizisinin başlayacağı tarih belli mi? Kadrosunda kimler var? Konusu ne

Sen Çal Kapımı dizisinde; hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda'ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Böylece olaylar gelişecek. 

Dizinin kadrosunda ise Kerem Bursin, Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Melisa Döngel, Elçin Afacan, İlkyaz Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Sitare Akbaş, İsmail Ege Şaşmaz, Evrim Doğan, Anıl İlter, Dorukhan Kenger, Sarp Bozkurt ve Alican Aytekin gibi güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak?

Hande Erçel’in Eda Yıldız, Kerem Bursin’in ise Serkan Bolat karakterine hayat vereceği Sen Çal Kapımı dizisinin henüz yayın tarihi belli olmadı. Ancak çekimleri devam eden Sen Çal Kapımı en geç temmuz ayının ilk haftalarında ekranlarda olacaktır. Peki Sen Çal Kapımı hangi gün yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Sen Çal Kapımı her dizide olduğu gibi prime timeda yayınlanacaktır. Yani dizi 20:00'da ekranlarda olacaktır. Ancak günü konusunda net bir bilgil henüz yok. Fakat Fox geçtiğimiz yıl yayınladığı Her Yerde Sen adlı yaz dizisini de cuma akşamı yayınlamıştı. Bu nedenle Sen Çal Kapımı da cuma akşamı izleyici karşısına çıkabilir. 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 00:38
YORUM EKLE